Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

**55

KARDEŞİMİZİN BOĞAZINI sıkan AYRICA BÜTÜN STAD GÜVENLİKLERİNİN BİR TRİBÜNDE TOPLANDIKLARI gazetekolik.net sitesinde açıkca ortada şimdi iş taraftarının hakkını arayacak SAMSUNSPOR YÖNETEMİNDE ve 2 haftadır Samsunspora cezayı esirgemeyen Tff yetkililerinde  fotoğraflar için www.gazetekolik.net sitesinde    

red_white

senin görüşün bencede 0 dı g.. nü kaldırsın ilk başta 10 dakkada tıkandı boşş neden yedek kaldığı belli aferin turhan hoca

cem

adiler samsun kümeye diye bağırdılar,kapak olsun bütün rizelilere,2-2 den sonra biraz daha ofansif oynasak galip gelirdik 2-0 geriye düştüğümüz maçta oyuncuların istekleri takdire değerdi ,ancak adem çok kötü ben beğenmedim,hakan akman,mutat yıldırım çok iyilerdi biri şu turgutun kulağını çekmesi lazım birileri ona samsunspor forması giyidiğini hatırlatması gerek,2.golden sonra maç izlediğim yerde herkes gol diye bağırınca gözlerim doldu özlemişiz bir deplasman maçında gol diye bağırmayı bu takım iyi olur ama sağ taraf çok sorunlu,özellikle 2.golden sonra takımımızın ve taraftarlarımızın sevinçini görmek müthişti tabiki o rizelilerin suspus olmasıda güzeldi şimdi haftaya kocaelini yenip galibiyetle tanışıp yukarılara tırmanma zamanı..ayrıca bu maçta rizede SAMSUNUMUZUN BAYRAĞINI DALGALANDIRAN O BAYRAĞIMIZIN ARKASINDA SAMSUNUMUZU DESTEKLEYEN TARAFTARLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI İLETİRİZ...

onur 55

bu rızelıler samsuna nasıl gelecek cok merak edıyorum.beyler kendınızı kandırmayın sefa cok kotuydu ve fazla kılosu var.ortada hakan omur ve murat ıyı olmus bence.hepsıde cok kosuyo ve mucadele edıyo.artık takımda artıstlere yer yok.sercan olmayınca takım cok canlanıyo.turgutunda kendıne gelmesı lazım.penaltı dısında hıc yoktu.
bu puan cok ıyı.haftaya kocaelınıde yenersek takımın kendıne guvenı gelır

mahkumsun

rizede guvenlık gorevlılerın gucu bızım taraftarımıza yetmıs onlar kendılerını oranın kralı sanmıs ama tff bu ıse care bulması lazımm gecen hafta ordudakı mactada olaylar cıkmıs bu haftada

red_white

ya tff den adam olmaz sen rizesporlu bir adamı nasıl özel güvenlikçi yaparsın objektif davranırmı hiç yada yapıyosun bunun kontrolü nerde adiler ya arkadaş bu rizelileri oldum olası sevemedim milletinde neden sevmediğini şimdi anladımm

55.hakan

Alıntı yapılan: red_white - 13 Eylül 2009, 22:27:24
senin görüşün bencede 0 dı g.. nü kaldırsın ilk başta 10 dakkada tıkandı boşş neden yedek kaldığı belli aferin turhan hoca
yav bana göre oyunda kaldığı sürede iyi oynadı görüşlere saygılı ol biraz

onur 55

bakalım rızeyede saha kapatma cezası vereceklermı.

mahkumsun

asla vermezler fedarasyonun gucunun yettı takım samsunspor

onur 55

beyler nıye tartısıyosunuzkı.onemlı olan puan almaktı aldık nıye uzatıyosunuzkı.sonucta hepımız samsunun evladıyız

onur 55

bencede ceza vermezler kardesım.guclerı bıze yeter

supernatural_55

rizeye saha kapatma cezası vermezler bence ama o boğaz sıkan özel güvenlikçiyi kesinlikle kovmaları kovmuyolarsa da kovdurmamız lazım insan lan o senin gibi hayvan mı >:( >:( >:(

red_white

Alıntı yapılan: hakanelgun - 13 Eylül 2009, 22:33:52
yav bana göre oyunda kaldığı sürede iyi oynadı görüşlere saygılı ol biraz

sana birşey dedimmi? ben gayet saygılıyım sefaya diyorum farkındaysan... herkesin kendi görüşü olabilir bence sen yanlış anlam sölenilenleri hepimiz objektif bi şekilde yazıyoruz.. saygı nedir biliriz

Sioux

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 13 Eylül 2009, 22:30:35
Herkeze İyi Akşamlar  Yaklaşık 1 hafta  Önce bazı arkadaşlarımız 5 yeriz fark yeriz dediler
Bazıları 2-0 oldu Bu takımdan Bişey Olmaz Dediler Maç Bitti Herkes Mutlu Oluyor
Arkadaşlar Ne biçim Taraftarsınız Siz Kazanınca Şampiyonuz Kaybedince Hepsi Kötü Olmaz Böyle Şey  Zaten Okadar İyi takımımız olsa burda işimiz olmaz   Kocaeli Maçında Lütfen Takımımıza Destek Verelim

Saygılarımla

Madem bunları düsünüyordun niye maç öncesi ya da sırasında girip de yazmadın? Skora göre yazmak kolay değil mi?