Yazık!!! Neyimize Sahip Çıkıyoruz?

Başlatan safak.gedikoglu, 22 Aralık 2008, 02:12:17

« önceki - sonraki »

safak.gedikoglu

22 Aralık 2008, 02:12:17 Son düzenlenme: 22 Aralık 2008, 09:53:36 samsuni
SAMSUNSPORUMUZA sahip çıkamayan Samsun halkı; işadamlarının değil sadece esnafın bile küçük yardımları ile ayakta durabilecek şu an Bayanlar Basketbol 1.Liginde harikalar yaratan spikerlerin bile tv de övgü ile bahsettikleri henüz Samsun'dan bu taraftar baskısı altında galip çıkan takım olmadı diye bahsettikleri Samsun Basket Kulübüne bile sahip çıkamadık.

Yine aynı senaryo; verilen sözler tutulmadığı gibi birde yine destek yok yine yokk...ve acı son..göreceksiniz büyük ihtimal bu hafta ligden çekilmek zorunda kaldıklarını açıklayacaklar. Keyifle, gururla, heyecanla izlediğimiz takip ettiğimiz şehrimizin Basketbol Takımıda mazi oluyor bence. BU NE GAFLET, BU NE DALALET VE HATTA BU NE HIYANET...

İşadamı destek olmaz, Sanayici olmaz, esnaf olmaz, belediyeler olmaz.. Samsunumuzun adını daha güzel nasıl duyurabiliriz eğer Samsunspor'a, Samsun Basketbol kulubüne, Bafraspor'a, çarşambaspor'a destek olmazsak??

Sanırım geçen hafta Samsun'da Sakarya maçından sonra Yaşar Doğu'ya akın edip Samsun dışından maçı tv den izleyenlere bile HELAL OLSUN dedirttiğiniz ve maçı resmen SBK'ya aldırttığınız maç Samsun'da izlediğiniz son maç idi. Ya da fazla fazla bir tane daha izlersiniz çünkü devre arasında Amerikaya gidecek olan abd li basketbolcular paralarını alamadıkları için dönmeyecekler...

SONUÇ;Acilen destek verilmez ise artık SBK yok..Sezonun ikinci yarısında herkese fark atan SBK averaj takımı olacak..belki birileri bundan mutlu olur..Ama eğer destek gelmezse Sevgili dostum, arkadaşım, bu takımı bugünlere getiren Hüseyin Tayinci; takımı ligden çekmelisin.Hiç birimizin yüreği dayanmaz bundan sonra alınacak sonuçlara.

Üç şeye üzülürüm..
1.Bu takımı bu günlere getirenlerin emeğine
2.Bu günlere gelmiş olan takımın yok olmasına
3.Can başla 90 dk bağırıp sonra birde gelip salonda bağıran canımmm taraftara.(zaten son yıllarda hep boyunları bükük)

GELELİM SAMSUN'UN BÜROKRATİK VE TİCARİ İLERİ GELENLERİNE..SÖYLECEKLERİMDEN DOLAYI DİLEYEN BENİ MAHKEMEYE VERSİN..SAMSUNSPOR VE SAMSUNLA İLGİLİ  KONULARDA MAHKEMEYE DE ÇIKARIZ HAPİSE DE GİRERİZ.

''YAZIKLAR OLSUN HEPİNİZE, SİZ SADECE KENDİ TİCARETİNİ KENDİ SİYASETİNİ DÜŞÜNEN BENCİL İNSANLARSINIZ. İSMİNİ VERMEK İSTEMEDİĞİM BAZI ŞEHİRLERE B.K ATIYORSUNUZ AMA ONLARIN SİYASETCİLERİ İŞADAMLARININ TIRNAĞI OLAMADINIZ OLAMIYORSUNUZ. BİRLİK VE BERABERLİK ADINA NE YAPTI HANGİNİZ? BIRAKIN BİRLİĞİ ŞEHRİMİZDEN ÇIKABİLECEK BAŞARILI OLABİLECEK İNSANLARA, KURUMLARA, EKİPLERE BİLE KÖSTEK OLUYORSUNUZ. KİMSE KİMSEYE GÜVENMİYOR.. GÜVENMEZ TABİ.. DOĞRU DÜZGÜN BİR DURUŞU OLMAYAN VE ŞEHRİ DEDİKODUNUN BAŞKENTİ YAPAN İNSANLAR BİRBİRLERİNE NASIL GÜVENİRLER Kİ??

SAYFALARCA YAZMAK İSTİYORUM..ÇÜNKÜ GEÇEN YILDAN BERİ SAMSUNLA SAMSUNLU İLE İLGİLİ YAŞADIKLARIM VE GÖRDÜKLERİMDEN SONRA O KADAR ÇOK ŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM Kİ..

