Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Bize kaybettikleri puanların üzüntüsü akşam eve gidince seyrettikleri esas takımları F.Bahçe'nin Bursa galibiyetiyle unutmuşlardır.

Para var ama ruh yok Çaykur Şikespor'da.

bengülü

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Eylül 2009, 15:57:54
Bize kaybettikleri puanların üzüntüsü akşam eve gidince seyrettikleri esas takımları F.Bahçe'nin Bursa galibiyetiyle unutmuşlardır.

Para var ama ruh yok Çaykur Şikespor'da.

çaykur şikeciler

gozgoz yýlmaz

armudu budakladım
dallarını sakladım
taraftarı önünde
rizeyi kucakladım :) :)  ;D

kemençeyle söylenir!!!

King Of The North

Çok şükür korkulu bir deplasmandan 1 puanla döndük,inşallah önümüz haftadan itibaren sriye bağlayacağız olayı.

ramcQ_55

Alıntı yapılan: bengülü - 14 Eylül 2009, 15:43:58
turhan hocama sonsuz tşk ederim niye derseniz basın açıklamasında şirinler kaşkoluyla basın açıklaması yapıyor rizeliler deli olmuştur her halde  ;D

en cok hoşuma giden kaşkolümü verdim ama helal olsun samsunsporuma
ihşallah bi kenara atmaz o kaşkolümü turhan hoca

Sercan

Turgut'a dayandıkları kadar Georgi'ye dayanıp oyundan almasalar,Georgi çok daha faydalı olacaktır.Dün hoca yine aldı Georgi'yi oyundan...

Gizli Forvet_55

Giorgi nin çok aktif bir forvet olduğunu düşünmüyorum belki düzelir ama o gün  bugün değil..

Tribün_ali

Gizli Forvet_55

turgut bunu hep yapıyor nedense dünkü maçtada bir çok hata ve artistlik yaptı bunlarıda aşacağını ümit ediyorum ama nasıl?

Ollivanders

taraftarin  turguta sercana tanidiği krediyi giorgiye da tanimasi gerek. 2 sezonluk kredi tanindi  sercanla turguta . Giorgiye de 4-5 hafta kredi taninmasi zor olmasa gerek.

Gizli Forvet_55

zaten tanınıyor göründüğü üzre ama şu anda puana çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde onun daha çok çalışıp önümüzdeki maçlarda fazla etkili olması gerekiyo bunun içinde daha çok çalışması ve son vuruşları etkili olması gereklidir diye düşünüyorum. Dünkü maçda çok etkili değildi ama bu onun hep böyle gideceğini göstermez nasılsa bir patlama yapacaktır inşallah bunu yapar.

Ollivanders

14 Eylül 2009, 17:19:42 #882 Son düzenlenme: 14 Eylül 2009, 17:36:13 edmontdante
ustadim burhanın vurusundan iyidir. 3 sezondurda bu takimda neler yaptığı neler kacirdiği belli. gurcunun ustunde durmak gerek.sadece mücadele ile olmuyor . gurcunun ortaya gelisina sağ ayagı ile yaptıgi vurusu burhandan veya turguttan goren varsa soylesin ayrıca uçtaki adama top gelmedikten sonrada kimse birsey beklemesin. benim dusuncem destekten yana. .daha 4. haftadayiz ve takimimiz yeni olusum icinde kimi koyacaksiniz ki yerine gol atip puan kazandıracak. Durun bakalim 3-4 mac daha oynasin ne oldugunu goruruz.Gol atma isini sadece bir futbolcudeğil butun takim  sağlar.

Gizli Forvet_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Eylül 2009, 17:19:42
ustadim burhanın vurusundan iyidir. 3 sezondurda bu takimda neler yaptığı neler kacirdiği belli. gurcunun ustunde durmak gerek.sadece mücadele ile olmuyor . gurcunun ortaya gelisina sağ ayagı ile yaptıgi vurusu burhandan veya turguttan goren varsa soylesin ayrıca uçtaki adama top gelmedikten sonrada kimse birsey beklemesin. benim dusuncem destekten yana. puana ihtiyacimizin olduğunu da dusunmuyorum .daha 4. haftadayiz ve takimimiz yeni olusum icinde kimi koyacaksiniz ki yerine gol atip puan kazandıracak. Durun bakalim 3-4 mac daha oynasin ne oldugunu goruruz.Gol atma isini sadece bir futbolcudeğil butun takim  sağlar.

Bende aksini söylemiyorum zaten serpico gereken çalışmalar ardından tabiki etkili olacaktır belki ama takım çalışmasından sonra bir çok olumsuzluklarında üstesinden geleceiğine bende eminim. Henüz daha takımda ekip çalışması oluşmamış bunuda halledersek başarımız kaçınılmaz olacaktır giorgi içinde bu çok önemli tabi inşallah bu sıkıntılar bitecektir bir gün. tşk.

edmontdante

Alıntı yapılan: Samsunspor_55 - 14 Eylül 2009, 17:13:23
zaten tanınıyor göründüğü üzre ama şu anda puana çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde onun daha çok çalışıp önümüzdeki maçlarda fazla etkili olması gerekiyo bunun içinde daha çok çalışması ve son vuruşları etkili olması gereklidir diye düşünüyorum. Dünkü maçda çok etkili değildi ama bu onun hep böyle gideceğini göstermez nasılsa bir patlama yapacaktır inşallah bunu yapar.

Peki Turgut ne zaman etkiliydi.Ya da ne zaman gol  vuruşu iyiyidi.Ama 3 sezondur oynuyor banko.Bence 2 maçtır oyundan alınması olumsuz etkilemiştir Georgi'yi.Çünkü en azından hırsı var ve mücadele ediyor.Ama mücadele etmeyen Turgut sahadayken kendisi oyundan alınınca bozulmuştur.