Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

cembaba

İlk yarı olmayan bir Samsunspor. Bu kadar aciz, bu kadar kapanık, bu kadar geriye yatan takım olursa gol yemek içten bile değil. Bir bakıyoruz ilk yarıda 2 gol yemişiz, sahada bir tek Murat YILDIRIM var. Çocuğa helal olsun terinin son damlasına kadar savaşıyor. Böyle giderken maç ilk yarı sona eriyor. Herkesin morali en alt seviyede.Fakat 2. yarıda bambaşka bir Samsunspor seyrettik. Takımı yoran, ileriye dönük oynayan hucumu düşünen Samsunspor' u. Bir maçtan bu kadar değişilir. Sanki ilk yarıda izlediğimiz Samsunspor bu değildi. 2 güzel gol ve sonuçta elimiz boş dönmekten iyidir. Ayrıca not olarak, Bu Doğan Şahin anca gezeleyip duruyor. Yerine Hakan Akman ı tercih etmeli Turhan Hoca. Çocuk çok koştu çok yoruldu. Maçın Adamı Ama Murat Yıldırım... Geçen sene olduğu gibi bu senede takımı sırtlıyor...

alperen

GençKozluklu

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 14 Eylül 2009, 00:35:39
ben izleyemiyorum bunları ya imageshack açmıyo.eskiden açıyodu halbuki ???

Aşağıdaki adreslerden videoyu bilgisayarınıza indirip izleyebilirsiniz.

Turgut'un Penaltı golu;
http://img41.imageshack.us/img41/451/1golumuzpenaltdan.mp4

Hakan Akamna'ın golu
http://img19.imageshack.us/img19/4950/2golumuzhakanakman.mp4

supernatural_55

sağol ilgilendiğin için abicim de imageshack.e dair sitesi dahil hiçbişeyi açmıyo şu anda bilgisayarımla alakalı kurcalıyorum ama bakalm.dolayısıyla indiremiyorum da.valla açamazsam bu inatla sızana kadar uğraşırım ben bunla

Turuncu

Murat çok iyi oynadı. Hakan akman harika gol attı. artık 11 de oynatırsın inşallah hoca...

berusa55

GencKozluklu'lular hepinize ayrı ayrı helal olsun. Böyle sevinç olamaz. Çok sağolun videolar için.

**KaR6**

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Eylül 2009, 01:20:15
GencKozluklu'lular hepinize ayrı ayrı helal olsun. Böyle sevinç olamaz. Çok sağolun videolar için.

istanbul grubu onlar, genç kozluklular da dahil ama ;D

berusa55

Tamam İstanbul Grubuna da helal olsun Mustafa. ;D ;D

Birliğiniz beraberliğiniz bozulmasın. Çok hoş görüntülerdi.

Sercan

Ben bugün kaleci Okan'ı çok beğendim.Yaptığı hamlelerde tecrübesiyle iyi işler yaptı.Ama defansımız çok kötü kaleciyle de bir yere kadar gider...

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 14 Eylül 2009, 01:31:53
Ben bugün kaleci Okan'ı çok beğendim.Yaptığı hamlelerde tecrübesiyle iyi işler yaptı.Ama defansımız çok kötü kaleciyle de bir yere kadar gider...

aynen kardeşim.Kaleci bence bu sene yapilmis en iyi transfer.Takim bir duzen bir uyum sağlasa super olacak.Ayrica futbolu durarak oynuyoruz.Tempo yapamiyoruz. Bu zamanda maçta ayakta kalmak çok zor oluyor

supernatural_55

rizenin kalecisi de iyiymiş ama abi nasıl kurtardı Hakanın bi şutu vardı >:( >:(

emre

Ollivanders

:) bence bizim kaleci rizenin kalecisinden daha fazla guven veriyor silmiyorum yanlis miyim ? :)

Turuncu

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 14 Eylül 2009, 01:35:45
rizenin kalecisi de iyiymiş ama abi nasıl kurtardı Hakanın bi şutu vardı >:( >:(
Harbiden emre abi çok güzel pozisyondu ben şitilike vurdu diye gördüm...

supernatural_55

Alıntı yapılan: Turuncu - 14 Eylül 2009, 01:11:37
Murat çok iyi oynadı. Hakan akman harika gol attı. artık 11 de oynatırsın inşallah hoca...

turuncu sakin ol boooğğlumm:)))

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Eylül 2009, 01:37:31
:) bence bizim kaleci rizenin kalecisinden daha fazla guven veriyor silmiyorum yanlis miyim ? :)

ben de çok beğendm bizim kaleciyi defansla alakalı goller adam harbiden güven veriyor.

aykut justin tv daaaa takıla takıla izledğm için şitilike de çekmiş olabilir şutu ama iyi vurdu baya