Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

beşnumara

şimşek_55

Samsunsporumuz  bu maçı alacak başka yolu yok.

beşnumara

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 10 Eylül 2009, 14:52:56
Samsunsporumuz  bu maçı alacak başka yolu yok.
şimşek kabul et çok ters adamsın

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Eylül 2009, 14:36:17
beni en çok umutlandırılan herkesin umutsuzluğu.. umarım sahaya olumlu yansır..

benimde tek umudum bu...çünkü iddaa  takımı olduk çıktık..topçularımız iddaa ile anlaşmalı..şimdi rizenin oranı olur 1,30 herkes yüklenir gideriz yeneriz herkesi yatırırız olur biter :) örnek 2008-2009 sezonu :) liderleri yenen takım ilk altıdaki her takımı yenen takım ligde  son anda  adanasporun lütfu ile kaldı ........... ::) ::)

şimşek_55

Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Eylül 2009, 14:55:43
şimşek kabul et çok ters adamsın

Yanı ben ınanıyorum bu maca. Ama sen sırf terslık oldugu ıcın boyle soyledıgımı dusunuyorsan ona bırsey dıyemem.  Bu arada  ıdman kacta ben ıdmanı ızlemeye gelebılırım

Ollivanders

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Eylül 2009, 14:57:00
ilk altıdaki her takımı yenen takım ligde  son anda  adanasporun lütfu ile kaldı ........... ::) ::)

Hayır bilemedin, Raci Kankası olan Adanaspor Başkanını aramasıyla ligte kaldık.Yani ne Adanasporda cezalı futbolcu vardı ne sakat.

Tek bilir kişi Raci...

şimşek_55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Eylül 2009, 14:57:00
benimde tek umudum bu...çünkü iddaa  takımı olduk çıktık..topçularımız iddaa ile anlaşmalı..şimdi rizenin oranı olur 1,30 herkes yüklenir gideriz yeneriz herkesi yatırırız olur biter :) örnek 2008-2009 sezonu :) liderleri yenen takım ilk altıdaki her takımı yenen takım ligde  son anda  adanasporun lütfu ile kaldı ........... ::) ::)

Samsunspor iddaa  takımı degıldır kardesım. Hem son macta Adananın  lutfundan  bahsetmısın ama  Adananın lutfu varsa SAkarya takımı o kadar para harcayarak nasıl dustu. SOn mac KAsımpasa- Sakarya macını  bızzat ızledım. Kasımpasa  takımı karsı kaleye 2 kere gıttı sadece  son dakıkalarda  zaman gecırmek ıcın top cevırdıler.  O Sakarya takımı  hıcmı tesvık vermedı Adana  takımına. Kı  bızım takımın kasarı nasıl kesıp futbolculara yedıordıgını  topcuların agzından duyduk.Samsunspor parasız pulsuz 20 maclık maratonda lıgde kalmıstır.Senı tenzıh ederım.

babasamsunlu

hepimiz samsunsporluyuz dostum öncelikle şunu söyleyeyim biz de kabul etmeyiz böyle bir yakıştırmayı ama gerçekler var ..bizde stadtyumdaydık ve ikinci yarının  hemen başında adansporun o gün oynayan en iyi iki oyuncusu hoca tarafından çıkarılıdı.ayrıca  ogün maratonun samun tarafında olanlar iyi bilir taraftarlar  tam adana spor aleyhinde  küfürler etmeye başlayınca  adanasporun hocası bizlere dönüp susun işareti yapmıştır.bunu ogün orda olan herkes görmüştür..
adanasporun lutfüyle kaldık dememin ana sebebi budur..

şimşek_55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Eylül 2009, 15:12:39
hepimiz samsunsporluyuz dostum öncelikle şunu söyleyeyim biz de kabul etmeyiz böyle bir yakıştırmayı ama gerçekler var ..bizde stadtyumdaydık ve ikinci yarının  hemen başında adansporun o gün oynayan en iyi iki oyuncusu hoca tarafından çıkarılıdı.ayrıca  ogün maratonun samun tarafında olanlar iyi bilir taraftarlar  tam adana spor aleyhinde  küfürler etmeye başlayınca  adanasporun hocası bizlere dönüp susun işareti yapmıştır.bunu ogün orda olan herkes görmüştür..
adanasporun lutfüyle kaldık dememin ana sebebi budur..

