Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: red_white - 13 Eylül 2009, 22:38:06
sana birşey demedimki ben gayet saygılıyım sefaya diyorum farkındaysan... herkesin kendi görüşü olabilir bence sen yanlış anlam sölenilenleri hepimiz objektşf bi şekilde yazıyoruz
tamam anladım sefa'ya dediğini de bu adamlar yedekte kalmış yedekte kalınca kıpırdanma olmuş adamda oyuna girdiğinde iyi pas yaptı golden önce soldan topu getirip murat a pası çıkarttı buna da şükür iyiyse iyi derim kötüyse de kötü derim ben..haftaya 11 de başlayıp orasını burasını sallarsa o zaman da gerekeni deriz merak etme

şimşek_55

Arkadaslar Rızeden  puan almısız lutfen  tartısmayalım. Bıraz bu olayın sevıncını yasayalım.

red_white

Alıntı yapılan: hakanelgun - 13 Eylül 2009, 22:42:47
tamam anladım sefa'ya dediğini de bu adamlar yedekte kalmış yedekte kalınca kıpırdanma olmuş adamda oyuna girdiğinde iyi pas yaptı golden önce soldan topu getirip murat a pası çıkarttı buna da şükür iyiyse iyi derim kötüyse de kötü derim ben..haftaya 11 de başlayıp orasını burasını sallarsa o zaman da gerekeni deriz merak etme

farkındaysan ben dahil 3 kişi beğenmediğini söledi sana göre iyiydi bana ve aynı şeyi diyen arkadaşlaar göre kötüydü... merak ettiğimden değil sen iyi dersin ben kötü derim görüşler aynı olmayabilir olmak zorundada değil ama ortak paydamız aynırdır.(SAMSUNSPOR)

55.hakan

Alıntı yapılan: red_white - 13 Eylül 2009, 22:45:57
farkındaysan ben dahil 3 kişi beğenmediğini söledi sana göre iyiydi bana ve aynı şeyi diyen arkadaşlaar göre kötüydü... merak ettiğimden değil sen iyi dersin ben kötü derim görüşler aynı olmayabilir olmak zorundada değil ama ortak paydamız aynırdır.(SAMSUNSPOR)
tabiiki ortak payda samsunspor kaç kişinin olumsuz dediği önemli değil onlar da öyle yorumlamış saygımız var neyse biz önümüzdeki maçlara bakalım ...

cem 55

evet arkadaşlar tartışmaya gerek yok ben 2.golumuz öncesi murat yıldırıma pası vereni turgut diye gördüm yanılmısta olabilirim ama bizde istanbulda cafede maçı izlerken 25 arkadaş sefaya taktık niye koşmuyo mücadele etmiyo diye söyleniyoduk yeni başlık açıp bunları yazalım diyoduk hakan arkadaşımız öyle yazınca bende şaşırdım ama kendi görüşüdür redwhite kardeşim ondan öyle tepki vermiştir uzatmaya birbirimizi kırmaya gerek yok sonuçta herkes kendi fikrini beyan ediyo hepimizin amaçı samsunsporumuzun başarılı olup bizleri sevindirmesi

Sadece Samsunspor

1.yarı gördüklerim bu takım için artık bitmiş demiştim. Dspor spikeri bile ilginç kareler bunlar dedi.

1.si 4 adam 1 adamın peşinden koşuyordu bi ara.
2.si 1. golde 2 adamımızda yere kayarken birbirlerine çarptılar resmen.

B defansta bi cenabetlik var ama çözemedim bu sene

emre

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 13 Eylül 2009, 22:42:07
Madem bunları düsünüyordun niye maç öncesi ya da sırasında girip de yazmadın? Skora göre yazmak kolay değil mi?

ya kardeşim bosver takma,biz bu takıma her sartta destek veriyoruz vericez de.bu zamana kadar kötü oynanan futbolla kimse cıkıp rizenin karsısında galibiyet alacağız diyemezdi.he galibiyeti kaçırdık mı kaçırdık.ilk yarıdaki rezil futbola rağmen ikinci yarıda murat ın muhtesem futbolu siirt macından beri ilk 11 hakettiğine ınandığım hakan akman iyi oyunu bizi maça bağladı daha doğrsu hayata bağladı.teşekkürler ediyorum onlara binlerce kezz yanlız sadece ikisine.

edmontdante

Ah o son dakikadaki yakaladığımız topu adam gibi götürseydik maçı 2-3 almıştık.O zaman tam kapak olurdu rizelilere.O çocuğun boğazını sıkan adi sen adam mısın ?

supernatural_55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 13 Eylül 2009, 22:30:35
Herkeze İyi Akşamlar  Yaklaşık 1 hafta  Önce bazı arkadaşlarımız 5 yeriz fark yeriz dediler
Bazıları 2-0 oldu Bu takımdan Bişey Olmaz Dediler Maç Bitti Herkes Mutlu Oluyor
Arkadaşlar Ne biçim Taraftarsınız Siz Kazanınca Şampiyonuz Kaybedince Hepsi Kötü Olmaz Böyle Şey  Zaten Okadar İyi takımımız olsa burda işimiz olmaz   Kocaeli Maçında Lütfen Takımımıza Destek Verelim

Saygılarımla

birader takım kötü olduğunda kötü diyoruz.biz şu haldeyken sadece Samsunsporumuzu destekliyosak zor bulunacak taraftarız.gerçekleri söyledik durum onu gösteriyodu onu söyledik ben artık bu takımı tutmuyorum diyen mi oldu da ne biçim taraftarsnz diyosun?yazdıklarına dikkat et bence...maçın ilk yarısını izlemedn galiba öyle devam etsek 5 yerdik zaten ama SORUMLULUĞUNUN bilincinde olan ruhlu futbolcularımz da var neyseki...

KANLIÇAY55

murat yıldırım bugun süperdi ileri geri mükemmel çalıştı herşeyi yaptı yeni transferlerimizden kaleci okan ve hakan ilerisi için ümit verdiler turgut gole ragmen aynı vasat turgut  gamsız umursamaz oyun tarzı var volkanın sakatlıgıda umarım ciddi degildir şu an için volkana çok ihtiyacımız var

edmontdante

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 13 Eylül 2009, 22:30:35
  Kocaeli Maçında Lütfen Takımımıza Destek Verelim

Tamam sen dedin ya biz öyle yaparız

supernatural_55

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Eylül 2009, 22:57:29
Tamam sen dedin ya biz öyle yaparız

;D ;D

Ben de destek vermeyi düşünmüyordum ama verelim bari...

Hangi maç demişti abi?

Ollivanders

Sercansiz samsunspor bugun rizeden beraberlik almissa turgutsuz ve sercansiz neler olur dusunemiyorum

55.hakan

volkan 'ın durumu konusunda bilgisi olan var mı acaba ben posizyonun tekrarını izlediğimde bu ayak kırılmıştır dedim direk kaval kemiğine bastı rizeli...umarım tekmeliğe rasgelmiştir o darbe..