Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

Oflu

http://www.rizesporlular.com/portal/news.php?readmore=552

Alıntı yapılan:  link=topic=6755.msg233174#msg233174 date=1252956030
...SAMSUNSPOR RİZELİ İŞ ADAMLARINDAN YARDIM ALACAK HALE DÜŞERKEN SİZLER NEREDEYDİNİZ..SAMSUNSPOR AŞKINIZ ŞİMDİMİ AKLINIZA GELDİ. ...

UIan bunlar ne diyor, kimsiniz lan siz, daha dün b.ktunuz bugün koktunuz anasini satayim??? Siz cay bahcelerinde atmaca ucurtmaya devam edin, futboldan ne anlarsiniz cift takimli, ruh hastalari???  >:( >:( >:(
TEK BIR TAKIM TUTMANIN TADINA VARAMAMIS BIZANS KUKLALARI!!!!

1996'da Travzanspor sampiyonlugu kacirinca sehri sari-laciverte boyadiniz, denize düsen yilana sarilir misali, Süper Ligden düstünüz alayiniz birden Travzansporlu oldu!!
Dansöz ruhlular!!! >:( >:(

beşnumara

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 14 Eylül 2009, 08:21:18
Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi SAMSUNSPOR sevdası Terme'de çok iyi. Ancak takımın bazı olumsuz sonuçalrı almış olması insanları biraz kabuuna çekmiş durumda. Ancak bizler bu heyecanı ve duyguyu yaşatmak durumundayız. Şanli SAMSUNSPOR mazisini çok iyi biliyoruz.

Bu vesileyle İlçemizin haber sitesi www.termehaber.com internet sitesine zaman zaman Kozluk Beldemizle ilgili haberler paylaşıyorum. Bunun yanısıra Karabük ve Rize maçlarıyla ilgili yazı, fotoğraf ve videolarıda paylaşmıştım. Dünkü Rize maçıyla ilgili gönderdiğim haber yazısı gece hemen yayınlandı.

Bazı imla hataları var. Düzeltme yazısı göndermiştim ancak düzeltememişler. Haber sitesine en azından tıklarsanız yazının alığı reytinge göre SAMSUNSPOR ile ilgili bundans sonra gönderielcek haberler daha çok sitede yer alacaktır.

Ayrıca haberde sitemizin de ismine yer vererek bilmeyenler için öğrenilmesine belki bir katkısı olur diye düşündüm.

Saygılarımla

http://www.termehaber.com/haberdetay.asp?ID=3426

Tıklamayan trabzonlu olsun!

selahattin55

küfür etmek günah tamam .ama hak edene etmemekte günah olmalı.rezaletebak sözde staddaki huzuru güvenliği sağlayacaklar.olayları başlatıyorlar.birde yenseydik tamam bizim taraftarın sonu ne olurdu acaba.benim savunduğum bir fikir var arkadaşlar konu spor olunca ben inanın diyarbakısporu.ordu giresun rize ve trabzon dan daha fazla seviyorum.bunların neyini ne yaptık bilmiyorum.olaylara sebebiyet vereninde samsunsun kümeye diye bağıranında samsuna gelmeyeninde.......

celebi

kuzey55

acıttık acıttkçok acıttık.daha bu bişey değil siz hele bi samsuna gelin acıtmakla kalmayacağız

Baskent_Samsunspor

la bunlara birdaha dost kardeş ahbap diyenin ...

ahmaklar ne zannediyor bunlar kendilerini tayyip erdoğan olmasa barakalı stadınızda maç oynuyordunuz mesut yılmaz olmasa ilinizin yolunu bilen yoktu çayınız olmasa adınızı bilen yoktu bre densizler samsunla nasıl bir arada alırsınız adınızı

King Of The North

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 15 Eylül 2009, 14:24:44
la bunlara birdaha dost kardeş ahbap diyenin ...

ahmaklar ne zannediyor bunlar kendilerini tayyip erdoğan olmasa barakalı stadınızda maç oynuyordunuz mesut yılmaz olmasa ilinizin yolunu bilen yoktu çayınız olmasa adınızı bilen yoktu bre densizler samsunla nasıl bir arada alırsınız adınızı

ali ihsan

Futbolda dost olmazzzzzz.

Gücün varsa gelene de gidene de yaslayacan,namın yürüyecek ...

YaşarDoğu

şimşek_55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 15 Eylül 2009, 17:08:51

Bu sektoru anlatan  cok dogru bır soz

Oflu

Akrabam dogru demis  ;)

gozgoz yýlmaz

Son yıllarda duyduğum en güzel söz.

Futbolda zayıfsan dost ararsın, güçlüysen abilik yaparsın.

FaTiH_HaN

iste isin ozu budur kisa ve net ;D

Gaziosmanpaşalı3455

resimler çok güzel abicim eline sağlık.bu arada tüm samsunsporluların kadir gecesi mubarek ola.