2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

Aslında çok bir şey katacağından değil ama isminden dolayı istiyorum  :evet: :evet: :evet:

Akyol

Balonsa beni de balona bindirsinler gideyim bugünden beri sinirlerimiz bozuldu vallahi tamam Martins iyi o gelsin  :ok

King1965

Hay szın gıbı transferının deeeeeee seyınınde beklemenındeeeeeeeeee ulan yönetim bize yaptın yapacagını acıkla lan bı yerden cıldırdım uykuya bıle gıtmıyorum cok uykum var..  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

SametYılmaz55

avrupalı bir golcü mü yoksa avrupada ses getirecek bir transfer mi?bir karar ver daaa artık Atilla Cebeci :x(( :x((

King1965

engin55

Atilla face de martins değill yazmış

ahmetsefa55

trezeguet olabılır mı acaba bı anda aklıma geldı bıse oldugundan degıl

SametYılmaz55

takılsın kafasına göre martinsten başkası yalan aga :peeh: :peeh: :peeh:

Ajan

Içimi rahatlatan açıklama geldi.Atilla martins değil dediyse kesin martinsdır :holey: :holey:

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Ajan - 05 Eylül 2011, 22:30:38
Içimi rahatlatan açıklama geldi.Atilla martins değil dediyse kesin martinsdır :holey: :holey:

;D ;D ;D hadi hayırlı olsun kaynak sağlam o zaman  ;D ;D

samsunluerhan

arkadaslar biraz önce tesislerin ordan geliyorum kapıdaki güvenlik martins şuan içerde diye haberini aldım büyük ihtimal kiralıkmış şimdiden hayırlı olsun. . . bekleyip çatlamayın yalandan .. . OBAFEMİ MARTİNS . . .

SametYılmaz55

kitlendim yazacak bir şey bulamıyorum :hnk: :hnk:

King1965

samsunluerhan

ben güvenliğe güvendim sizde güvenceksiniz artık

supernatural_55

Alıntı yapılan: Ajan - 05 Eylül 2011, 22:30:38

Saçın yansın ajanım bombayı patlattın:)neyse en azından bu akşam bi bomba patladı:)))