Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ah be dostum sen beni yalnış anladın..samsunsporluluğunu överken ciddi anlamda övmüştüm sanırım sen onuda  yalnış anladın..senin bu dediklerinin hepsini hep beraber yaşadık burda..hepsi 3 yaşındaki çocuk biliyor zaten...ama sen o son maçta futbolcuların nasıl tel tel döküldüklerini görseydin birz bizimde isyan edişimizi anlardın..neyse uzatılacak bir şey yok olan oldu.. ama sevgimizden tam gerçekleri göremiyoruz bazen.biz samsunsporu seviyoruz bu yenildikten sonra son model arabalrıyla çflikte gerine gerine gezen topçuları değil..(gezinenleri diyorum bunuda yalnış anlama:) )

KocumVolkan

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 10 Eylül 2009, 15:36:47
Rıca ederım senın Samsunsporlulugun  yanında  benımkı telaffuz bıle edılemez. Ama futbolcular neden oynamadı. Lıgın ıkıncı yarısına bak  ıcerıde  yendıgın Kasımpasa macının prımını  yatırmamıssın. Ne dıyerek futbolcuları oynatacaksın. Tek bır caren var kos,oyna sezon sonu transfer var . Futbolcu bu parasız oynamaz. Hatıra gonule oynamaz. OYnayanı yokmu var ama sayısı 3 u gecmez bır takımda. DUsun bu takımdan kımsede transfer  yapamadı ona  ragmen. Kafanda bırseyler oturmadıysa HAsan,Can  ın acıklamaları var dıkkatle okursan neden bu hale dustugunu  gorursun bu takımın. Bu takım Bolu macında playoff u neden kacırdı. Sezon ıcınde neler yasandı .  NEden hoca ıstıfa ettı nasıl gerı getırıldı? Gıresun macında yasanan olaylar nelerdı. Futbol sube neden  degısım yasadı. Bır cok olay var. Adana takımı  bır lutuf yapmısmıdır yapsaydı neden gol atardı bırde o yonden dusun. GOl atmaz kendı yarısında  pasla mac bıterdı. BUnların hepsı Samsunspor tkımını  koseye sıkıstırmak  bak Sakarya yenıyor tesvıgı bıze vermezsenız sızı  dusururuz zıhnıyetıdır. Ama  bırseyı unuttular bu takımda para yoktu. Topcular doktuklerı ter ıle aldılar macı.  Samsunspor takımı hepımızın ve unutmayalım sırt sırta  verırsek ve tum goruslere acık olursak ıcerıde yıkılmayız. YAlnız  bagnazlık ve  hosgorusuzluk bızı yıkan en temel nedenler olacaktır.

bırak allasen.. savunma şunları .. ne demek ya para yok diye oynamadılar ? nasıl bir cümledir bu ? kimde para yok ? en geç seneye federasyona şikayet ettimi alıcaklar yıllık 300-400 milyarlarını.. o dandik düz kontak futbolcular hemde..
Kaldıki hiç olayı öyle futbolcu alın teri meselesinede getirmeyelim.. adanaya bize yattı bu açık gerçek.. ercümentin defans sevdası futbolu bizimkilerin ruhsuzluğuyla birleşince bu sonuçlar meydana geldi..

Samsunspor u son hafta 2.lig b ye yollamaktan kurtaran herkese selam ederim...

Cagdas Ünver

10 Eylül 2009, 15:51:46 #197 Son düzenlenme: 10 Eylül 2009, 15:55:09 Cagdas Ünver
Sercan ve Sefayı makul bir miktara satmalı.Facebook'ta Galatasaray Taraftarlığı yapan , yeri gelince'de aynı platform'da Samsunspor Taraftarıyla tartışan adamdan bize hayır gelmez.
Bunlari bir arkadaştan duymustuk.Ayrıca geçen seneki Penaltı gözümün önünden gitmiyor.

Hadi diyelim bir hatadır oldu , hadi diyelim geçen sezon'dan gereken dersleri çıkardiıar.E peki kardeşim o zaman geçen 3 Hafta'daki performansınız neydi ? 3 Sezon'dur hep aynı hikaye , Samsunspor kimsenin babasının malı değildir !

Ayrıca ne hikmetse Hakkı denen Adam'dan birtürlü kurtulamadık.Tilki'nin dönüp dolaşıp uğradığı yer misalı ... Kim ne derse desin , bir Futbolcu'da önce Ruh olacak , o yoksa bile aldığı paran'ın hakkını verecek karakter olacak.Yazıklar olsun Can'ları , Celil'leri , Serkan'ları bu takımdan uzaklaştırıp'ta Samsunspor'u böyle adamlara muhtaç duruma getirenlere !

