Yazık!!! Neyimize Sahip Çıkıyoruz?

Başlatan safak.gedikoglu, 22 Aralık 2008, 02:12:17

« önceki - sonraki »

tunç güvenoðlu

şafak başkanım aslında çok güzel bir konuya temas etmiş gözlerden uzak olan ama yinede bizim olan bir değer samsun basket takımı.Samsunspor a verilmeyen destek uzatılmayan el aynen basket takımı içinde geçerli .Liğin zirvesini zorlayan bir takımımız var rakiplerler oynarken ismi SAMSUN olan bir takımımız.Futbol liğinde karşılaşmadıgımız istanbul takımlarının yenen bir takımımız var.Hiç mi sevinmedik galatasarayı farklı yenerken hiç mi üzülmedik 2 uzatmada beşiktaşa yenilirken veya hakem kurbanı olurken fenerbahçeye .
Mersin maçını seyrederken havalara sıçradım her baskette maç sonunda sevindik boynumuzda samsunspor atkısı ile .Ben ayırt etmedim futbol basketbol diye sonuçta ikiside samsun spordu benım için farkı yoktu.
Evet furbol takımımız zor durumda hemde çok zor ama basket takımımızda zor durumda ona da yardım etmeli bu şehrin dinamikleri sivil toplum kuruluşları .Durmamalıyız yoksa kaybeden SAMSUN şehri olacaktır.Samsun basket Külübü kapanırsan bundan kim zarar görür düşünmek gerek .Haydi tüm samsunlular samsunluyum diyenler önemli değil damlaya damlaya göl olur düşüncesi ile el birliği yapalım.Potanın yıldızları kampanyasına tek olmazsa grup olarak derstekler verelim.Özelliklede ilk başta söz veren büyüklerimiz tamam verecez ama sonra demiyelim çünkü o zamana kadar basketbol takımımız kalmıyacak ...
şafak başkanıma sonsuz destek bizden ...

özkan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 22 Aralık 2008, 12:07:31
Umarım  sandığa gömülürler.İnşallah ...
gömülmezler kimse yorulmasın..samsun halkı halkımız ne yapmıs bunlara karsı..?? demekkı samsun halkı hayatından memnunki gıkı cıkmıyor..halk bi kenetlensın hele bi,meydanda toplansın bi samsunspor birliği adına hanı hee hanı hıcbı faalıyetı bı araya getremeyen halkmı samsunspora destek gelsın..soyle bır 10000 kısı olup hep bir agızdan stadda bas bas bagıran tarıhımızde kac mac var yahut halk bı kac bın kısı olup sokaklara samsun yada samsunspor ıcın ne zaman dusmus? hıc bı zaman..o yuzdende ancak bız bole sanalda yazar yazar dururyuz ..boyle gelmıs boyle gıder bu devran..keske elımızden bı guc olup gelsede duzenı degıstırelbılsek

Tribün_ali

SAhipsiz şehrin sahipsiz takımı gönüllerin şampiyonı ne kadar iş adamı,belediye başkanları,milletvellleleri,sivil toplum örgütleri nerelerdesiniz bu şehir bizim şehrimiz inkar eden varsa gitsin

mehmet yılmaz

Hata Samsun Basketbol başkanı Hüseyin Tayıncı ve yönetiminde aslında.

Size ne arkadaş, bölgesel ligdeki bir takıma sahip çıkıyorsunuz, yetmezmiş gibi Samsun ismini ve Samsunspor renklerini veriyorsunuz? ( Rengini iç sahada bordo-mavi, deplasmanda siyah-beyaz yapıp, adını da Fenersaray koysaydınız keşke!!!) Bir de utanmadan şehrinize hizmet etmeye çalışıyorsunuz... Ayıp değil mi?

İşte adamı böyle yapayalnız bırakırlar; elinden tutmak bir yana çelmeyi de takarlar...

Duyduk ki, iktisadi sıkıntılar yüzünden takımın yabancı oyuncuları başta olmak üzere as oyuncuların ligin ikinci devresinde gelmeme ihtimalleri varmış. Bu durumda ligin tozunu atan takımımız, ilk devre kan kusturup genelde de mağlup ettiği rakiplerine karşı ikinci devre genç ve alternatifsiz bir takımla çıkıp 100'den aşağı yemeyecek. Düşünmesi bile kahrediyor insanı!
Hadi futbolda dönen rakamlar çok büyük, hadi futbolda geçmişten gelen sıkıntılar var, hadi futbolu sevmiyorsunuz, hadi Samsunspor sizin gönlünüzde yer etmemiş diyelim. Yahu bari basketbolu sevin; bu takım ne yaptı size?

Suç mu kardeşim, Samsun için güzel bir şey yapmak?

jean

ya arkadas deli olmamak elde degil nerden nereye gelecek takim 600 milyar gibi bir para yeterli oldugu halde destek cikan yok allah kahretsin bu sehre sahip cikmayan insalnlari

s_uzunkaya

şehir takıma inanmıyorki, samsunlu olmayan şehir yöneticileri destek versin. çıkın sokaklara samsun şuan kaç puan da diye bir sorun bakalım kaç kişi bilebilcek. samsunun bulunduğu ligin ismini bile bilmez samsun halkı... "samsun halkı koca bir yalan" oluncada şehir yöneticileri de koca bir yalancı oluyor vesselam....

seckin55

22 Aralık 2008, 16:36:29 #21 Son düzenlenme: 22 Aralık 2008, 16:38:07 seckin55
içimiz kan  aglıyor...hem Samsunsporumuz ile hemde samsun basket takımımız ile..ama bizler şehir olarak hep izliyoruz.tepkileirmizi dile getiremiyoruz.tepki gösteremiyoruz.burada da atıp tutuyoruz..bir Ankaragücü klubü gökhan emreciksin oyuncusunu ilk yarı bitiminde üç büyüklerden birine transfer edecegı haberi uzerine 4000 Ankaragücü taraftarı tesisleri basıyor..tepkisini dile getiriyor.