AMA BURADA KESİCEM VE ŞUNU SÖYLİYCEM; SAMSUN'A, SAMSUNLUYA VE SAMSUNSPOR'A VE DE DİĞER SPOR DALLARINA HİZMET ETMEYE YEMİN ETMEYEN VE TAAHHÜT ETMEYEN BİRİLERİNE BU SEÇİMLERDE CEZA VERMEYİ ÇOK İSTERDİM. BİZLERİ SENELERDİR CEZALANDIRANLAR BU SEÇİMLERDE HAK ETTİKLERİNİ!!! ALMALILAR.
SADECE ŞU SORUYU CEVAPLASINLAR...SAMSUN VE SAMSUNLA İLGİLİ HERHANGİ BİR ŞEY..NE OLURSA OLSUN.. HANGİSİNDE VARIZ.. HANGİSİNDE SÖZ SAHİBİYİZ.. HER GÜN GAZETELERDE VEYA İNTERNETTE SADECE SAMSUNLA İLGİLİ CİNAYET, GASP, SOYGUN, KAZA HABERİ DIŞINDA BAŞKA BİRŞEY OKUMAKTAN BIKTIM, SIKILDIM, NEFRET ETTİM.

YaşarDoğu

mehmet yılmaz

Sanıyorum bazı insanlar şehrin tek markası bizim kurumumuz olsun, Samsunlular sadece bizden konuşsun istiyorlar.

Yoksa Samsunspor'umuza ve gerçekten başarılı bir çizgisi olan Samsun Basket'e karşı neredeyse düşmanlığa varan bir tutumun fazla bir izahı olamaz.

Bir de şu kişisel anlaşmazlıkları genele yayma durumu var tabii. İnsanlar birbirini sevmek zorunda değiller ancak işgal ettikleri makamın hakkını vermek zorundalar.

FaT1h

beşnumara

22 Aralık 2008, 02:50:51 #4 Son düzenlenme: 22 Aralık 2008, 03:39:07 beþnumara
bence kesinlikle basket takımının 2 .yarı maçlara çıkmaması lazımm.yoksa eksik kadroyla neler olabileceğini az çok tahmin ediyoruzdur.mesela bugünkü maçta 2 amerikalı toplam 49 sayı attı düşünün yani.ama asıl mevzuu samsun basket değil elbette.samsun şehrinin önde gelenleri hala körebe oynuyorlar yeter artık şu takımlara sahip çıkın daha ne istiyorsunuz takımları tamamen ligden çekmeyi mi.niye o zaman takımı kayyuma bırakmıyorsunuz bırakın kayyuma.şimdi ağzımı bozacam ama burası teoman abinin sitesi ayıp olur.Allah sizi bildiği gibi yapsın >:(

kuzey55

Evet basında SAMSUN la ilgili artık övünebileceğimiz hiçbir başarı haberi yok.park yapıp çiçek dikmeyi başarı sananlar gidip bursa,kayseri,kocaeli'ye baksınlar ve neler yapılabiliyormuş görsünler...son 10 yıldır sadece gözümüz boyandı.çiçekle böcekle kandırıldık.sosyal alanda son derece geriyiz.ekonomik anlamda hep geriledik.sporda adeta dibe çöktük...peki nerde şehrin başarısı? nerde SAMSUNUN başarısı...gasp,cinayet,hırsızlık hepsinde son derece başarılıyız...

Kaya

şehir yaz günü güneşin alnında eriyen buz gibi ....

celebi

gerçektende sözün bittiği andır bu

CeLiL_55

Doğru söze ne hacet. Samsun şehri marka değerini yitirmiş sportif başarısı dibe vurmuş ekonomik durumu tamamen bitmiş adı anılmayan şehirlerden biri haline gelmiş, küme düştüğümüz sezon kanal55 programında Celil'in söylediği gibi Samsun ve Samsunspor ismi ÖNEMLİ Samsunu tanıtan söylüyoruz herzaman Samsunspor başka bişey varmı SBK haricinde Samsunspor kulübünün bulunduğu duruma üzülürken şimdide SBK ile örendiklerimiz biz Samsun'luları yine derinden yaraladı Samsun şehrinin adı sadece gasp hırsızlık kavga dövüş cinayet gibi lukatlarla biliniyor.. Karadenizden bir Yıldız kayıyor artık fazla geç olmadan Yıldızımıza sahip çıkmalı..

red_white

arkadaşlar bu böyle gitme birileri dur demeli demeliyiz birşeyler düşünmeliyiz artık herkes fikrini söylesin lütfenn Şafak başkanım birşeyler yapmayalıyız sesimizi duyurmalıyız artık daha büyük birşeyler olmalı .....

harbisamsunsporlu5517

lanet olsun hepsıne elımız kolumuz baglı hiçbir şey yapamıyoruz bu adamları soymak farz oldu artık

pitbul055

çok doğru söylemişsiniz.keşke bunları 2.başkankende kamuoyunun önüne çıkıp söyleseydiniz.samsunsporumuzun trilyonlarını kimlerin yediğini açıklasaydınız.bence çok geç kalınmış bir sitem

since1965

En son Kayseri Ted Kolej maçını maglup edip maddi imkansızlıklardan dolayı ligden çekiliyoruz diye bir açıklama yapmaları iyi olur.Önünde sadece Samsun adı var.Başarılı bir şekilde böyle bir tepki vermeleri yerinde ve ilk olur.

ali ihsan

Umarım  sandığa gömülürler.İnşallah ...

jean

safak abi valahi bende 1 haftadir sovup duruyorum destek vermeyen ksiilere takim gercektende harikalar yaratiyor avrupa kupasina emin adimlarla yuruyor hatta sampiyonluga destek cikan yok kapanmasi soz konusu sanirm bende duyum aldim