Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

sBc-55

şimşek_55

Rize  deplasmanından  bu takım  3 puanı cıkaracaktır. En az  1 puan alacagız

şimşek_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Eylül 2009, 16:15:39
Cenk muhalefetliğini her yerde konuşturuyorsun  :D inşallah dediğin gibi olur ..

Samsundayım bu hafta . Olumlu havalar  esıyor :)

şimşek_55

Samsunspor takımı  zoru sever. Rızeyı RIzede yenıp lıgdekı havalarını alacagız gıbıme gelıyor. Mac skoru  RIze  2 - Samsun  3

beşnumara

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 08 Eylül 2009, 16:18:27
Samsundayım bu hafta . Olumlu havalar  esıyor :)
samsundasın ve olumlu havalar esiyor heee :D vaayy be yoksa biz mi başka memleketteyiz ;)

samsunum

wlla banada yencez gibi gelio 1 - 0 olsun bizim olsun  ;)

şimşek_55

Alıntı yapılan: beşnumara - 08 Eylül 2009, 16:24:24
samsundasın ve olumlu havalar esiyor heee :D vaayy be yoksa biz mi başka memleketteyiz ;)

Iyı dıyelım  ıyı olsun arkadaslar. Bu takım  hepımızın . Kotu gıdıse Rızede  dur dıyecegız. Mersın macını bır kaza olarak addetmek lazım. Bu takıma en az 5 hafta sans verelım. Hersey daha ıyı olacaktır. Yalnız Turhan  Hocanın  hucum  futbolu yerıne kontra  futbolu bıraz dusunmesı lazım  gıbı duruyor. Arkadakı  agır adamlarla  baskılı oyun oynamak bu lıgde bıraz zor. Ortasahanında  pas yuzdesı bıraz dusuk olunca  yenılgı kacınılmaz oluyor. Bıraz sabır hersey daha ıyı olacka

babasamsunlu

gol yemeden bitiremeyiz ama volkan hakan akman ve celidze hucumda ömürde  orta alanad oynarsa bişeler olabilir..

supernatural_55

bizimkiler sever aslında böyle maçları ama o kadar kötülerdi ki bu hafta umarım kazanırz tabiki tek isteğimz bu zaten.
vay be şimşek55 senden böyle olumlu bişey okuyacakmışım ya daha bana ne olur ;D :P :) ;)

Ollivanders

Volkan kadroda oldugu zaman gercekten hucumda etkili oluyoruz.Hakan akman da hareketlilik getiriyor. Chelidzenin de mucadelesi olduktan sonra bu takım gol atabilir

şimşek_55

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 08 Eylül 2009, 16:35:37
bizimkiler sever aslında böyle maçları ama o kadar kötülerdi ki bu hafta umarım kazanırz tabiki tek isteğimz bu zaten.
vay be şimşek55 senden böyle olumlu bişey okuyacakmışım ya daha bana ne olur ;D :P :) ;)

:)  Moralde verecegız arkadaslara. bu mac bızım ınanıyorum

Nuri Asan

yine bir deplsaman ve deplasman özürlü takımım.Bakalım lig ne aman başlayacak 30.haftada mı?
Amatöre düşsende peşinden gelmeyen adam değildir,sen benim herşeyimsin.

tankut

Bizde bu istikrarsızlık varken rizede rizesporu yener bu takım, daha sonrada sahamızda körfeze puan veririz. 

King Of The North

Arkadaşlar ben hala en büyük yalanların istatistikler olduğuna inanıyorum,tamam deplasman fobisi hepimizin müzdarip olduğu bir durum ama bir yerden başlıcaz daaa