Guido Kocer

Başlatan Kaya, 05 Temmuz 2019, 01:24:21

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Yazın yattığı sezonun başındaki performansından çok belliydi. son 9-10 hafta üstüne koyarak ilerledi. Devre arasında iyi bir kamp ile ikinci yarı çok daha verimli olabilir.

_Jack Daniels_

İkinci devre daha kilit rol alacaktır takımda. 12-13 asist bekliyorum en az.

Stoper

İlk devrenin sonlarına doğru kıpırdanma oldu. Nispeten daha iyi görüntü verdi. Papatya falı gibi oyuncu, sanırım beklentimiz yüksek olduğu için performansı tatmin edici gelmiyor.

ata55

Son haftalarda çok formda. Beğeniyorum.

55_OrHaN_55

Bugünkü TİY maçında Burak Çalık yerine bence de Guido oynamalıydı. Burak henüz hazır değil,  Manisa maçına kadar kendini toparlasa yeter. Guido son zamanlarda epey faydalı oluyordu. Oynasaydı belki de bu kadar kötü durumlara düşmezdik.

55_OrHaN_55

Guido yine klasını ve kalitesini konuşturdu. Manisa maçında kesin ilk 11 de oynamalı.

Stoper

Manisa maçında iyiydi, attığımız 2 golün içinde doğrudan vardı.

ata55

Aferin Guido. Manisa FK maçının yıldızlarından biriydi.

55_OrHaN_55

Gerçekten klas oyuncu. Rakibin sol tarafını hallaç pamuğu gibi attı, savunma direncinin kırılmasında çok büyük pay sahibi. 

Kaya

Mükemmele yakın bir manisa deplasmanı oynadı.

eprianu

Sezonun en önemli maçı olan Manisa FK maçının özetini dikkatli bir şekilde izleyin, üç golde de Guido'nun katkısı var. İnanılmaz bir oyun ve pozisyon alma bilgisine sahip.

Sol Açık

İlk Manisa maçında 2.yarı girip 2 asistle maçı çevirmişti. Bu maçta da harikalar yarattı. İlk golde rakibinin belini kırışı gerçekten müthişti, klas bir oyuncu.

Sezonun ilk 5 maçında yarattığı hayal kırıklığı sonrası oyun, gol ve asist katkısı ile bu sezonki olası şampiyonluğumuzun 3-4 mimarından birisi olacak.

Sadece Samsunspor

Kirklareli macinda ilk degismesi gereken oyuncuydu ama 90dk oynadi. Ilgincdi.

55.hakan

Önemli bir şeyi yoktur umarım baldırını tutarak çıktı.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 01 Mart 2020, 23:02:17Önemli bir şeyi yoktur umarım baldırını tutarak çıktı.

Tam da nazar değmesin yazacaktım iyi mi? :) Umarım önemli bir şeyi yoktur.