Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

King Of The North

Alıntı yapılan: hakanelgun - 10 Eylül 2009, 22:13:58
en fazla para cezasını biz almışız diğerleri hep 2500,2000 en ağır cezayı biz alıyoruz hep

kaptan 55

sevdamsınsamsunspor

SAMSUNSPOR Kulübünün, 06.09.2009 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - MERSİN İDMAN YURDU SPOR Bank Asya 1.Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.- TL PARA CEZASI ile   cezalandırılmasına,  Karar verilmiştir.    http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=7946

red_white

bence çok normal ummuduğum gibi kötü olmadı çok şükür

King1965

samsunsporumuz bu macta gerekenı yapar puan veya puanlarla donerız bız hıc bır zaman kucuk dusmedik ..!!!!!

kuzey55

acaba bizim futbolcu müsveddeleri bu oranı görünce utanmışlarmıdır?

King1965

Alıntı yapılan: kuzey55 - 11 Eylül 2009, 10:41:30

evet kardesım aınen ole .. bn bıze verıln bu oranları cok gordum .. altay macı deplasmanındamıydı neydı 7,00 orn verıordu bıze ama ynmıstk  =) aynısı olur ıns..

Dartagnan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 11 Eylül 2009, 10:41:30

nerdeeeee.Onlar hic bi seyden utanmaz.Yuzlerine sover gibi baksan yine utanmaz bunlar >:(
Zaten utanma duygulari olsa simdiye kadar canla basla oynuyor olurlardi   >:(

celebi

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 11 Eylül 2009, 10:39:35
bız hıc bır zaman kucuk dusmedik ..!!!!!
[/color][/b]

arkadaşım öncelikle siteye hoşgeldin.  şu yukarıdaki yazdığın bana işin açıkcası çok garip geldi bu 4 senede valla benim bildiğim bayağı bir küçük düştük. sadece kendi iç dünyamızda eskiye özlemle birlikte küçük düşmeyeceğimizi yaşıyoruz.

onur 55

bu oranı kım belırlıyo yaaa.su rızeye bı vuralımda o 7 oranını bıtaraflarına montelıyelım.bunlar daha samsunu tanımamıs.ulan onları tukurugumuzle bogarız be.

celebi

onur 55

yaa su dustugumuz durumlara bak.bu hafta rızeye vurmak boynumuzun borcu artık

onur 55

ınsallah kardesım yaa.yendıgımız zaman rızenın taraftar sıtesıne gırıp onları hamos etmezsem bende samsunlu degılım

King1965

Alıntı yapılan: celebi - 11 Eylül 2009, 10:45:39

arkadaşım öncelikle siteye hoşgeldin.  şu yukarıdaki yazdığın bana işin açıkcası çok garip geldi bu 4 senede valla benim bildiğim bayağı bir küçük düştük. sadece kendi iç dünyamızda eskiye özlemle birlikte küçük düşmeyeceğimizi yaşıyoruz.

orası öyle celebi anck samsunumuzu herkez hıc bır zamn kucuk bılmez .. sadece su son donemlerde yonetıcılerın takımı yonetememesi ıse yaramayan futbolcuların alınması bızlerı bu duruma dusurdu .. yorumlarda cok uzdu bnı.. herkez yok 7 yerız 10 yerız bızı ezer gecerler fılann.. samsun taraftarı bumu

onur 55

ayrıca rızeyıde ızledım onlardan bı cacık olmaz.sampıyonluk hayalı kurmasınlar