Dedıklerınde  dogruluk payı olabılır. Ancak son mac ıcın prım acıklayamayan yonetım para  vererek bu macı satın zaten alamamıstır. IStanbulda otel parasını odeyemeyen  bır yonetım futbolcunun  onune yemek koyamayan bır yonetım vardı. Adana takımını yerel basın kolay  mac olarak gorsede attıkları  gol ve azımlerıyle hıcte oyle olmadıgı asıkar bu ısın. Dusen takım Sakarya son 5 mac ıcın 50 mılyar prm acıklamıs. Sence hangı takım saıbe yapmıstır. Sunu dıosan SAmsunspor takımı sutten cıkmıs ak kasıkmıdır. Orasını  ben soylemeyeyım  ben bırsey bılmıyorum . Gecmıste varmıdır boyle vakalar dusunulur.

babasamsunlu

yok biz  şaibe yapmadık dostum senin yalnış anlaıdğın ksıım  bu.gerçekten iyi bir samsunsporlusun takdir ediyorum..burda sanırım hatıra binaen bişeyler vardı.çünkü bizim topçu bozuntuları top oynamıyolarlardı..kasten di sanki..geçen sezon alamaz fark yer denilen maçları çok iyi futbol oynayarak alan bir takımımız vardı.. ilk altıda  olan her takımı yendi...ama buna rağmen ligi son anda kurtardı.ben futbolcu bozuntularının bu işte parmakları var diyorum..işlerine gelinec oynadılar  gelmeyince yattılar  aşşa.. neyse uzatılacak birşey değil..
her zaman en büyük samsun...

şimşek_55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Eylül 2009, 15:26:13
yok biz  şaibe yapmadık dostum senin yalnış anlaıdğın ksıım  bu.gerçekten iyi bir samsunsporlusun takdir ediyorum..burda sanırım hatıra binaen bişeyler vardı.çünkü bizim topçu bozuntuları top oynamıyolarlardı..kasten di sanki..geçen sezon alamaz fark yer denilen maçları çok iyi futbol oynayarak alan bir takımımız vardı.. ilk altıda  olan her takımı yendi...ama buna rağmen ligi son anda kurtardı.ben futbolcu bozuntularının bu işte parmakları var diyorum..işlerine gelinec oynadılar  gelmeyince yattılar  aşşa.. neyse uzatılacak birşey değil..
her zaman en büyük samsun...

Rıca ederım senın Samsunsporlulugun  yanında  benımkı telaffuz bıle edılemez. Ama futbolcular neden oynamadı. Lıgın ıkıncı yarısına bak  ıcerıde  yendıgın Kasımpasa macının prımını  yatırmamıssın. Ne dıyerek futbolcuları oynatacaksın. Tek bır caren var kos,oyna sezon sonu transfer var . Futbolcu bu parasız oynamaz. Hatıra gonule oynamaz. OYnayanı yokmu var ama sayısı 3 u gecmez bır takımda. DUsun bu takımdan kımsede transfer  yapamadı ona  ragmen. Kafanda bırseyler oturmadıysa HAsan,Can  ın acıklamaları var dıkkatle okursan neden bu hale dustugunu  gorursun bu takımın. Bu takım Bolu macında playoff u neden kacırdı. Sezon ıcınde neler yasandı .  NEden hoca ıstıfa ettı nasıl gerı getırıldı? Gıresun macında yasanan olaylar nelerdı. Futbol sube neden  degısım yasadı. Bır cok olay var. Adana takımı  bır lutuf yapmısmıdır yapsaydı neden gol atardı bırde o yonden dusun. GOl atmaz kendı yarısında  pasla mac bıterdı. BUnların hepsı Samsunspor tkımını  koseye sıkıstırmak  bak Sakarya yenıyor tesvıgı bıze vermezsenız sızı  dusururuz zıhnıyetıdır. Ama  bırseyı unuttular bu takımda para yoktu. Topcular doktuklerı ter ıle aldılar macı.  Samsunspor takımı hepımızın ve unutmayalım sırt sırta  verırsek ve tum goruslere acık olursak ıcerıde yıkılmayız. YAlnız  bagnazlık ve  hosgorusuzluk bızı yıkan en temel nedenler olacaktır.

şimşek_55

Bugunku ıdman  kacta ıdmanı ızlemek ıstıyorum.

King Of The North

Rize'yi takımımız 2 haftadır kötü olduğu için büyütüyoruz gözümüzde,ilk haftaki mücadele sergilenirse alırız maçı,artık form tutma zamanı.Karadenizsporla yaptığımız hazırlık maçı kadar bile oynasak yeter bize

şimşek_55

Rızeye  celmeyı cakacagız. RIze kotu takım degıl ama kontra oynarsak bıze boyun egecekler.