TFF 2. LİG 2019/2020 14. HAFTA - SAMSUNSPOR'umuz 5 - 0 Şanlıurfaspor

Başlatan ata55, 20 Kasım 2019, 18:05:27

« önceki - sonraki »

evolution55

Bu bahattin hakikaten ilginç maç başından bu yana iki tane karşı karşıya kaldı benim gördüğüm, biri kaleciye diğeri üstten auta

Sol Açık

Vay arkadaş ya! Cep telefonunu alanın kameraman olup, kendini sanatçı sandığı ve bize saçma sapan çekimlerle maç seyrettirmeye kalktığı zamanlara da geldik ya!!! Daha kötüsü, bırakıp gidemiyoruz da, izlemek zorunda kalıyoruz!!!

55_OrHaN_55

Kaç senedir tablo aynı. Milletin üzerinden silindir gibi geçtiği takımlara karşı zorlanıyor, rahat maç izleyemiyoruz.

evolution55

evolution55

evolution55

Selamet atlı yayın çok çok kötüleşti başka yayın var mı

eprianu

Yıllardır maç izliyoruz; ligde kalmaya oynadık, küme düştük, Play-Off finaline kaldık, finalde kaybettik, şampiyon olduk vs ama ben hiç bu kadar isteksiz, coşkusuz oyun oynadığımızı hatırlamıyorum. Bu takımın derdi, sorunu nedir bir türlü anlayamadım. İki sezondur coşku ve istek anlamında aynı seviyedeyiz. Bir tek Bayrampaşa maçını istisna tutmak istiyorum. Tam olarak istediğimiz o maçtaki hırs, istek, azim.

Biz mi tuhafız, çok şey mi istiyoruz? İşin içinden çıkamadım bir türlü. Ama sahada futbolcuların miskin miskin gezinmesi gerçekten sinirimi bozuyor. Arkadaş, yeni hoca gelmiş. Severiz sevmeyiz ayrı mesele, adam milli takımda oynamış, süper ligde Anadolu'dan şampiyon çıkarmış, bari hocanın gözüne girmek için koşar, basar, yırtıcı bir oyun oynar insan. Ama yok yok yok.

Her geçen gün böyle bir futbol izlemek adına olan umudumu yitiriyorum. İnşallah bu gidişe bir dur deriz.

_Jack Daniels_

Taner Taşkın döneminden beri temposuz ve dikine oynamaktan kaçınan bir oyun izliyoruz. Oyuncu profili de buna müsait bana kalırsa. Üstüne rakip Urfa olunca bu sonucun çıkması kaçınılmaz.

55_OrHaN_55

Bu ligin en verimli oyuncularının peşine düşmek yerine üst liglerde takımda yer bulamayan oyuncuları aldık. Ayrıca ihtiyacımız olan yerlere bu sene de transfer yapamadık. Kanatları bir tek Guido kullanmaya çalışıyor. Başka kanat oyuncumuz yok.

evolution55

55_OrHaN_55

Birileri Hüseyin Karataş'a Gudyo yerine Guido demeyi öğretse.

seskat

Sağolsun Tarımtürk tv sayesinde Samsunspor maçı yerine Manisa maçını izliyorum.

Bu ara Amed çok güzel bir pozisyonda golü bulamadı.

Manisa maçında sürpriz olması çok zor ama imkansız değil. Bekliyoruz işte.

Bizimkiler her türlü alır zaten. Ama istek vs neden olmaz bende çözebilmiş değilim.

55_OrHaN_55

evolution55

Niye guido çıktı ki adam ikinci yarın gayet iyiydi az önce de çok güzel bir organizasyon ile iyi bir şut çıkardı