Samsunspor-Türk Telekom: 3-2 (gollerimiz)

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Mart 2007, 10:29:45

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

KaleArkası

Hocam videolar için çok teşekkürler.Yine Karadeniz Zekası ile yapılmış :wink: Ellerinize Emeklerinize Sağlık

edmontdante

SAMSUNİ Teşekkürler.Attığımız goller birbirinden güzel.Maç içinde  farketmemişim demekki.Neredeyse unuttuğumuz eskilerde kalmış ataklarımız gibi.Demekki maç içinde tam olarak anlayamıyoruz.Bu 3 atak gibi 3 atak sezon başından bu yana yapmadık desem yanlış mı olur.

mehmet yılmaz

öncelikle rica ederim. seyredemeyen arkadaşlara bir nebze de olsa yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana...

ataklara gelince; hemfikiriz. ama onun haricinde Gökhan ikinci golü atınca direkt şu geldi aklıma; bu gol şimdi değil D.Bakır maçında olmalıydı!.. Çünkü coşkulu ve dolu bir tribün vardı o akşam ve bu goller bu maçta yavan kaldı; o maça yakışırdı.

KaleArkası

Alıntı yapılan: "edmontdante".Attığımız goller birbirinden güzel.Maç içinde  farketmemişim demekki.

Oda Aslında senin şanssızlığın Be yaa :D .İlk yarıda Sol tarafta idim 2 gol oraya oldu golleri iyi gördüm,İkinci yarıda sağ tarafa geçtim gol yine oraya oldu.Hayatımda ilk defa maratonda maç izledim.Kale Arkasında izlerken-tezahürat yaparken, gerçekten posizyonları göremiyormuşuz.Seneye üst taraftan kombine almak lazım...Takım başarılı olsun,Süper lige çıksında hiç bir golü görmeyelim dimi ama. :wink: