Lig A 6.Hafta | SAMSUNSPOR - Altay : 0-2

Başlatan MeL_55, 17 Eylül 2006, 22:10:44

« önceki - sonraki »

King Of The North

Artık boş trübünlere oynarlar,Ankaradaki maçlarına da gitmiyorum bundan sonra Ramazan Ramazan günaha sokmasınlar adamı.

MeL_55

Alıntı yapılan: "canikli"maçtan yeni geldim aslında yazacak bir şey yok ama maçı seyredemeyen şanslı Samsunsporlular vardır diye yazıyorum İstanbul'da mücadele ettiğini düşündüğümüz Samsunspor'dan eser yoktu demek ki prsb akşamı pilleri bitmiş. Allum gibi bir kovanın koruduğu kaleye 80. dakikaya kadar iki şut çekebildik. Bu kadar ucuz mu ya? gelen geçen yeniyor bizi; Allah hepinizi kahretsin...

Taraftarımız çapulcu zaten (!)
yağmurda yağışta ramazanda canlı yayında maça gelecek kadar çapulcu hem de(!)
ismail uyanık dolandırıcı

bir tek siz iyisiniz
siz süpersiniz
siz var ya değil Samsunspor'u yedi cihanı yönetecek kadar ali adamlarsınız.

Sorun bensem istifa ederim diyenler; hayır sorun benim! Bütün suç benim; sizin gibi adamlara rağmen bu takımı tutuyorum, iftar ofrasından kalkıp koşa koşa maça gidiyorum

Evet, ben sorunluyum...

evet arkadasim cok dogru diyorsun. senin yazini okurken inan gözlerim yasardi. biz bu durumlara düsecek midik yawww

yönetici

Maçtan bazı resimler.

Bu büyük taraftar bütün bunları hak etmiyor.
Samsunspor'da tepeden tabana kadar huzursuzluk ve ruhsuzluk var.
Bu yönetimin Samsunsporluluğun ne demek olduğunu bildiğini hiç sanmıyorum.
Bu işin gönül işini olduğunu idrak etmeden bu takımın en parasız pulsuz taraftarına bile saygı duymadan bu işler olmaz. Bu futbolculara da yansır. Serkan gitmek üzereyken söyledi, Celil söyledi, Ercan Kol istifa ederken söyledi. Biz hep Samsunspor zarar görmesin diye bildiğimiz halde bazı gerçekleri yok kabul ettik. Ama artık yeter. Bu zihniyet bize zarar veriyor. Bizi acemi hakemlerin kendini tatmin eden kararlar verecek kadar rahat oldukları bir takım haline getirdiler, çok yazık

sunbeam

Alıntı yapılan: "canikli"Allum gibi bir kovanın koruduğu kaleye 80. dakikaya kadar iki şut çekebildik.

Bende ona yaniyorum. Önceki maclarda Allioum Samsundaki performansindan hicbir sey kaybetmemis gözüküyordu gelene gidenen kapisi acik, ama bizim oyuncular yürüyebilse...

Gecen sene düserken hic degilse mücadele etmisti bizim oyuncular. Bu sene hücümda en etkisiz takim biziz. Diger 2. Lig maclari oldukca zevkli gecerken biz pozisyon dahi üretemiyoruz.

Yok adapsiyon sorunuymus sicak havaymis agir zeminmis Ramazanmis bilmem neymis. Sanki ayni sey Malatya veya Diyarbakir icin gecerli degil.  Bunlar bu Lige adapte olana kadar B Kategorisine düseriz.

Amsterdamli

Kisa ozetlerle maci yorumlayalim bari. Fazla soze gerek yok.

Mac baslamadan bu sahada top oynanmayacagi belliydi. Bunda yagan siddetli yagmurmu etkiliydi yoksa aciz top oynayan Samsunspormu?

Son haftalarin en iyi adami Evren ilk golde hata yaparak bu sefer bizi yikan adam oldu. Bu golden sonra mac bizim icin bitmisti. Altay yatti ve sahada buna cok elverisliydi. Su icinde olan bir sahada orta sahaya yakin bir yerden kaleciye geri pas atmayi nasil dusunursun Evren? Son anda aklin basina geldi ve atmadin ama o anlik bocalamada topu kaptirdin. Bilemedin taca at su topu ama isini saglam tut.

