Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

kadir55ist

mahşer kardeşm biz biraz stresliiz sen ilk kez izliyorsan umutlu olmak engüzeli güzel olanı sen yapıyorsun biz biraz yorulduk ama inşallah senin dediğin gibi iyi günler bizi bekler

seydo55

rize ikinci yarı geriye yaslanır erken bulacagımız bi gol demorize olmalarına neden olur peşini 2 buluruz takım cok kötü ama yınede umut fakirin ekmegi.... turgutun acil bi dayağa ihtiyacı var

samet haci

macı ızLerken yanıma trabzonlu adam oturdu trabzon macını ızlemek ıcın kavga ettım adamLaaa  >:(  bız sızın gıbı devletten destek almıoruz dedım serefsızLer yaaa >:(

samet haci

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 13 Eylül 2009, 17:00:59
Adem hangi kuafre gitti acaba, saçlara şekil yapmış. Hepsi artis bunların.

ıstıklal marsı okunurken o dıkkatımı cekdı benımde alayı artıst bızım futbolcuların baska bıse dıll

NeLio

Alıntı yapılan: samet haci - 13 Eylül 2009, 17:01:49
macı ızLerken yanıma trabzonlu adam oturdu trabzon macını ızlemek ıcın kavga ettım adamLaaa  >:(  bız sızın gıbı devletten destek almıoruz dedım serefsızLer yaaa >:(

istanbuldamı oldu

Dartagnan

abi bu takımdan hic bi sey olmaz.Takımda tempo denen bi sey yok.Durarak oynuyor butun takım.Ayrıca artık kenan baymaya basladı.Orda ozgurcanı dondurmemesi lazımken  dondurursen ve gol olursa artık bagırmıcaksın baska kısılere!!Orta saha evlere senlık zaten.Murat falan da dokuluyorlar.Turgut dogan gorunumlu sahin zaten dogustan golcu .Bunu diyen spikeri pata kute olduresiye dovesim geldi.Biz 3 yıldır baska turgut izliyoruz arkadaslar.Tek  sevıncım ukala sercanın ılk yarı oynmaması ve volkan degısıklıgınde hakan akmanı oyuna alması .Bızım takım ne yaptıgını bılmıyor.Hadı bı sey yapamıyorsun barı kondısyon ıyı olsun o da yok eee bu sekıl olunca sonucta bu sekıl oluyor.

Kım ne derse desın bız bu lıgın en zayıf ve gol atılması en kolay takımız .Bu sene cok kanser olacaz bu takım yuzunden .
Bu arada yanlıs hatırlamıyorsam hakem MAL-atyalı olması lazım.O da yaptı zaten yapacagını  >:(

samet haci

kadir55ist

SSBiz Gençlik

13 Eylül 2009, 17:07:56 #503 Son düzenlenme: 13 Eylül 2009, 17:10:04 kolloid
goooooooooooooooool be goooooooooooooool

SSBiz Gençlik

kadir55ist

hacı bektaş pek varlık gösrteremiyor sefa girsin ozaman
penaltıııııııııııı

mehmet yılmaz

Yine Murat zorladı, penaltı kazandık
Turgut attı 1-2