Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi SAMSUNSPOR sevdası Terme'de çok iyi. Ancak takımın bazı olumsuz sonuçalrı almış olması insanları biraz kabuuna çekmiş durumda. Ancak bizler bu heyecanı ve duyguyu yaşatmak durumundayız. Şanli SAMSUNSPOR mazisini çok iyi biliyoruz.

Bu vesileyle İlçemizin haber sitesi www.termehaber.com internet sitesine zaman zaman Kozluk Beldemizle ilgili haberler paylaşıyorum. Bunun yanısıra Karabük ve Rize maçlarıyla ilgili yazı, fotoğraf ve videolarıda paylaşmıştım. Dünkü Rize maçıyla ilgili gönderdiğim haber yazısı gece hemen yayınlandı.

Bazı imla hataları var. Düzeltme yazısı göndermiştim ancak düzeltememişler. Haber sitesine en azından tıklarsanız yazının alığı reytinge göre SAMSUNSPOR ile ilgili bundans sonra gönderielcek haberler daha çok sitede yer alacaktır.

Ayrıca haberde sitemizin de ismine yer vererek bilmeyenler için öğrenilmesine belki bir katkısı olur diye düşündüm.

Saygılarımla

http://www.termehaber.com/haberdetay.asp?ID=3426

özkan

elli5

Ş.ref-siz rize

Buraya gel kardeş

orda kalleş

gelcenizz daaa

beşnumara

14 Eylül 2009, 11:15:59 #843 Son düzenlenme: 14 Eylül 2009, 11:24:37 beþnumara
Rize organizasyonu için yazacak o kadar şey var ki nerden başlasam bilemiyorum açıkçası. biz şirinler olarak yanlış hatırlamıyorsam 41 kişi gittik fakat biz stada gittiğimizde bizden önce giren ve bizden sonra bizim tribüne gelen rizede yaşayan samsunsporlularla beraber 50-55 kişi civarındaydık ama bizim haricimizde gelenlerden biri çok ilginçti. Ardeşenli bir taraftardı.kendisi 10 yaşından beri samsunsporu tuttuğunu rize ile veya herhangi bir takımla alakası olmadığını hatta maç içerisinde rizeli tarftarların ve maç sonunda da özel güvenliğin tavrından dolayı nüfus kağıdındaki rize yazısını sildirecem yaaa böyle terbiyesizlik olur mu diye isyan etmesi ilginçti.haklıydı da gerçekten.biz maç içerisindeki sataşmalara mümkün olduğunca cevap vermedik.çünkü biliyorduk görüyorduk ki bize sataşanlar çocuklardı.neyse maç sonunda ve maç esnasında yaşananlara sonra değineceğim.
rize maçı için herkesin bildiği üzere sahurdan sonra yola çıktık ve 11.30-12 gibi rizeye vardık.maça tam 4 saat vardı ve dinlenebileceğimiz stres atacağımız çok güzel yer bulduk ve otobüsten indik.suni çimli büyük bir saha vardı orda maç yaptık maçtan sonra denize giren arkadaşlar vardı :D yani terini atmak için ;) yapılan maç çok çekişmeliydi ama en önemlisi de çok eğlenceliydi gerçekten.saat 2.45e kadar orda takıldık ve sonra stada doğru hareket ettik. biz stada yaklaştığımızda ince ince yağmur yağmaya başladı ama kendimizi hemen attık stada.çok şükür hiç kimseye yük olmadan biletimizi alıp girdik içeri.stat güzeldi. en güzeli de tribünlerin sahaya hemen hemen sıfır olmasıydı.maç öncesi 40 yaşlarındaki özel güvenliklerden biri yanıma gelip arkadaş bakın şu yan taraftakiler maç içerisinde size sataşacaktır her maç gelenlere sataşıyorlar da ama siz onları aldırmayın kulak asmayın onlara dedi. baktım ki abartmıyorum sayıları 15 yok adı da sosyete.maç içinde bize o kadar sataştılar ama kulak asmadık sadece yanımızdaki tribünlerde biraz hareketlenme oldu.onu da çocukluğuna verdik.çünkü biliyorduk görüyorduk ki çoluk çocuk doldurmuşlar tellere atlıyorlar.aaahh aahh hele o teller olmasaydı da elimize alsaydık ya şunları ne olurdu sanki.veletler sadece tükürüyorlar başka bir şey yaptıkları yok.halbuki resimlerden de görmüşsünüzdür.biz 41 kişi gittik ama çoluk çocuk yoktu aramızda.istesek yıkardık orayı ama bizim işimizin sadece takımı desteklemek olduğunu biliyorduk.
maç için bir şey yazmayacağım zaten siz de tvden izlediniz ilk yarı ve 2. yarıdaki oyunu.benm anlatmak istediğim yayın kesildikten sonra statta yaşananlar.durum 2-2 olunca zaten özel güvenlikten 1-2 kişi pisleşti ama yine de aldırmadık.bırakın biz 2-0dan 2-2 ye getirmişiz keyfini çıkaralım dedik ama maç bitiminde futbolcuları çağırıp kırmızı beyaz en büyük samsun dedikten sonra film koptu. sokaktaki bir takım insanları özel güvenlik yaparsalar bu tür olaylar eksik olmaz tribünlerde.önce pankartı tutup sahaya atması ardından tribünde koltukların üstündeki bayrağımızı tutup sahaya atması ortalığın karışmasına sebep oldu. hatta kendi tribünlerinin koltuklarını bile kırdılar ama faturayı biz kendimize kesmedik.söyledik kendi güvenlikçileriniz kırdı diye. olayları yatıştırmak için bu sefer çevik kuvvet geldi ama direk copla müdahaleye başladı.bir taraftan özel güvenlik bir taraftan çevik kuvvet bir taraftan da stat dışından atılan koca koca taşların arasında ne yapacağımızı şaşırdık ama o özel güvenlikle keşke bizi başbaşa bıraksalardı.
maç sonunda olaysız bir şekilde samsuna döndük fakat burda bizim yönetime büyük iş düşüyor.biz bize düşen görevi yerine getirdik.resimlerde de görüldüğü gibi özel güvenliğin müdahalesi ortada. o arkadaşımız polise şikayette bulunmuştur ama bizim yönetimimizin bu resmi rapor hazırlayıp tff'ye göndermesini istiyoruz.

