DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Eylül 2009, 12:45:00

Milyoner (işte bu filmi kaçırmayın, gerçi bir çok kişi izlemiştir, harika bir film, bi genç(cemal) kim milyon istere katılıyor, ve karşısına çıkan her soru hayatında yaşadığı şeylerden çıkıyor, tavsiyemdir)

Gerçekten harika bir film bende şiddetle tavsiye ederim...

samsunsporulan

03 Eylül 2009, 17:24:22 #211 Son düzenlenme: 05 Eylül 2009, 12:07:32 edmontdante
Alıntı

süper hayatımızı film yapmışlar haberim yok bira+kavga=futbol

samsunsporulan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Mart 2009, 02:10:01
Bütün bu izlediklerimiz film ise , Ağır Roman ne peki ! Böyle bir film olamaz ...

muhteşem ...

Ağır roman iyi film ise Kadere ne demeli :D

Sadece Samsunspor

04 Eylül 2009, 23:26:53 #213 Son düzenlenme: 05 Eylül 2009, 12:11:02 edmontdante
BLOOD DIAMOND-Kanlı Elmas- (2006)

Leonardo Dİ CAPRIO-Jennifer CONNELLY-Djimon HOUNSOU
İMDB Puanı:8.0/10
1990'larda Sierra Leone'de gelişmekte olan kaos ve iç savaşın fon oluşturduğu "Blood Diamond/Kanlı Elmas" Güney Afrikalı paralı asker Danny Archer (Leonardo DiCaprio) ile Mendeli balıkçı Solomon Vandy'nin (Djimon Hounsou) hikayesi. Her iki adam da Afrikalıdır, ama geçmişleri ve şartları olabildiğince farklıdır. Ne var ki, hayatlarını değiştirebilecek pembe bir elması bulmak için çıktıkları serüvende yazgıları kesişir

Hayatımda izlediğim en güzel filmlerden biri. Bu filmi izledikten sonra hayatta sevgilinize veya başkasına elmas almayacaksınız.

samsunsporulan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Eylül 2009, 12:54:32
Bekir piskoooo daaaaaaaaaaa Yaman  :D

aynen  zagor cevat  ama uğur da ne karı be :D

Jnr.Serkan

milyoneri şimdi izledim ama ben pek sevemedim...çok oscar almış galiba ama zevk meselesi napalm :)

edmontdante

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Eylül 2009, 23:26:53
BLOOD DIAMOND-Kanlı Elmas- (2006)

Hayatımda izlediğim en güzel filmlerden biri. Bu filmi izledikten sonra hayatta sevgilinize veya başkasına elmas almayacaksınız.

Zaten elmas almaya hiç niyetim yoktu  ;D ;D

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Eylül 2009, 23:26:53
[Hayatımda izlediğim en güzel filmlerden biri. Bu filmi izledikten sonra hayatta sevgilinize veya başkasına elmas almayacaksınız.

Ula ben de tam gidip şuradan iki kilo elmas bir kiloda karışık pırlanta, altın alayım demiştim hatuna ama vaz geçtim şimdi  ;D

Şaka bir tarafa çok güzel bir film bu, tavsiye ederim. Beyaz Afrikalı Leo da iyi rol kesmiş.

samsunsporulan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Eylül 2009, 15:52:27
Yamanım Masumiyeti de izle .. Kader'den 10 sene evvel çekilmiş ama Kader'in devamındaki olayları anlatıyor , enteresan bi ikileme ..

bi izleyemedim zaten o filmi mutlaka izlicem

samsunsporulan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 06 Eylül 2009, 13:39:29
hayırdır yaman ordu yollarına düşmemişsin ? Ordu macına kadar izle masumiyeti bari  :D

Gidecektim ama yanımda ordu formalı biriyle bağaramam ben bize orduda yapılanları unutup olmaz 17.haftada görüşürüz orduyla

Sercan

Alıntı yapılan: edmontdante - 18 Nisan 2009, 15:03:47
Ben de  "SERPICO"yu indirdim bu akşam izleyeceğim.Bakalım Serpico mu? Scarface mi? Carlito's Way mi?

SERPİCO (1973)

Al PACINO
İMDB Puanı:7.7/10

1970'ler. New York'un bir suç şehri olmaktan çıkmasına henüz on yıllar var. Polis gücüne yeni katılan hipi görünüşlü genç Frank Serpico'nun, birlikte devriyeye çıktığı arkadaşlarından tek farkı şehrin entel kesiminde yaşaması ve sakal uzatması değil, kesinlikle rüşvet almaması ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağını sanmasıdır.

Frank'ın tutumu bir süre sonra hem sokaktaki azıllı suçluları hem de onlarla işbirliği yapan çalışma arkadaşlarını rahatsız edecektir. Kirliliğin etrafını sardığını farkettiğinde, kokuşmuşluğun uzandığı yerleri görüp dehşete kapılacak ve kendi hayatının da tehlikede olduğunu anlayacaktır.

Harika bir film bu da orjinal Frank Serpico

samsunsporulan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 08 Eylül 2009, 18:35:47
Harika bir film bu da orjinal Frank Serpico

indirebilecek bi yer buldunuzmu

Sercan

Ollivanders

Scarecrow

Yapım:
1973 ~ ABD

Ollivanders

Bobby Deerfield (1977)