Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

kaptan 55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 15 Eylül 2009, 17:08:51
Futbolda dost olmazzzzzz.

Gücün varsa gelene de gidene de yaslayacan,namın yürüyecek ...

bursa-ankara dostluğunu bildiğim için bu söze yeterince katılmıyorum.adamların birbirlerine yapmadığı kıyak yok birbirlerine rakip olduklarındada sahayla hiç işleri yok.bursada 6.dk. ankarada 16.dk. kardeşlik türküleri söylenmeye başlıyor.ben olayın bu yönüne bakma taraftarıyım yoksa futbol gerçektende dünyanın en önemli üç sektöründen biri oldu ve dost bulmakda dost kalmakda hiçde kolay değil.

Tribün_ali

Futbolda dost olmaz bak bakalım bursanında ankaranından iddası olsun aynı kullavarda görürüm o zaman ben onlardaki dostluğu

ali ihsan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 16 Eylül 2009, 12:29:37
bursa-ankara dostluğunu bildiğim için bu söze yeterince katılmıyorum.adamların birbirlerine yapmadığı kıyak yok birbirlerine rakip olduklarındada sahayla hiç işleri yok.bursada 6.dk. ankarada 16.dk. kardeşlik türküleri söylenmeye başlıyor.ben olayın bu yönüne bakma taraftarıyım yoksa futbol gerçektende dünyanın en önemli üç sektöründen biri oldu ve dost bulmakda dost kalmakda hiçde kolay değil.

Menfaatler çakışırsa,taraftar da çatışır   ;)

eLLis

Dostluk tamamda kardeşlik biraz abartı Ankaraya bakıyorum Bursa atkıları Bursaya bakıyorum Ankara atkıları hiç güzel bir görüntü değil dünyada varmı bu kadar abartı bi olay ben Samsunspor dışında atkı takmam onlar takabiliyor.

kaptan 55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Eylül 2009, 15:52:25
doğru diyor Ali , Bursa ve Ankara'da bu dostluktan rahatsız olan gruplar da var. geçen sene Ankaragücü düşerken Bursa 2-0 yendi bunları. Ankaragüçlüler Bursa'ya ana-avrat sövdüler Bursa'da ..

valla ben hiç duymadım ankaragücü'nün bursaspor'a sövdüğünü ama olay münferit gelişmiş ise ona bişey söyleyemem

kaptan 55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 16 Eylül 2009, 16:16:11
Menfaatler çakışırsa,taraftar da çatışır   ;)

geçen sene arkadaşın dediği gibi ankaragücü'nün durumu kritikti ama bursanın da hedefleri vardı menfaatler çatıştı ama taraftarlar arasında dostluk devam etti eğer taratarlar arasında çatışmalar olsaydı bu dostluk bu seneye uzanmazdı.neyse ya sokayım bursaya ankaraya
SAMSUN'un SAMSUN'dan başka dostu yok.

Yaman55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 16 Eylül 2009, 17:17:46
geçen sene arkadaşın dediği gibi ankaragücü'nün durumu kritikti ama bursanın da hedefleri vardı menfaatler çatıştı ama taraftarlar arasında dostluk devam etti eğer taratarlar arasında çatışmalar olsaydı bu dostluk bu seneye uzanmazdı.neyse ya sokayım bursaya ankaraya
SAMSUN'un SAMSUN'dan başka dostu yok.

Taraftarla çatıştı kavga çıkacaktı ankaragüçlüler bursa atkılarını attılar kardeşin düşüyor gözün aydın bursa diye bağardılar

Oflu

Osmanli padisahlari bile devlet menfaati icin kardes kellesi ucuruyorlardi, Bursa sanki kendi menfaatleri dogrultusunda Ankaragücüne ayri muamele yapacak?
Sirasi gelsin, tak diye düsürürler "kardes" takimi... ;)

Kais

ben bir Sakarya birde Karşıyaka biliyorum.Ne Ordu ne Giresun nede Rize alayı cehenneme.

Yaman55

Alıntı yapılan: Kais - 16 Eylül 2009, 22:33:41
ben bir Sakarya birde Karşıyaka biliyorum.Ne Ordu ne Giresun nede Rize alayı cehenneme.

tek kardeş çarşambaspor kardeş boşver onları

Kais

yok yaman abi kardeş olarak değil.sanki biraz bize yakın olarak söyledim.zaten bizim kardeşimiz yok şu bank asya'da.

Yaman55

Alıntı yapılan: Kais - 16 Eylül 2009, 22:55:01
yok yaman abi kardeş olarak değil.sanki biraz bize yakın olarak söyledim.zaten bizim kardeşimiz yok şu bank asya'da.

anladım

samet haci

ah carsambada bank asyaya geLseeee  bak ozaman sen kardeslıge  ;D

Oflu

Alıntı yapılan: samet haci - 17 Eylül 2009, 10:18:29
ah carsambada bank asyaya geLseeee  bak ozaman sen kardeslıge  ;D

Galip Öztürkü göreve davet ediyorum :D

samet haci

galıp oztur anca okul yaptırsın samsuna carsambaya bıse katmasıınn bu arada carsamba nıjeryalı bı futbolcu almıs :D