Başkanımız Sn.Fuat KÖKTAŞ'ın Başkanlığa devam etmesini isteyenler

Başlatan merkez, 24 Aralık 2008, 14:40:54

« önceki - sonraki »

merkez

İlk geldiğinde birçoğumuz önyargılıydık,Trabzonlu oluşu,siyasi kimliği hepimizin kafasını karıştırmıştı.Fakat geldiği günden bugüne kadar yaptığı olumlu işlerle,sağlam duruşuyla,basiretli kararlarıyla Sn.İsmail Uyanıktan sonra kulübün ilk defa emin ellerde olduğunu hissettirdi.

Özellikle son Kongredeki konuşması,Samsunsporu sahiplenmiş hali ve bu çıkmazda elini taşın altına koymayanlara isyanını hepimiz ayakta alkışladık.

Sn.Sezgin Gümüş Başlığına atıfta bulunmak için açmadım bu başlığı,Sezgin Gümüşe de saygı duyuyorum ve yapmaya çalıştıkları için teşekkür ediyorum ama benim gönlüm Sn.Fuat Köktaş'ın devam etmesinden yana.

Samsunsporumuzun kurtuluş reçetesi Fuat Köktaş'ın elinde,umarım seçimlerle beraber herşey çok daha güzel olur,Daha önemlisi Seçim sonuçları Samsunsporun lehine olur.

ali ihsan

Tiryakiler55

bana biri galip öztürk'ü neden getirmediklerini aciklayabilirmi.. duydugum kadariyla mafya felanmi$ arkasi demekki güclü, ama acikcasi bu takimi borc'dan cikaracak olursa olsun ben hayir demem vallah

**KaR6**

Galip Öztürk ü getirmiyorlar diye birşey yok, Galip Öztürk bizzat kendisi gelmiyor.. Kişisel nedenlerinden dolayı almıyor kulubu ama elinden gelen desteği veriyor..

merkez

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 24 Aralık 2008, 14:50:30
Zaten devam edıyor başkanlığa ...

Arkadaşım elbette devam ediyor ama şubatta kongre var ve bırakacağını söylüyor.Umarım açıklayıcı olmuştur.

mehmet yılmaz

Açıkçası başlangıçta ben de pek çoğumuz gibi önyargılı idim lakin ilerleyen zaman içinde karnesi bence oldukça iyi. Gönlümdeki isim bellidir, çoğumuzun da öyledir; bu isim Sn. İsmail Uyanık'tır ancak mevcut şartlar içerisinde Sn. Köktaş'ın çok doğru bir tercih olduğu ve iyi işler yapmaya çalıştığı aşikar...

Kongrede bulunan az sayıdaki kişiden birisiydim ben de, söyledikleri Samsunsporluluk Ruhuna uygun şeylerdi.

Doğruları devam ettiği müddetçe biz de kendisinin devam etmesini istiyoruz.

ali ihsan

Fuat Köktaş'ın başkanlığı bırakacağını sanmıyorum.Şu an bana göre başarılı ışler yapıyor.Bellı ön yargılarım vardı lakın şu an ıtıbarıyle oldukça ıyı gıdıyor.

sbc_emir

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Aralık 2008, 16:43:10
bu sitede başkan otobüs veremiyor diye başkana sallayanlar da oldu , ben ondan dedim .. Fuat başkan Samsunspor için mesai harcıyor , deplasmanlarda taraftarlarla kaynaşıyor , benim için en önemlisi herşeyi açık açık anlatıyor .. şu kadar borç var , bu kadar alacak var , şu adam bizim takımda oynayamaz , bu bize yardım etmıoo vs , şehrin büyükleri ilgisiz vs vs  ... Sezgin başkan daha zor ve karmaşık durumlarda kulubun basında durdu ama onun zamanınd bırcok uzucu olayı yasadık ..

Şu durumda baskan bıle bulmak bızım ıcın nımet , fuat olsun sezgin olsun , ali olsun bilmem ne olsun , samsunspor için kim kafa yorarsa o kulubun içinde olsun ..

