MHP Atakum Adayı Fevzi Er; Hep birlikte Süper Lige çıkacağız

Başlatan ozgur_altunay, 09 Şubat 2009, 13:35:12

« önceki - sonraki »

Mert

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 16 Şubat 2009, 12:22:16
ben önce bütün adaylara şunu sormak isterim  altın adam kapmanyasına katıldınızmı?

Evet üstad güzel bir soru.Önce Samsunspor için başlatılan kampanyalara katılmışlar mı acaba?Seçim öncesi konuşmak kolay...

ali ihsan

Samsunspor ile ilgili en doyurucu açıklamayı şu ana kadar Fevzi Er yaptı.Allah muvaffak etsin kendisini.

Vuslat55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 17 Şubat 2009, 16:43:53
Samsunspor ile ilgili en doyurucu açıklamayı şu ana kadar Fevzi Er yaptı.Allah muvaffak etsin kendisini.

inşallah tutar 5 sene sonra yusuf ziyaya sövdüğünüz gibi onada söversiniz

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 20:33:51

Kimsenin sövdüğü yok, burda eleştiri yapıyoruz... Mhp adayı fikirlerini söylemiş biz de değerlendiriyoruz... Neden zoruna gitti?

ali ihsan

Alıntı yapılan: Vuslat55 - 17 Şubat 2009, 20:33:51

Kimse babamın oğlu değil.Samsunspor'a yanlış yapanın karşısına dikiliriz biz çünkü biz Samsunspor'luyuz.Senin gibi Samsunspor düşmanlarına yalamalık yapmayız.
Yusuf Ziya senin gibi leblebi beyinlileri göndermek yerine kendisi gelsin siteye.

HoliganSamSunLu

halen daha bazılarının beyinleri bazı olayları kavrayamıyor seçimden sonrada bunların takipcisi olucaz

Sadece Samsunspor

Divan Başkanlığını eski başkanlardan Hakkı Tomaç'ın yaptığı kongreye Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Milletvekili Fatih Öztürk, Samsuspor Başkanı Fuat Köktaş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölge Müdürü Ünal Erdemli, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Murzioğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Şahin Eker, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Atalay, Gazi Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Süleyman Kaldırım, CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Nihat Batur, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlkadım Belediye Başkanı Adayı Necattin Demirtaş, MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, İş Adamı Turgut Tüfenk, Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi, birçok kurum ve kuruluşların müdürleri ve 85 delege katıldı.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 22 Şubat 2009, 11:20:29
Divan Başkanlığını eski başkanlardan Hakkı Tomaç'ın yaptığı kongreye Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Milletvekili Fatih Öztürk, Samsuspor Başkanı Fuat Köktaş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölge Müdürü Ünal Erdemli, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Murzioğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Şahin Eker, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Atalay, Gazi Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Süleyman Kaldırım, CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Nihat Batur, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlkadım Belediye Başkanı Adayı Necattin Demirtaş, MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, İş Adamı Turgut Tüfenk, Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi, birçok kurum ve kuruluşların müdürleri ve 85 delege katıldı.

bu değerli bilgin için sağol

ozgur_altunay

İŞTE VARLIĞIM
'İşte varlığım' diyerek mal varlığını kamuoyuna açıklayan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı..
06 Mart 2009 Cuma 13:03
'İşte varlığım' diyerek mal varlığını kamuoyuna açıklayan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, "Bu beyanımı herkes bir yere yazsın. Başkan olduktan sonra eğer mal varlığımda artış yaşanırsa gelsin yakama yapışsın. Biz hizmet aşkımızla, inancımız ile Atakum'a talip olduk. Başka bir niyetimiz varsa Allah bize bu görevi nasip etmesin" diye konuştu

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er, dün örnek bir davranışa imza attı. Seçim sürecinde isminin her yerde konuşulması ve başkanlık adaylığında iddialı konuma gelmesi üzerine merak edilen mal varlığını açıklama ihtiyacı duyan Fevzi Er, şeffaf belediyeciliğin ilk adımını da atmış oldu. 'İşte varlığım' diyerek diğer adaylara örnek olacak açıklamada bulunan Fevzi Er, "Bu beyanımı herkes bir yere yazsın. Başkan olduktan sonra eğer mal varlığımda artış yaşanırsa gelsin yakama yapışsın. Biz hizmet aşkımızla, inancımız ile Atakum'a talip olduk. Başka bir niyetimiz varsa Allah bize bu görevi nasip etmesin" dedi.