Ama bizler herzaman oldugu gibi seyir halindeyiz.gözgöre takımımız 2.lige duştu. 3.senesi ikinci ligde.seneye 4 ondan sonra 5 ve daha sonralarıda bu ligin vazgeçilmez takımı olacak..niye soluyorum..gerçekten bu şehir ile ileriyi ve gelecegi goremiyorum.bu şehir Samsunumuzun şehiri..bizlerin şehiri..ilk önce vali, büyükşehir belediye başkanı ve alt kademe belediye başkanları.sizler oturun oturduğunuz yerde.sizlerden nefret ediyorum.hiç umrumda değil samsuna sahil yolu yapılmış otogar yapılmış raylı sistem yapılmış.benım Samsunsporum bu ligde surundukten sonra..ben gurbette yaşarken kimse bana sormadı samsun guzel şehir diye..ilk once Samsunsporu sordular.ne gunlerdi bu hallere duşecek takımmıydı..şimdi soruyorum şehrin godomanlarına...bu şehrin bir denizliden bir kocaeliden bir sivastan bir kayseriden bir trabzonundan bursasından ne eksiği var he...

Şafak başkanım sizden tek isteğim, birlik ve beraberliğimize siz önculuk yapınız.tepkiyse tepki..ölümüne gidelim..sonuna kadar.gidelim buyukşehire koyalım tepkimizi.uyandıralım şu şehri.

veis

yazık ya gerçekden çok yazık kırmızı beyaz bu kadar basit olmamalıydı.adı samsun olan herşeyi bukadar silip atmamalıydık hayatımızdan.elin oglu hentbol takımına sahip çıkarken basketbol takımımıza bile sahip çıkmayan futbol takımımızı görmezden gelen herkes allahından bulsun.bugün hayatdaki enbüyük zevk kaynaklarımız bu takımlar.bizler samsun dışında samsunsporlulugumuzla övünürken samsunun ileri gelenleri takımlarına sahip çıkmıyor.tepkiylede olmuyor arkadaş yüzlerine tükürsen yagmur sanıyor adamlar.yazım git gide agır olucak o yüzden bukadarlık yeter ama içimden demedigimi bırakmıyorum.

seckin55

23 Aralık 2008, 02:54:41 #23 Son düzenlenme: 23 Aralık 2008, 02:58:07 seckin55

----------

Sabah gazetesinden bir kare..Samsnsporumuzun hiç haberi yokken,,Samsun basketin harikalar yarattıgından bahsediyor.bu takımada sahip çıkmalıyız.

METE_55

şafak başkanım samsunspor için girmedinizmi kartal ilçe emniyet müdürlüğünde saat 24.00 kadar nezarete istanbulda kartalspor maçından sonra hemde oflu başkanın gözlerinin önünde engin karataşla birlikte ama kimler vardı orada sadece.. gerçek samsunlular, sezgin gümüş başkanımız, orhan hocamız,zeki cenikli,murat imza,helim kurt ve birde engin karataşın abisi nerde diğerleri hiç ve samsunlu olan şirketinizin avukatları...

sbc_emir

arkadaşalr sizlerin ve safak başkanın yazdığı yazıları gördümm geçrektennn tek kelimeylee yazıkk bizlere ve samsuna samsunsporaa yazı keden insanlarr sadece cebini düşünen insanlarr bugünn bizim söğütlübahçemizi yıkıp masum insaları dışarı atıp kentsel dönüşüm diee insanları toprağından edip yerini alıp insanları bşaka biyerde yapılan ewlere sokupp bide borçlandırann insann onu büytün samsun biliorrr onun sadece cebini düşündüğünüde biliyorr öle insanların sadece cebini düşünmekden bşaka samsunu ve  samsunsporu düşünecegini sanmıtyorumm size kısa bi örne yeni yapılan garajj kırmızı beyaz olması gerekirkenn neden sarı lacivert acabaa arkadaşlarr herkesinn bunları iyi düşünmesi lazımm az kaldı seçimlere burdan teoman abinin sitesinden olsun bizim www.sogutlubahceliler.org den olsunn herkesi bilinçlendirinn seçimlere az kaldı samsunumuzu samsunsporumuzu sevmeyenn asdece cebini düşünen insanlaraa seçimlerde iyi bi ders verelimm az kaldı çok azz

GençKozluklu

İnsan ne diyeceğini bilemiyor. Şampiyonluğun en güçlü adayı üç kuruş için yok edilecek. Buna ne vali, ne vekiller, ne başkan kimse ses çıkarmayacak.

Yazıklar olsun sizin gibi yöneticilere, ekmeğini SAMSUN dan yiyen hainlere.

METE_55

bravo emir ve onun gibi düşünenlere  bakın arkadaşlar gelin birlik olalım ve samsunsporumuza sahip çıkmayanlarada biz sahip çıkmayalım burada siyaset yapmak istemiyorum ama artık mecbur kaldım evet bende akpye oy verdim zamanında ama ne oldu olan samsunsporumuza oldu  ve dibe battı ismail uyanık başkanımızdan sonra bazıları samsunspora siyaset soktular önce adnan ölmez butakımı küme düşürdü ne oldu o büyüdü reklamını yaptı pekiya samsunspor,sonra onun devamı dyp li olmasına rağmen yine siyasi baskı sonucunda  ve mazhar başoğlu, sonra temel camadan vekalet etti   kimin sayesinde yusuf ziya yılmazın sayesinde...