90 dakika boyunca rakip kaleye sut atamamamizi zemine baglayamayiz. Biz oynamadik ancak Altay okadar saglam ve kati defans yaptiki imkani yok biz bunu cozemezdik. Kontra ataklarida bir okadar etkiliydi. Allum gibi bir kaleci hele hele bu hava sartlarinda yoklanmazmi??

Bluegreen kardesiminde dedigi gibi Serkan Ozdemir acayip bos adam. Okadar kostuguna bakmayin siz, hicbir topu verimli kullanamiyor. Bunu Elazig macindan sonrada aynen yazmistim. Bu tip adamlardan medet ummak bizim citayi cok ama cok alcalttigimizin bir gostergesidir.

Serkan Dokme oyun kurucu gorevi ustlenirken defalarca defansta kademeye girip top kesmeside macin ilginc notlarindan biriydi. Bu cocuk top yapacak degilmi top kesmeyecek. Zaten takimda dengelerin bozuk oldugu buradan anlasiliyor.

tuzlalı

Maçı izlemek adına duyduğum heyecandan utandım. Koca bir kulüp çocuk oyuncağı olmuş.
Bu rezaletin ne hesabını verecek ne de soracak kimse yok. Herkez o kadar rahat ki. Sahada ki oyuncuda rahat, teknik heyette , yönetim de. Bir avuç gerçek taraftar var gerisi yalan.

Emeği geçenlerin Allah belasını versin. Defolun gidin!

Yönetim İstifa!

supporter

Alıntıınan samsun a bakıldıgında futbolcu kalıtesı bellı edıyor.ama sahada kımse ne yaptıgını bılmıyor.kaleye atılan bır tek sut yok.hava yagmurlu cek kalaye sut belkı bırısı kayar ya.bunu dusunen bır topcu bıle yok.samsun havasını kaybetmıs.sehır havasını kaybetmıs.bence bu futbolla samsun ıkıncı lıgte kalıcı.bu kafa ıle gıdılırse samsun sıkıntı cekecege benzer.

Maçı izleyen Samsunsporlu olmayan birinin başka bir siteden alıntı maç yorumu..

Tuzlalı'nın dediği gibi "bir avuç gerçek taraftar var gerisi yalan"

tunç güvenoðlu

dün gece samsunsporu ilk defa seyrettim bu sezon. ama ilk yarı bittiginde bu takımın acaba samsunspor mu oldugu konusunda çelişkiye düştüm.isimlere bakıyorum tamam bu işte diyorum sahaya bakıyorum ama yok.bu samsunspor kusura bankayın ama ilk 6 ya dahi giremez.levent eriş te bu takıma bir hava getiremememiş. aynı erdogan arıcanın samsunsporu seyretim.
benim gördüğüm kadar gökhan kaba bütün sezon 8 gol atarsa öpüp başımıza koyalım.serkan desen ayakta duracak halı yok .ama takımın topluca havası yok .
acaba yeni bir yönetim gelse kı hemen gelırmı onu bılemıyorum ama kesın baska bır hoca gerek.bıraz delı dolu bır hoca olsa ıyı olur.
kısaca bu yonetımle bu takımla ve bu hoca ile ilk 6 çok zor.

bengülü

Alıntı yapılan: "bengülü"bu maçı izlemeye gerek yok bize gene saç baş yolduracaklar altay süper bir takım ve gençleriyle bizi perişan ederler

benim daha önce söylediğim gibi artık samsunspor bize güven vermiyor gelen içerde dışarda yenerler bizi

berusa55

arkadaslar seneye ligB'deki rakiplerimiz kimler?bu ruhsuzlar bizi oraya doğru götürüyor da!!!!

gyuksel55

lig B yi bilmiyorumda ondan sonraki sezon rakiplerimizden biri gazi belediye olur

oğuzhan55

Maçı izleyemedim hatta maç olduğunuda herhalde pazartesi olmasından dolayı unutmuşum.Ama yenilmemiz beni hiç şaşırtmadı sürprizde olmadı.Artık ne diyelim gerçek Samsunsporlu olmayanlar ne halleri varsa görsünler.

veis

düngece halı saha maçından önce ilk yarısını seyretmişdim maçın ve yenikdik maç sonu içimde halen bi ümit vardı yalan yok sonuca bi bakdımki yalan olmuşuz.suç bende it den köpekden medet umanlar kemige muhtaç kalırlar diye bi atasözü var o misal offfff offff

samsunum

Tamam artık belli okdu samsunspor 3.ligte o bişey değilde orda da bişey yapamazlar artık.

ALEMDE KIRAL SAMSUN