Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

maç saati yaklaştı ya herkes yencez diyo ;D valla ben hala fikrimi değiştirmedim puan alamayız gibime geliyor, tabi maç yaklaştıkça değişim olabilir ;D

55sirinler55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 13 Eylül 2009, 00:22:29
maç saati yaklaştı ya herkes yencez diyo ;D valla ben hala fikrimi değiştirmedim puan alamayız gibime geliyor, tabi maç yaklaştıkça değişim olabilir ;D

Ollivanders

aynen al bendende okadar . Bende puan alabileceğimizi dusunmuyorum.bu anlayisla deplasmanda puan almak mucize

Oflu

Bende degisme yok abi, yenilcez. Tik yok abi...

furkan5534

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 13 Eylül 2009, 00:24:07
aynen al bendende okadar . Bende puan alabileceğimizi dusunmuyorum.bu anlayisla deplasmanda puan almak mucize

furkan5534

kayacan

Samsunspor bir garip takımdır.Hiç ummadığın anda yenilir.Hiç ummadığın anda ise yener.Bugün galip geleceğine inanıyorum.

Jnr.Serkan

galibiyetten pek umutlu değilim ama yinede içimdeki samsunspor aşkı bu maçtan en az 1 puan diyor...

europe_55

Istedikleri kadar prim versinler, bu maci alacagiz Insallah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maço

iddaa da bu oran kacarmı 7  ???

bu oranla bıle bankoyuz :D

şimşek_55

Jnr.Serkan

şimşek_55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 13 Eylül 2009, 12:00:48
bunu senden duyunca daha farklı geliyor :) inşallah

Ben bıle gaza  geldım :)  Inanıyorum su hamsılerı  yenecegımıze. Lıgde ıyı sonuclar alan Rıze takımına  calımı  takacagız

Jnr.Serkan

bencede.rize şimdiden şampiyonluk havalarına girmş ama işte samsunsporada deplasmanda güvenilmiyor koskoca 2 sezonda toplasan 5 glibiyeti yok.
Döneriz Elbet...