Samsun'lu Rap şarkıcısı ÖZGÜÇ ve ''Samsunspor gol gol gol''

Başlatan merkez, 04 Şubat 2009, 03:25:08

« önceki - sonraki »

kuzey55

dün aksam izledim yarışmayı erhan die bi yarışmacı var o da samsunluymuş...özgüç 1. erhan 2. oldu...zirvede 2 Samsunlu :D başarılar ikisine de...

cembaba

red_white

acaba şurayada bi organizasyon yapsakmı İstanbul grubu :)

ramcQ_55

bi videosun yokmu samsunspor gol gol olsada izlesek dimi ama ;D ;D

celebi

Sercan

yönetici

Yoğun istek ve hak etmişliği nedeniyle bu başlığı en çok okunan bölümümüz olan samsunspor.biz bölümüne taşıyoruz.

Özgüç kardeşimiz Samsunlu olmaktan da öte bir Samsunsporlu imiş, kendisini tanıyan insanlardan öğrendik; mutlu olduk.

Forza Özgüç...
İnadına Samsunspor...

AlıntıSamsunlu yarışmacı Özgüç Güler'e oy vermek isteyenler yarışma günlerinde 109 yazıp 3004'e oy gönderebilirler.

Ertuğrul Sağlam

mehmet yılmaz

Yarışma günü destek olalım arkadaşlar. Ben o programı hiç izlemedim, izleyeceğimi de sanmıyorum ama Samsunludan da öte Samsunsporlu bir kardeşimize destek olmak zorundayız. 5-10 kontörün lafı olamamalı...

Sercan

jean

emre

mctlçy saolsaın kardeşim.bu cocuk samsun un gururlarından biri olmaya aday gerçekten!!

mehmet yılmaz

Bu akşam yarışma var. Az önce 109 yazıp 3004'e gönderdim. 3950 abimden cevap geldi, oyumuz kabul edilmiş. Oylar Samsunsporlu Özgüç'e...

Mert

Arkadaşlar ne yaptım ne eetim ama özgüç ün Samsunspor şarkısını bulamadım yol gösterirseniz yada link falan yollarsanız sevinirim...