Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

samsunteksas

Oflu

Insallah bizi hafife alirlarda maca konsantre olamazlar.
Ama Rize cok kötü oynasa bile, bizimkilerden ümidim yok. Yahu arkadas MIY gibi takimdan 3 tane yenirmi? Aklin nerde senin mac boyunca? Hic mi maca konsantre olmadin?

Bence uyum zamani filan hikaye. Tamam bir takim kötü futbol oynar, yenmesi gereken maclarda berabere kalir, takim oyunu oturmamis olur ama MIY gibi, daha lige yeni katilmis ve hic puan almamis bir takimdan 3 tane yenmez. En kötü Samsunspor bile bu takima 5 tane atmaliydi.

En kötü Samsunspor Rizeyede en az 3 tane atmali, ama suanki Samsunspor kötüden cok daha kötü!!!!

ali ihsan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 08 Eylül 2009, 16:55:29
Arkadaşlar ben hala en büyük yalanların istatistikler olduğuna inanıyorum,tamam deplasman fobisi hepimizin müzdarip olduğu bir durum ama bir yerden başlıcaz daaa

Rize'den başlarız inşallah ...

Amsterdamli

Mersin macindan umudum yoktu acikcasi ama Rize macindan en kotu beraberlikle doner Samsunsporumuz.

Biz artik dibe vurduk bundan sonra her hafta daha iyi olacagiz. Yeniler takima alisacak, uyum gelisecek, fizik kondisyonlari yukselecek, hocamiz futbolculari daha iyi taniyacak, rekabet ortami dahada artacak derken basamaklari bir bir cikacagiz.

55JNR55

08 Eylül 2009, 19:00:16 #139 Son düzenlenme: 08 Eylül 2009, 20:25:25 samsuni
Alıntı yapılan: Amsterdamli - 08 Eylül 2009, 18:58:10
Mersin macindan umudum yoktu acikcasi ama Rize macindan en kotu beraberlikle doner Samsunsporumuz.

Biz artik dibe vurduk bundan sonra her hafta daha iyi olacagiz. Yeniler takima alisacak, uyum gelisecek, fizik kondisyonlari yukselecek, hocamiz futbolculari daha iyi taniyacak, rekabet ortami dahada artacak derken basamaklari bir bir cikacagiz.

inşallah bizim de beklentimiz bu yönde umarım o basamakları bu sefer cidden yavaş yavaş çıkarız bu sene düşmezsek önümüzdeki sene güç bela kadro korunmaya çalışılıcak inşallah uyum sorunu hallolur ve yeni gelenler nasıl bir camia'ya dahil olduklarının farkına vararak formanın hakkını verir... Ha sercan,turgut ve sefa'ya denicek söz yok zaten...

onur 55

beyler umudumuzu yıtırmeyelım.bu takımdan baskası yok.ınanmalıyız

onur 55

en buyuk samsun.baskası yalan.cocuklar ınanırlarsa bu forma bıle rıze yı yener

GençKozluklu

Sonuç ne olursa olsun SAMSUNSPOR taraftarında asla umutsuzluğa yer olmamalı. Futbolcular ne kadar sahtekar ve haysiyet yoksunu olursa olsun bu tarafta armanın peşinden gitmeye imkanlar el verdiği sürece gidecektir.

Terme Kozluk Beldemizdek igençlerimizden aldığım güzel haber beni çok sevindirdiler. Geçen hafta Ordu'da alınan mağlubiyete rağmen Rize deplesmanına gideceklerini belirttiler. Bu haberi duyunca gerçekten çok sevindim ve bir o kadarda duygulandım. Bu gençlerimiz belkide ceplerindeki son harçlıklarını da yollarda harcayarak armanın peşinden gidiyorlar.

Futbolcu kardeşlerimden ricam bu taraftar için oynayın. Bu taraftara bocunuz var. Kendinizi bu hafta Rize galibiyetiyle biraz olsun affettirebilirsiniz. Biz SAMSUNSPORUZ inanırsak yenemeyeceğimiz takım yoktur.ç Yeterki biraz inanalaım ve SAMSUNSPOR ruhunu sahaya yansıtalım.

Saygılarımla

onur 55

ortada sefa murat omur.hucumdada volkan oynarsa rızeyı ısırabılırız

samett

bence de.ortada ömür ve sefa solda oktay sagde murat ileride volkan ve giorgi (veya hakan akman).geride de kenan-turgay ortada sagde serkan solda orhan(mecbur :D )

cem

bizim takımın sağ solu belli olmaz biliyorsunuz,kendilerini affettirmek için oynayacaklar,samsunspor bu bizi rezil de eder vezir de.....

maço

solda orhan oynadıkca mac eksıgını kapatır ve bence ılerleyen haftalarda cok rahat doldurur sol bek acıgımızı ben o ısıgı gordum herkesın aksıne

maço

forvette hakan akmanı tercıh ederım en azından bu cocuk kosuyo gıorgı mersın macında ne baskı yapıyo nede gol alanlarında bulunabılıyo bunu ıkı tane yan taraftan gelen ortada gorebıldık.

bence bu maca ya suratlı top tasıyabılen volkan oynasın yada hakan akman hem fızıklı hem tek top yapabılen gencımız

defansta 22 numara adem alkıs asla oynamamalı bu takımda ne topla gıdebılıo nede hamle yapabılıo mucadelecı ama kapasıte bellı bızım serkan yada oğuzhan oynasın daha ıyı yenıleceksek kendı cocuklarımızla yenılelım

beşnumara

Alıntı yapılan: Amsterdamli - 08 Eylül 2009, 18:58:10

sevgili amsterdamlı dediklerin olabilir ama yönetim hocanın işine karışmayacak kadroyu kendileri belirlemezse zamanla bu çocukların formları yükselecek uyum sürecini aşacaklar ama torpilli kişileri göz göre göre oyunda tutarsan hiç bir şey olmaz

5BrK5

hakan akman geçen sene hiç oynatılmadı bu sene bu çocuk çıkış yapabilir . .