Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Eylül 2009, 18:10:46
Bizi hep böyle şaşırtın, o kutsal formanın hakkını vererek oynayın biz size hep destek olalım. İkinci yarı oynadığınız futbolla helal olsun size.

Haftaya Cumartesi akşamı Kocaeli maçına akın edip yeni bir başlangıç yapalım. Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR

edmontdante

Maçı hemen hemen tam kadro Can'da izledik.

İlk yarıyı konuşmaya gerek yok.
İkinci yarı penaltıyla kendimize geldik ve iyi bastırdık.Rize şaşırdı resmen.Ancak Penaltı hakemin bize ikramıydı.Yediğimiz 2.golde vermediği faulün diyetini böyle ödedi.

Uzun zamandır böyle gol sevinci yaşamamıştık.Dışarıdaki tslilerin varlığıda etkiledi galiba bu konuda bizleri.

İlk kez oynayan Hakan defansif anlamda bence çok iyiyidi.Çok koşan iyi basan ve doğru zamanda doğru yerde olan bir oyuncu.

Kaleci Okan bence iyi kaleci.Kendine güveni yerinde ve oldukca soğukkanlı.Geçen sene beğendiğimiz Hasan'dan daha çok katkısı olacağına inanıyorum Okan'ın.

Hocanın Georgi 'yi oyundan alması çok saçmaydı.O dakikaya kadar tek ciddi atağımızda o vardı ve takım mağlupken böylesine hırslı bir adamı oyundan almak yersizdi.Zaten çıkarken de yüz ifadesinden ne kastettiği çok açıktı.

Artık açıkca ortaya koyulması gereken bir gerçek var bana kalırsa.Kaptan Kenan yaptığı hataları millete bağırarak örtmeye çalışıyor.Bugün ilk golde de ikinci golde de onun hatası vardı ama fırçayı diğerleri yedi.

Yemin ederim Turgut'la ilgili artık birşey yazmak istemiyorum.Bıktık artık.Bugün tek bir olumlu hareketini gören oldu mu?Bugüne kadar hep birşeyler umdum Turgut'dan çokca eleştirmeme rağmen.Süratini kullanır atar gider gol yapar yada yaptırır diye bekledim hep.Ama bugün gördüm ki bu iş olmuyor.2-0 dan 2-2 ye getirdiğimiz maçta  bile bunca boş alan varken hep bahsedilen o meşhur süratini kullanamıyorsan yada hep belirtildiği gibi madem ki kontratak oyuncususun  onu böylesine bir maçta devreye sokamıyorsan,taçtan gelen topları bile geri atarken defalarca taca atabiliyorsan artık diyecek bir şey bulamıyorum ne deyim.Ve maçın sonundaki pozisyonda "Mal,atsa önüme  vs " birşey dedi.Ben aynaya bakmasını tavsiye ederim.

Bu ligde gördük ki rakibin oyununu kabul edersen mağlup oluyorsun.Kendi oyununu özgüvenle ortaya koyarsan  her takımı yenebilirsin.Yalandan şu takım böyle bu takım şöyle,öyle takım yaptılar falan diye demeye gerek yok.

şimşek_55

Yenecegız demıstım ama  1 puan  cok ıyı oldu

emre

kenan konusunda kesinlikle katılıyorum defansta artık radikal kararlar almamız gerekli..bu böyle gitmez..

vanlioglu

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 13 Eylül 2009, 19:34:26
Yenecegız demıstım ama  1 puan  cok ıyı oldu
ikinci yarıda 2-2 ye kadarki oyunu 2-2 den sonrda devam ettirsek emin ol kazanırdık ama nedenini anlamadığım bi şekilde atak yapmayı kestik kendi kendimize karşımızda barcelona var havasına girdik buda rizenin üstümüze gelmesine neden oldu

europe_55

Maci maalesef izleyemedim... :(
Macin ilk yarisini Haydi Maca´da takip ettim ve 2-0 yenik duruma düsünce zaten bu is bitti demistim...
Ta ki simdi siteye girene kadar!
Bu önemli macta, deplasmanda 2-0 dan 2-2 yapan futbolcularimiza tesekkürler!!!!!
3 puan Insallah haftaya kocaeli macinda...

BASKA? DIYE SORANLARA INAT, SADECE SAMSUNSPOR!!!!!!!!!!

şimşek_55

Hodrı Maymunları  ıyı karsılamak lazım Samsunda. Seneye  Sakaryanın  yanına gıdecekler ne de  olsa  :)

şimşek_55

Hamsılerı  yedık  oh oh oh. Pesıne  Laz  Boregı yermıyız arkadaslar. Haftaya Pısmanıye  var nede olsa. :)

seydo55

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 13 Eylül 2009, 18:31:56
ilk yarı sonunda yazmıştı arkadaş bunu içimden inş.demiştim okuyunca.yorumu tuttu,kutluyorum bu yorumundan dolayı kardeşm..
eywlh....yaklaşık bi aydır siteyi takip ediorum bırbırınden gusell yorumlarr var ama bı okadarda samsunspor taraftarına yakışmayacak şeyler yazıyorlarr 2 sıfırda olsa inançımızı yitirmemek lazım ben umutluydum  sen de işlh demişsin baq aldık bi puan aartık önümüzdeki maca bakalım :D

edmontdante

Şu Hakan AKMAN'ı geçen sene oynatmayan ,Burhan'ın arkasında bırakanlara kızıyorum.Şimdi çok daha hazır ve kendni geliştirmiş olabilirdi.
Murat YILDIRIM  yine tek başına çalıştı.Attığımız 2 golde de en çok pay ona ait.
ŞİRİNLER muhteşem görünüyordu tv de.Hasancan yine LEGEA formasını giymişti : ))

vanlioglu

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Eylül 2009, 19:48:55
Şu Hakan AKMAN'ı geçen sene oynatmayan ,Burhan'ın arkasında bırakanlara kızıyorum.Şimdi çok daha hazır ve kendni geliştirmiş olabilirdi.
Murat YILDIRIM  yine tek başına çalıştı.Attığımız 2 golde de en çok pay ona ait.
2 asistle oynadı zaten helal olsun ona nice samsunludan daha samsunlu

şimşek_55

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Eylül 2009, 19:48:55

Istanbulda KAsımpasa  macını hıc degılse  gecen sene berabere bıtırebılseydık ınan Hakan AKman ılk 11 de  yer alacaktı. AMa nasıbı yokmus

inadýna55

daha bu takım yeni ısınıyo bu hafatadan sonra samsunsporu izlemek lazım

helal olsun çocuklar

Sioux

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 13 Eylül 2009, 19:51:04
Istanbulda KAsımpasa  macını hıc degılse  gecen sene berabere bıtırebılseydık ınan Hakan AKman ılk 11 de  yer alacaktı. AMa nasıbı yokmus

Savunmaya geçmene gerek yok, Coşkundere hiç sans vermedi Hakan ve İsmail'e. Sercana verilen deger Hakan'a verilseydi şu an daha da farklı olurdu.

şimşek_55

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 13 Eylül 2009, 19:55:47
Savunmaya geçmene gerek yok, Coşkundere hiç sans vermedi Hakan ve İsmail'e. Sercana verilen deger Hakan'a verilseydi şu an daha da farklı olurdu.

SAvunma degıl bu oynayacaktı cocuklar ama  o macta alınan kotu sonuc sonrasında  oynatılmadı. Ismaıl gecen Sene  Rızeye karsı  ılk 11 cıkmadımı?