TFF 1.LİG 2020-2021 9. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Altınordu

Başlatan _SoN_, 05 Kasım 2020, 20:16:09

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Alıntı yapılan: eprianu - 08 Kasım 2020, 16:47:50İlk yarı abartısız 5-0 bitebilirdi. Olmayınca olmuyor.

Hocam abartı falan gerçekten yok ilk yarı 6 da olurdu.  3 direk, 1 ofsayt, 1 guido, 1 erkam. Aklımda kalan net pozisyonlar bunlar..

Bu arada Guidoya yapılan bence penaltı. Adam rakibi bozuyor. Ceza sahası dışında olsa bu pozisyona faul verildi.

Sol Açık

İlk yarıdaki oyun skora yansımadı, gerçekten yazık oldu. 3 top direkten döndü, altı pas içinde Guido'nun pozisyonu, uzaktan şutlar, kornerde Erkam'ın kafası, penaltı noktasından Veli'nin şutu, Nadir'in çaprazdan şutu, Burak'ın çizgiye inişleri falan derken, gerçekten de ilk yarıda en az 3-4 gol atmayı hakettik. Rakibin maçın başlarında 1 net pozisyonu var, o kadar.

Altınordu'nun hızlı hücumları tehlikeli olabilir, ama ilk yarıda oyun olarak da belirgin üstünlük kurduk. Umarım 2.yarıda skoru da alacağız.

Lusage

Adamlar yaldır yaldır kontra yaparken izle. Golü yedikten sonra müdahale etsen ne etmesen ne..

Nuri Asan

Sol Açık

Lusage

Nadir biraz şanslı birazda becerikli olsa 3 gol atmıştı.

Nuri Asan

ilk yarı 6-1 bitecek maç nerelere geldi. Yazık.

Nuri Asan

ya bu takıma yandan kanattan belli ki gol atamazsın, insene dikine. niye uğraşıyorsunuz daha.

twitter

bahattin i arattılar bize ya bu sene. ne dandik bir transferdir şunlar

nadir tomane tırnağı etmez yeminle bahattinin

gidip bi de pivot alıp durdular sürekli

Sol Açık

Gerçekten yazık oldu. Çok üstün oynadık ama maçı alamadık...

eprianu

Bu kadar güzel maç yöneten bir hakem, son dakika nasıl olur da böyle basit bir hata yapar. Yazık ya.

55__Gurbet__55

Şansızlık gibi görünsede bence daha çok beceriksizliğimiz yüzünden kazanamadık. Burak hariç skorer oyuncumuz yok. Nadir'den düzenli şekilde gol atmasını beklemek hayalperestlik olur. Asıl mevkisi sol kanat, olmadı ikinci forvet oynar ama tek forvet oynamaz. Özeliklerine rağmen bence fena oynamıyor ama işte gol atma alışkanlığı yok.

Pas atamayan 10 numaralar, faul yapmadan top alamayan stoperler ve üstüne gelmeyince topu tutamayan kaleci ve en önemlisi oyun planı olmayan hoca.

Ilk yarıyı böyle idare edeceğiz, yapacak bir şey yok.

YaşarDoğu

Daha önceki karşılaşmalara nazaran daha kompakt bir takım vardı sahada ama hala durarak top oynamaya devam ediyoruz.

Şanssızlık ya da beceriksizlik kaçan fırsatlara bakıldığında sezon başından beri daha net gol poziyonlarına girdiğimiz bir maçtı. Hocanın Ferhat tercihiyle beraber ortasahada daha top sahibi olmaya başladık .

Genel anlamda takımı beğendim , daha da iyi oluruz inş.

SSKLA

3 direk 3 sayılmayan golümüz ve beceriksizliklerimizle 1-1 bitti. 1. sayılmayan gol doğru, açık bir ofsayt. 2. sayılmayan pivottan anlaşılmıyor bir şey diyemiyorum ama değildi gibi lakin hakem daha iyi görmüş olcağı için ofsayttır herhalde diyorum. Ancak son sayılmayan golde neyin faulü olduğunu çözemedim... Yani o kadar faul yok ki anlayamıyorum düşen topçuya değen herhangi bir futbolcumuz olsa diyeceğim ki göremedik herhalde. Ancak apaçık bir şekilde yenmiş bir gol oldu 90+5'teki pozisyon. Lakin şöyle bir durum var bu kadar baskın oynadığın bir maç son dakikaya kalmamalı zaten, biraz becerikli olsak çok net bir galibiyet alırdık.

Hocaya gelirsek evet hocam çok kısıtlı bir kadro var elinde farkındayız ancak buğra savicevic değişikliğine anlam veremiyorum veya 18 dahi giremeyen plumain'i bilemiyorum. Burak Çalık gol atmış olabilir ancak o da 2. yarı başından itibaren bizi frenledi öyle ki golü yemeden önce onun yerine gyasi alınsaydı belki golü yemezdik çünkü sol tarafımız düşmüştü. Sağlık olsun.

Nuri Asan