bak güzel kardeşimmm burda taraftara otobüs verio vermio muabbeti yapmışmı kimse ypamamış burda boşaa taraftara otobüs werio muabbeti yapmaa senin fuat bşakanına bugün verilen destek gçimşte sezgin bşakana werilseydi  güzel günlerimizz oclakdı takım daha iyi konumda olcaktı öylee fuat başkan gibi gastelerde boy boy opoz verip ypamacık bşakanlık ypaamdı o adam cebinden çıkardı yeri geldi takıma verdi yeri geldi taraftarı için otobüs aldı tkaımı ylanız bıraktırtmadı ama bişeler ypaamaya çalıştı hep kendi ceniden safak bşakanla beraber uğraştı o adam 7kiş kaldı yönetimde yinede sonuna kadar mücadele etti takımı ylanızz bırakmadı fuat başakn fuat başakn fuat başkana tabi destek verilirr nerden geldigini iyi bilinn tabi para toplar kimin adamı o boy boy resimler  çekinir şunu yaptık bunu yaptık der tabi biz burda siyasetmi yapacazz samsunsporumuz bu durumdan nasıl kurtulurmu die düşüncezz baın arkadaşlarr yapamcık başkan olmaka çok kolay insanların gözünü boyaamaakda çok kolayy yok para bulmuş yok bişeeler yapmış falan bide diyosunuzki isöail uyanıkdan sonraa tkaıma fedakarlk ypaan fuat köktaşı görüyorumm neyin fedakarlığını ypamış cebinden beş kuruş çıkartmışmıı ismail baskan gibi sezgin gümüş gibi veyaa safak gedikoğlu gibi hep gitmiş birilerinin kapısını çalmış bişeler ytoplamış o bişeler veren insalar nie sezgin gümüşüşe destek olmadı niee arkasında olmadı acaba bi düşünün siyaset yaparak bu tkaım kurtarılmaz düzlüğede çıkmazz ypamacık başkan istenirmi ne çabuk unuttunuzz kartal deplasmanındaa ENGİN KARATAŞ abimlee SAFAK GEDİKOĞLU abimizin ne tür muameleler gördügünü hani herşeyin hesabı soruluyoduu hani bu işin peşini bırakmıolardı bunlar faso fiso o günde yanlarınnda  o abilerimizin gerçek samsunlular wardı sezgin gümş wardı bunları es geçmeyinn herşeyy para dgildir paraylada herşeyy olmazz bunu iyi biliosunuzz şuan bu yazdıkklarımı okuyup sen sezgin gümüşü seviosunda fauat köktaşı sevmiosun da diyebilirsinizz ama ben samsununu samsunsporunu seven taraftarını seven bşakanı seviyorummm vede şubat ayında ypaılacak olan kongrede tekrar sezgin başkanımızın gelecegine inanıyorumm

maço

yonetıcılık farklı bırseydır

eger;

bu klubu yonetenlerın futbolculara uyguladıkları tavan fıyat 175 bın ytl yse

bu klupte parasını begenmeyenlere huzursuzluk cıkaranlara yol verıyorlarsa

ıcerde dısarda olsun taraftarının yanındaysa

konusmalarıyla eskı ruhu yakalamamızı ( bunu bılmesı bıle yeterlı ) ve sehre sahıp cıkılmasını ıstıyorsa

o yonetım kalmalıdır ve bence bu yonetım kalmalıdır.

sbc_emir

güzel kardeşlerimm ben artık bu konularla ilgili hiçbişee yazmıcamm sizlerr daha iyi bilionuzz hkresin fikrine saygısı olan insalnar bizim fikirlerimize saygı göstermio nedendir?bilemicem ama artık daha ben bu konularla ilgili bişe yazmicamm samsunspor üzerinden siyaset yapılması iszlerin hoşuna gidiosa ben bilemicem herkess allaha emaanet olsunn ;)

AntZ

Alıntı yapılan: camakf_55 - 24 Aralık 2008, 17:47:00

eger;

konusmalarıyla eskı ruhu yakalamamızı ( bunu bılmesı bıle yeterlı ) ve sehre sahıp cıkılmasını ıstıyorsa

Bu şartlarda çok doğru söylüyorsun sevgili kardeşim. Takımın içinde bulunduğu şartlardan dolayı 3-5 yaşında oyunlaklarla oynaması gerekirken mendil satmaya zorlanan çocuklar gibiyiz. Çoğu takımın taraftarı aldığı galibiyete sevinir mutlu olurken, şu dönemlerde bizi malesef ödenen her kuruş borç mutlu ediyor... Başkanın herşeye rağmen doğru işler yaptığına inanıyorum...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: camakf_55 - 24 Aralık 2008, 17:47:00

eger;

çok doğru

Kais

degıl 1 donem 10 donem kalsın.Devam ederlerse ınanıyorum kı Samsun 80 lere gerı doner Uefa ya oynarız

jean

baskan dogru ve guzel isler yapiyor adam trabzonlu ama samsunspora elinden geldigi kadar hizmet yapiyor ben eger destek saglanirsa bu adamin guzel isler yapacagindan yanayim

CeLiL_55

Fuat Köktaş Samsunspor'da reklam için var bulunduğu süre içerisinde iyi göz boyama uraşı veriyor bence Belediye seçimleri olunca bu adam kaçma kaçar gider bekleyelim görelim