Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: emre55 - 14 Eylül 2009, 01:36:24
bursa nın yedek kalecisi değil miydi o??

Evet Bursa'nın yedek kalecisiydi bir aralar...

Turuncu

supernatural_55

oynatr mecbur zaten Volkanın sakatlığı ciddi olabilir ???

Kaya

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 14 Eylül 2009, 01:40:19
Evet Bursa'nın yedek kalecisiydi bir aralar...

sene başı transfer listemizde olan bir isimdi yavuz.iyi bir kaleci georgi ve muratın uzaktan şutlarını iyi çıkardı başka kaleci olsa gol olabilirdi.

KotuCocuk55

O nası bir sevinme arkadaş,
delimisiniz,piskopatmısınız,samlumusunuz,samsunsporlumusunuz?  ;D
Kahvedekilerde bakıyo bu deliler napıyo,süperlige çıksalar yıkarlar bu istanbulu diye!

Valla bugün hem şirinlerle rizede,hem istanbul grubuyla o kahvede olmak isterdim.
Gurbet acısı çektiriyorsunuz ulan bana!

Her zaman her yerde en büyük samsun!
Şu maç sonucu için yapılan ankette,ders olsun hepimize!
Bahsi geçen takım SAMSUNSPOR!!!

serkancengiz

Galibiyeti kaçırdık. Okanı stellaya benzetiyorum devasal yürüşü topa vuruşu kalede duruşuyla. Yazın hakan akmanla görüşmüştüm senden bu sene çok şeyler bekliyoruz bu sene senin senen olacak inşaallah demiştim oda Abi bu sene takım iyi olacak hocamızda iyi bende elimden geleni yapacağım Samsunun çocuğuyuz inşaallah her şey güzel olacak bu sene demişti. seninle gurur duyuyoruz Hakan üstüne katarak devam

Dartagnan

Alıntı yapılan: serkancengiz - 14 Eylül 2009, 02:05:30
Galibiyeti kaçırdık. Okanı stellaya benzetiyorum devasal yürüşü topa vuruşu kalede duruşuyla. Yazın hakan akmanla görüşmüştüm senden bu sene çok şeyler bekliyoruz bu sene senin senen olacak inşaallah demiştim oda Abi bu sene takım iyi olacak hocamızda iyi bende elimden geleni yapacağım Samsunun çocuğuyuz inşaallah her şey güzel olacak bu sene demişti. seninle gurur duyuyoruz Hakan üstüne katarak devam

abi bunu diyemeyenler utansin !!! Helal olsun hakan beee sana .Adam daha ne yapsin.Artik hak ettigini vermek lazim.

bu arada gol  sevinci dehset.Bi an orda olmak istedim.Gol attigimiz zamanda  seyrettigimiz evdekiler korktu sesten :D o kadar bagirmisiz ki :P

ama su rize defansini eksik yakaladigimiz macin sonlarinda olan pozisyonda orucumu tehlikeye dusurduler  >:(

KotuCocuk55

Zaten bu yanan oruçlar yüzünden öbür tarafta hesap verirken,büyük ihtimalle bu futbolcular da yanımızda olur,olayın bir tarafı olarak!  ;)

furkan5534

Yaman55

arkadaşlar şirinler olarak sağ salim samsunumuza döndük biraz gecikmeli olarak hepinize saygılar sevgiler

Yaman55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 13 Eylül 2009, 18:07:29
http://gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=4209

O bayrağın üzerinde ATATÜRK var şerefsizzler, sizin gibi çay yok

o bayrağı yere atanlar evlerine kafasında gözünde morluklarla gittiler arkadaşlar

Sercan

Alıntı yapılan: Yaman55 - 14 Eylül 2009, 04:23:33
o bayrağı yere atanlar evlerine kafasında gözünde morluklarla gittiler arkadaşlar

Helal olsun size...

Yaman55

bizde öyle durumu ağır olan 2-3 sıyrık olan şişme olan arkadaşlar vardı onlarında birşeyi yok  Maça gelicek olursak staddan izlemek nasip oldu rize:2 MURAT YILDIRIM:2

takımı çok ateşledi çok

salihcakir

gerçekten çok önemli bir puan aldık. bir anlamda üstümüzdeki ölü toprağını atmış olduk. keşke ikinci golden sonra takıma liderlik edebilecek ve maçı almamızı sağlayacak birisi olsaydı. özgüven yetersizliği ve yenilmeme psikolojisi hemen geri yaslanmamıza neden oldu; çıktığımız kontralarda da ayakların geri geri gitmesi nedeniyle de 3. golü çıkaramadık ani ataklardan. artık istediğimiz özlediğimiz galibiyeti kocaeli maçında alırız inşallah.

celebi

videolar için cemal abiye teşekkrüler. bu arada 2. gol sevincinde gaziosmanpaşalı5534 elini incitmişti geçmiş olsun.

bir not daha

HEMEN YAN TARAFTA TESE MAÇI VARDI ORADA MAÇI İZLEYENLER GOL ATTIKLARINDA HİÇ TEZAHÜRAT VE SES YOKTU BİZDE İSE MALUMUNUZ BAĞIRIŞ ÇAĞIRIŞ GOL SEVİNÇLERİ FALAN. MEKAN SAHİBİ TSLİLERE DÖNDÜ LAN UTANIN DEDİ SAMSUNLULAR BURADA TV KARTŞISINDA BİLE HEYECAN VE TEZAHÜRAT HAD SAFHADA SİZ ÖÖÖÖYYYLEEE OTURUYORSUNUZ BİRDE BÜYÜĞÜZ AYAĞI YAPIYORSUNUZ UTANIN DEDİ. BİZİMKİLER KOPUYOR YAW MAÇ ESNASINDA HARBİ

bu arada Salih kardeşim kale ve kalaci güzel ademem hele hiç laf yok :D :D