Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

Mert

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 13 Eylül 2009, 17:55:44
kan dolasimim hizlandi cümlenin basini okudugumda, sonra dona kaldim..cok kötüsün..

:)
Arkadaşlar 2-0 dan 2-2 yapmak deplasman için bence güzel.ajansspor da dahil bazı forumlarda herkes rize fark atar diye atıp sallıyolardı.Aslında ilk başta fak atmaları kaçınılmazdı neyse ki toparlandık.yine de bu futbol yeterli değil.Bir de şu turguta çözüm bulsalar çok iyi olacak.Adam ikili mücadelelerden kaçıyor.Deparları iyi ama bu kadarı yeterli değil.Sonuç olarak maçı 2-0 dan 2-2 ye çevirip 1 puan alabildik.Bence rize deplasmanından iyi bir skor aldık.

mahkumsun

İNSALLAH HAFTAYA KOCAELI MACINDA GALIBIYETLE TANISACAZ

Kais

aslında maçın 2. yarısını izlemicektim ama sonradan dedimki bu takım iyisiyle kötüsüyle benim takımım niye izlemicekmişim?izledim ve iyikide izlemişim.hakan akman'a da helal olsun.bu moralle inşallah kocaeli'yide yeneriz.

İyi günde sevmedimki kötü günde terk edeyim.Ben sadece SAMSUNSPOR'luyum.

55erhan55

bugün bu takımda bir ruh gördüm mücadele gördüm savaşma gördüm en önemli arma için mücadel eden bir takım gördüm

Akyol

Rize 2-0 dan sonra berbat oynadı ama bizim aslan parçalarıda işin hakkını verdiler. Helal olsun Hakan sana yanıltmadın beni sen hiç üzme kendini Allah senin gönlüne göre veriyor işte bravo bravo bravooo :) :)

55erhan55

bu takım bugünkü gibi oynarsa kocaeliyi körfeze boğarız

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: furkan5534 - 13 Eylül 2009, 17:54:18
bıze gelen kalecıler hep ampül zaten =))

Rize'nin gollerinde kalecinin yapabileceği hiçbirşey yoktu, Kenan'ın yapabileceği çok şey vardı. Kenan niye bu kadar berbatlaştın yaaa

mahserxxx

2-0 ken dedim ki bu takımda umut var beyler abartmayın dedim.millet ondan sonra bana nerdeyse sövüodu şimdi bakıorum da övüolar takımı :D ilginç

Sadece Samsunspor

13 Eylül 2009, 18:07:29 #683 Son düzenlenme: 13 Eylül 2009, 18:10:41 Sadece Samsunspor
AlıntıRize'de güvenlik rezaleti

Özel güvenlik güçleri ile Çevik Kuvvet ekipleri ortada bir olay olmadığı halde Samsunsporlu taraftarlara saldırdı

Rizede yaşanan güvenlik rezaletini Rize Valisi Kasım Esen ve Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş sadece olayları izledi. Samsunspor taraftarlarını aralarına alan güvenlik güçleri coplarla taraftarlara vurdu. Bazı güvenlik güçleri Samsunspor bayraklarını yere atarak üstüne bastı. Beraberliğin hırsını güvenlik güçleri Samsunsporlu taraftarlardan çıkardı. Maçın bitmesinin üstünden 10 dakika geçmiş olmasına rağmen hala gerginlik sürüyor.

http://gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=4209

O bayrağın üzerinde ATATÜRK var şerefsizzler, sizin gibi çay yok

55erhan55

hakan gerek vuruş tekniği gerekse topu durdurmasıyla ne kadar kaliteli bir golcü olduğunu gösterdi butakımda her zaman ilk onbirde başlaması lazım

Mert

Bir de murat yıldırımı unutmamak lazım adama helal olsun canını dişine takıp oynuyor.Hakan akman da joker gibi adam aslında turgutun yerine oynasa çok iyi olacak.Volkan çekiç in sakatlığı inşallah ciddi değildir.Ayağı kötü burkuldu.Oktay delibalta 3 hafta oynayamayacakmış inşallah volkanı da kaybetmeyiz.
Sercan temizyürek in bu takımda işi yok.Bu durumu farkeden turhan hocamıza da teşekkürler.

mahserxxx

haftaya inş ilk galibiyetimizi alıyoruz arkadaşlar

55erhan55

murat yıldıırm bugün mükemmel oynadı kalecimzi yenilen iki gole rağmen güven verdi sercan bu takımda seni istemiyoruz gerçek samsunpor taraftarı olarak

berusa55

Bizi hep böyle şaşırtın, o kutsal formanın hakkını vererek oynayın biz size hep destek olalım. İkinci yarı oynadığınız futbolla helal olsun size.

Haftaya Cumartesi akşamı Kocaeli maçına akın edip yeni bir başlangıç yapalım. Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR

55erhan55

iddaa bir daha bize 7 oran veririken 10 kere düşünsün