Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

celebi

ya hu bunun gibi insanlar benim gibi bir adamın ağzını bozuyorlar >:(

Baskent_Samsunspor

gerçekler sevdanızın önüne mi geçti sizin yaa resmen adamların ekmeğine yağ sürüyorsunuz samsunspor bu maçı alacak arkadaş ne olursa olsun kazanacağız ....

bizim futbolcularında asıl istediği bu bizden artık galibiyet beklemesinler nasıl olsa tepkide vermezler....

geçen sezon rizesporun bi sitesinde ki futbolcuların fotoğrafları üzerinde yazılan mesajı hatırlayın adamlar şimdi nasıllar...biz anca birbirimiz yer dururuz stadda futbolcular da çiftlikte karı kız yerler ...

silkeleninde kendinize gelin yaa bu armayı yerlerde süründürmeye kimsenin hakkı yok  >:( >:( >:(

Sadece Samsunspor

malesef rize bizi yener, bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama yener

Jnr.Serkan

umutsuzluğa kapılmayalım tamam berbat oynuyoruz gerçekci olmakta fayda var ama futbol bu.bari takımı bile inter ile berabere kalıyorsa samsunsporumuz rizesporu yenmiş çokmu?bu kadar abartmayalım orduyu futbol bu hiç belli olmaz

Oflu

Bencede Rize yener bizi Mersine yenliyorsak Rizeyi nasil yenelim?

Jnr.Serkan

ya arkadaşlar tamam ordu yener ama bu kadarda orduyu büyütmeyelim.biz kötüyüz ama rakiptede dünya yıldızı yok...futbol bu 3 ihtimalli ama herkes rize yener diyor ve diğer 2 ihtimali eliyor...eminim hepimiz istiyoruz puanlarla dönmeyi zor gibi görünsede imkansız deil...Umutsuzluk hayallerin bittiği anlamına gelir.daha lig yeni başladı bu kadar karamsar olmayalım

Tribün_ali

Rize yenecek fark bile atacak düştüğümüz şu hale bak gazete bile almıyorum samsunsporumuz en sonuncu sırada benim vicdanın sızlıyor ağlıyor kendimi yiyorum peki bu yönetimin futbolcuların hiç vizdanları yok mu

atakan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 08 Eylül 2009, 10:07:11
arkadaşlar malesef takımda çekememzlik var ve bu ibnelerin hepsi bilerek böyle yapıyo.kadrodan kesik yiyenler ben bu takımda banko oynarım diyenler hepsi ayrı bir havada.bunlara iyi bir ders verilmeli...
katılıyorum.ve kimseyi tınlamıyolar.bizlerde otel öüne gidip şak şak yapmayız umarım bu sene.ne oluursa olsun

Oflu

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar Rize'yi yenelim veya aksi bir sonuç olsun, Turgut, Sercan şu veya bu iyi veya kötü oynasın. şu bir gerçek

Samsunspor şuan lige tam manası ile hazır değil.

Daha şimdiden umutsuzluğa kapılmayalım, pes etmeyelim, Profesyonel takımımızda 35 tane futbolcumuz var 20 tane'de A2 takımımızda var sayarsak toplam 55 Futbolcumuz içinden en iyi kadroyu kurup hedefimize ulaşacağız inşallah.

Yanlız ümitsiz olmayalım en az 3-4 maç daha takımımıza inatla sabredelim sahip çıkalım çünkü 13 yeni futbolcu var hem bunların uyum süreci hem fizik olarak hazır hale gelmeleri bir ay'ı bulur ve biz bu süreçte ne kadar az puan kaybedersek o bizim karımız olur, 

Ama lütfen biraz sabır ve destek, Biz nekadar takımın üzerinde bu bir aylık süreçte baskı oluşturursak ve takım'da kaybettiği sürece futbolcular kendilerine olan öz güveni yitirirler ve bununda hiç kimseye faydası olmaz. Biz inat ve Sabırla Takımımıza sahip çıkalım ve şu süreci hayırlısı ile atlatalım.

Unutmayalım BAŞKA SAMSUNSPOR YOK

eLLis

Alıntı yapılan: Oflu - 08 Eylül 2009, 14:08:14
Arkadasim Rize ile oynuyoruz Ordu ile degil!
Sanki barcelona tamam bende umutlu değilimde çok büyük takımmış gibi dedin

vanlioglu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Eylül 2009, 11:55:01
Havzalı55 ; daha önceden de siteye girmiş Rizespor taraftarıdır .. Geçen geldiğinde de aynı nicki almıştı , Havzalılar birşey yaptı sanırım arkadaşa ..
puhaahahahahha . hiç güleceğim yoktu :D :D :D

eLLis

Oflu kusura bakma okumadım önceki mesajı direk seninki gözüme çarptı.

onurbas

bence hakkı ömür ve hakan oynasaydı bu takım bıse yapardı ama defansın sol tarafındakı kımse hatırlamıyorum o felaket yaktı bızı adam aldı soldan gıttı bu takımda iyi taocular varda hoca nıye oynatmıyor anlamadım denemek ıcın almıs olabılır ama oyun ilk yarıda kotu ıkıncı yarıda bı el atsaydı degıstırseydı oyun sıtılını belkı bıse yapardık

inadýna55

bu takıma ancak biz taraftarlar yardım edebiliriz
onları rizede de destekliyecez ve bu maçtan puanla döneceğiz