Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

5BrK5

hakanın  gol güzel valla topu göğsüne alması falan şık olmuş. .

furkan5534

oguz_5528

rizede kenan özer..bizdede murat sahanın en iyileriydi..hakan da attığı golde çok soğukkanlıı helal olsun

yk55

1 puan iyidir ama son pozisyonda üçe iki gidiyorsun adam gibi paslaşsalar valla gölü bulurduk. neyse bu bizim için inşaalah bi çıkış olur.

kadir55ist

hayırlı olsun diyelim.
bu ligin iyi ekibi destaklenen ekibi rize karşısında 2-0 dan bir puan almak iyi bir sonuç
deplasman karnemizinde çok kötü olduğunu ve savunma anlayışı diye bir şey olmadığını göz önünde bulundurursak bugün güzel bitti diyebiiriz.

istanbuldan

Sanırım ruhumuz biraz olsun yerine gelmeye başladı. Burda önemli olan puan değil bence bazı şeylerin geri gelebildiği. İnşallah böyle devam ederiz. Eski günlerimize geri döneriz..

furkan5534

Bayada gol kaçırdık ya peşpeşe 2 şutu Kaleci cıkardı ya  :-\

Amsterdamli

Hafta ici Rizeden en kotu beraberlikle doneriz dedim. Bu takim yavas yavas ne yapabileceklerini gostermeye basladi. Yolun daha basindayiz. Bu beraberlik Samsunsporumuzun yeniden dogusudur.

Hakan Akman sen birtanesin.

SSBiz Gençlik

Rize sayemizde iki gol buldu yaaa. Kenan berbat ötesi oynuyor yaaa.

kalptenþimþek

55erhan55

hocaya bir samsunspor taraftarı olarak teşekkür ederim sercan temizyüreği oynatmadığı için

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: 55erhan55 - 13 Eylül 2009, 18:03:19
hocaya bir samsunspor taraftarı olarak teşekkür ederim sercan temizyüreği oynatmadığı için

hay ağzına sağlık bi teşekkürde benden

mahserxxx

ben bu takımda  umut var demiştim de inanmamışlardı

55erhan55

bugün takım olarak beklemediğim kadar iyidik şanssız iki gol yeeik ama rize bize oyunun hiç biryerinde baskı kuramadı bu takım bence çok iyi işler yapacak