55sirinler55

Alıntı yapılan: Yaman55 - 14 Eylül 2009, 04:28:31
bizde öyle durumu ağır olan 2-3 sıyrık olan şişme olan arkadaşlar vardı onlarında birşeyi yok  Maça gelicek olursak staddan izlemek nasip oldu rize:2 MURAT YILDIRIM:2

takımı çok ateşledi çok

babasamsunlu

kardeşim helal olsun..Allahınıza kurban olim ben sizin....

estalpi

ilk yarı kötü oynayıp 2.yarı güzel futbol oynamayı ben tv den canlı yayına bağlıyorum  ;D
heralde topçularımız ilk yarı olayın farkında değildi, fakat soyunma odasına gidince anladılar heralde.Ben bu kadar farkı buna bağlıyorum ::)

55sirinler55

Alıntı yapılan: estalpi - 14 Eylül 2009, 11:39:23
ilk yarı kötü oynayıp 2.yarı güzel futbol oynamayı ben tv den canlı yayına bağlıyorum  ;D
heralde topçularımız ilk yarı olayın farkında değildi, fakat soyunma odasına gidince anladılar heralde.Ben bu kadar farkı buna bağlıyorum ::)

olabilir  ;D

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Eylül 2009, 11:49:11
Cem abinin Turgut'un golünden sonraki abartılı sevinci ironik  :D :D

hele göreceksin penaltı pozisyonunda verdi verdi verdi demesi var ya manya  ya ;D

Sadece Samsunspor

Yönetim bu olayları fotoğraflarıyla beraber tffye yollamalıdır, taraftar nasıl görevini yapıyorsa yönetimde görevini yapmalıdır (fuat köktaş kartal maçında polisi resmen haşlamıştı)

gozgoz yýlmaz

Resmen galibiyeti kaçırdık, yarım kalmış bir sevinç var içimde, Çaykur Şikespor'un büyük taraftarı beni iki konuda yine yanıltmadı

1- Maçın son 5 dk. sı tribünleri terk etmeye başlamak ( Bu gelenek Rize'de çok köklüdür, hep yaparlar )
2- Yaş ortalaması düşük çift takımıl tribün grupları

Şirinler, kendilerine yakışanı yapmış ve çluk çocuğu muhatap almamıştır, harika deplasman yaptılar, tebrikler.

Bugünkü Halk Gazetesinde Misafir Kalem sıfatıyla yazan Rizeli Mustafa Bayrak isimli ite de selamlarımı iletiyorum, yavşamış tosbağa!!! O yazıyı oraya nasıl koydururlar o da ayrı bir kerizlik!

emre

rizelisamsunsporsevdalısı diyor ki;

gittim 2. yarı süperdik hafta içinden beri samsuna 5 atariz diyi p bizleri küçük görenleri gördük maçtaki olaylara gelince maç sonu futbolcularımızı trübüne çağırıp galibiyeti kutlarken günenlik görevlilerinin sert müdahalesine maruz kaldık on un üstüne poliste bizi copladı bir taraftarımız başına aldığı darbe nedeniylen hastahaneye kaldırıldı rize hazmedemedi bunun samsunu var bizlere küfür edenleri 2. devreki samsun maçına bekliyoruz ayrıyeten salı günü a-2 maçımız var o maçada gidecem

ajanssporda bi kardeşimizin yorumu..bu takımın büyüklüğü burda her yerdeyizz..

FORZA ÞÝMÞEKLER

Karşılaşmanın 2-0 dan 2-2 ye gelmesi takım içinde kıvılcımların işareti olsa gerek.Kendi evinde kazanamayan takımların ligte kalamayacağı gerçeğini unutmamak lazım.Mutlaka bu takımın bu hafta kendi evinde 3 puan alması lazım.

Yaman55

Alıntı yapılan: emre55 - 14 Eylül 2009, 13:45:30
rizelisamsunsporsevdalısı diyor ki;

gittim 2. yarı süperdik hafta içinden beri samsuna 5 atariz diyi p bizleri küçük görenleri gördük maçtaki olaylara gelince maç sonu futbolcularımızı trübüne çağırıp galibiyeti kutlarken günenlik görevlilerinin sert müdahalesine maruz kaldık on un üstüne poliste bizi copladı bir taraftarımız başına aldığı darbe nedeniylen hastahaneye kaldırıldı rize hazmedemedi bunun samsunu var bizlere küfür edenleri 2. devreki samsun maçına bekliyoruz ayrıyeten salı günü a-2 maçımız var o maçada gidecem

ajanssporda bi kardeşimizin yorumu..bu takımın büyüklüğü burda her yerdeyizz..

kesin staddaki ardeşenli abi o

emre

Alıntı yapılan: Yaman55 - 14 Eylül 2009, 13:58:22
kesin staddaki ardeşenli abi o

benımde aklıma o geldi direk birisi yazmıştı siteye maçta böyle birisi olduğunu..