HERKES NEYİN NE OLDUĞUNU BİLECEK
Atakum'da başkanlığın iddialı adayı konumuna gelmesinin ardından kendisine gösterilen sevgi ve ilginin artması üzerine bu açıklamayı yapmayı uygun gördüğünü belirten Fevzi Er, yöneticilik yürek ve dürüstlük isteyen bir meslektir. O nedenle Atakum halkı bizi çok iyi tanımalı ve ona göre oyunu kullanmalı. Bugün kendi mal varlığımı açıklıyorum. Yarın başkan olduğumda Atakum'un tüm borçlarını, alacaklarını ihalelerini vatandaşlarımız ile paylaşacağız. Herkes neyin ne olduğunu çok iyi bilecek. Çünkü vatandaşın bunları bilmeye, kendi kaynaklarının nerelere harcandığını öğrenmeye hakkı var. Bir Atakumlu olarak bu zamana kadar bizlere hizmet için ortaya konulması gereken paraların ne şekilde harcandığını hep merak etmişimdir. İnanıyorum ki, bu merak tüm Atakumlu vatandaşlarımızda da vardır. Benimle alakalı kim ne öğrenmek istiyorsa buyursun gelsin. Kapımız herkese açık. Başkan olduğumuzda da belediyenin kapıları herkese açık olacak" dedi.

İŞTE FEVZİ ER'İN MAL VARLIĞI:
İşte MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Fevzi Er'in kendisi, eşi ve çocuklarının üzerine olan mal varlıkları: "2009 Model Renault Laguna binek otomobil, Cumhuriyet Mahallesi Lozan Caddesi'nde dubleks daire, Cumhuriyet Mahallesi Lozan Caddesi'nde bir adet normal daire ve 200 metrekare dükkan, Ford Fiesta binek otomobil, Mitsubishi panelvan minibüs, Mitsubishi kamyon, Samsun Anakent İş Merkezi'nde ofis, Erfe İzalasyon adı altında 200 bin TL sermayeli şirket ve muhtelif bankalarda şirket adına kullanılabilir 65 bin TL'lik nakit kredi"           

ozgur_altunay

mal varliğini açiklayan tek belediye baskan adayi adem bektas acıklıcakmı acaba cok merak ediyorumm  atakumda oturuan arkadaslar yeni yapılmıs lüks binalarin bos dükkanlarinda nedense hep adem bektasın resimleri var neden acaba?

arena55

benim oyum benle birilte malatya ya gelen evınde çocklugundan beri samsunspor bayragı olan ewinınher köşesınde samsun spor bayragı olan orta okuldayken samsunspor forması olan onu hala saklayan samsunspordan başka takımtutmayan samsunspor düştüğü zaman ağlayan inadına samsunsporlu olan fevzi er ındr atkı yatrp kendı reklamını yapmaya calısanların degıl fevzi er sen kazansanda kazanmasanda sen bizim başkanımızsın benım oyum senın FEVZİ ER

Sadece Samsunspor

adem bektaş sahile 2-3 tane ışık taktı seçim yaklaşınca nasıda tutuştular ama bizim milletimiz inşallah böyle şeylere inanmaz

ozgur_altunay

fevzi eri çocuklugumdan beri tanirim verdği her sözü tutar ve fanatik samsunsporludur inş atakumu alir hem atakum kazanır hemde samsunspor

55.hakan

atakumda fevzi er bana da güvenilir geliyor samsunsporlu olanlara her zaman kapımız açıktır...