şimşek_55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Eylül 2009, 15:50:04
ah be dostum sen beni yalnış anladın..samsunsporluluğunu överken ciddi anlamda övmüştüm sanırım sen onuda  yalnış anladın..senin bu dediklerinin hepsini hep beraber yaşadık burda..hepsi 3 yaşındaki çocuk biliyor zaten...ama sen o son maçta futbolcuların nasıl tel tel döküldüklerini görseydin birz bizimde isyan edişimizi anlardın..neyse uzatılacak bir şey yok olan oldu.. ama sevgimizden tam gerçekleri göremiyoruz bazen.biz samsunsporu seviyoruz bu yenildikten sonra son model arabalrıyla çflikte gerine gerine gezen topçuları değil..(gezinenleri diyorum bunuda yalnış anlama:) )

Samsnsporlugum ıcın soyledıklerın cıdden hosuma gıttı . TEsekkur ederım. Ama  bu yolda sen benden  daha fazla emek harcamısındır sen  daha ustesındır kardesım. Yanlıs anlamadım  merak etme  :)

şimşek_55

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 10 Eylül 2009, 15:51:46
bırak allasen.. savunma şunları .. ne demek ya para yok diye oynamadılar ? nasıl bir cümledir bu ? kimde para yok ? en geç seneye federasyona şikayet ettimi alıcaklar yıllık 300-400 milyarlarını.. o dandik düz kontak futbolcular hemde..
Kaldıki hiç olayı öyle futbolcu alın teri meselesinede getirmeyelim.. adanaya bize yattı bu açık gerçek.. ercümentin defans sevdası futbolu bizimkilerin ruhsuzluğuyla birleşince bu sonuçlar meydana geldi..

Samsunspor u son hafta 2.lig b ye yollamaktan kurtaran herkese selam ederim...

Haklısın  bu takım kontra futbolu oynamamalı. 3-4-3 oynamalı. GElen hoca oynatsında ızleyelım. Buyuk keyıf alırız.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 10 Eylül 2009, 15:58:14
Haklısın  bu takım kontra futbolu oynamamalı. 3-4-3 oynamalı. GElen hoca oynatsında ızleyelım. Buyuk keyıf alırız.

haha.. bu takım 1-0 gerideyken bile defans yaptı be.. :D neresini savunuyorsun hocanın..
kaldıki katılıyorum 3-4-3 sistemi bize en uygun sistem.. geridekileri 5 tane yapsan bile var lar mı yoklar mı belli olmaz.. hiç değilse gol atarız.. inşallah rize maçındada bu sistemle oynarız..

şimşek_55

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 10 Eylül 2009, 16:00:08
haha.. bu takım 1-0 gerideyken bile defans yaptı be.. :D neresini savunuyorsun hocanın..
kaldıki katılıyorum 3-4-3 sistemi bize en uygun sistem.. geridekileri 5 tane yapsan bile var lar mı yoklar mı belli olmaz.. hiç değilse gol atarız.. inşallah rize maçındada bu sistemle oynarız..

Tamam ıste katılıyorum sana  3-4-3 ıle oynatsın Turhan hoca alnından opelım. Kımsenın savunulmaya ıhtıyacı yok kardesım.  Ama benım gonlumden  gecen  4-3-2-1  taktıgı ıle cıkmasıdır  takımın  kazanmak ıcın    ;)

Kaptan

10 Eylül 2009, 16:05:02 #202 Son düzenlenme: 10 Eylül 2009, 16:09:19 Kaptan
@şimşek_55

ŞBu prim olayı nedir arkadş?Fuytbolşcu sene başına 200 lira alıcak , aradada 10-15 lira Prim adı altında çerez parası isteyecek..

La aldığın 200 liranı nerene soktun demezler mi adama, deikkatimi çekiyoda hep primden bahsediyosun.İyide bu adamların gerçek parası değilki Prim.Sen hala prim alamdı diyosun.

Yazıktır ,günahtır...Para  yokken prim olayı saçmalıktır.

Hele hele şu günlerde prim almadım diye oynamayan varsada bişereftir.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Eylül 2009, 16:01:55

3-4-3 en uygun , bize , Samsunspor'a  ??? ??? ???

tabi be abi.. bu takım 1 forvetle çıkarak 3 haftada 8 gol yediyse..
biz defans yapmayalım bu kadar açık ve net..
hiç değilse atak oynayalımda atabildiklerimizi atarız.. kaldıki 3 kişi defansta kalsın daha iyi zaten sağ sol yok 2 kişi eksik defans.. ne değişecek ?

CriminaL

Sercan

Biz bu defansla 8-1-1 bile oynasak gol yeriz...

King Of The North

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Eylül 2009, 15:46:01
yok be abi izlediğim Rize , bu sene toplama takıma benzemiyor ..

sürekli izlediysen bişey diyemem kardeşim ama ben de Karabük ve Karadeniz maçlarına bakarak Samsunsporumuzun Rize'yi orda da olsa yenebilecek durumda olduğunu düşünüyorum bir eksik var o da: deplasman fobimiz.

Dartagnan

valla ben 4-5-1 den yanayim

Turgay Kenan hakki Orhan(serkan eyupoğlu )

Sefa omür

Murat

Volkan              oktay

Chelidze

Nedense bu hep bana basaril olcakmis gibi gelir :D

CriminaL

dartagnan bu sekilde cıkarsa iyi.yalnız sefa ile murat yer değiştirmeli

samsunsporulan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 10 Eylül 2009, 16:17:31
valla ben 4-5-1 den yanayim

Turgay Kenan hakki Orhan(serkan eyupoğlu )

Sefa omür

Murat

Volkan              oktay

Chelidze

Nedense bu hep bana basaril olcakmis gibi gelir :D