Lig A 6.Hafta | SAMSUNSPOR - Altay : 0-2

Başlatan MeL_55, 17 Eylül 2006, 22:10:44

« önceki - sonraki »

maviay55

slm aleyküm
altay maçımızı kanal s veriyo mu acaba bilgisi olan varsa yazsın.
izleyebiliosak sitenin linkini de yazabilirler mi acaba?? internetten bari izleyebilelim samsunsporumuzu..

bu maç çıkış maçımız olacak inanıyorum! selametle...

Ladikli

bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok.süper lige çıkabilmemiz için iç sahadaki maçlarımızı mutlaka kazanmalıyız.aksi taktirde işimiz çok zorlaşacak.beni lig maçları için umutlandıran perşembe akşamı istanbulda oynadığımız kupa maçı oldu.takım ilk defa derli toplu göründü,organize ataklar yaptı,en azından kimin neyaptığı belli oluyordu.istanbuldaki oyunumuzu bugün akşam sahaya yansıtırsak kesinlikle kazanırız diye düşünüyorum.

yusuf celebi

Bu akşam Altay maçı ile birlikte galibiyet serimize başlarsak şaşırmamalıyız,bizler umutla takıma desteğe devam etmeliyiz,köstek olmaktansa destek olmak her zaman daha iyidir.

Bu takım ne olursa olsun süper lige çıkacak sezon sonu bunu göreceğiz inşallah.

Hiç bir takım arayı açıp sonuca ulaştım deme ortamını oluşturması mümkün değil çünkü her takım her takımı yenebiliyor dolayısıyla puan farklarının çok açılmasını ben beklemiyorum.

Şu andaki İstanbul.b.b'nin önde olması bir mağlubiyete kadar devam eder,ardından arkadan gelen takımlar arayı kapattıkça lig A daha çekişmeli hale gelecek birde şu var ligin oturma haftasına girdik ve bundan böyle daha güzel ve çekişmeli maçlar izlemeye hazır olmalıyız.

Tabiki Samsunspor bizim yüzümüzü güldürmeli,inşallah bu günlere yaklaşıyoruz.

Umutsuz olanlar en azından başkalarını kötü yönde etkilememeli Samsunspor'un taraftarından mahrum olması takıma fayda sağlarmı bu mantıktan hemen uzklaşmalıyız.

Bizler iyi gün dostu olmamalıyız zor günlerde yanında olalımki iyi günlerde yanında olmaya yüzümüz tutsun.

sezer-55

pazartesi stadyumu doldurmak zor.Bu maçın muhakkak alınması gerekiyor yoksa atı alan üsküdarı geçti

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "debo baba"zaten dolmuyodu bugun hıc dolmaz

maalesef hem pzts hem canlı yayın hewm ramazan hem hem hem...
yine de biz iftar sonrası koşacağız stada; bomboş da kalsa bizim stadımız orası. bugün galibiyet dışında ne olursa ölüm fermanımız olacaktır.

samsunmania

arkadaşlar.Bugün kesin kazanacak Samsun.Artık bazı şeyler anlaşıldı futbolcular tarafından herhalde.Birçok arkadaş ümitsizliğe kapılmış.Destek olalım takımımıza.Hep destek tam destek.Başka SAMSUNSPOR yok.

veis

dogrusunuz ya bu takım kocaeli maçındada ramazandı hattı hava kar yagışlıydı.kandırmayalım kendimizi stata giden belli adamlar onlardan başkası yalan.koca samsun trübini dolduramıyorsa bu naklen yayın felan degil işlerine gelmedigi için sogukda kim giderde üşür samsun için kaçtane var böyle taraftarımız.yıllardır aynı sorun samsunsporun toplam 5 bin seyircisi var başkada yok

maraton

5 bin çok ii rakam keşke olsa.. samsunsporluyum deyip başka takım tutmayan vr imkanı olunca maça gelen iki bin kişi bile yokuz.. zaten bu sorun güzel havada pazar günü piknik gibi maça gelen adamlar ve bunların parası olanlardan kurulan başka takımlı yönetimler.. keşke bütün iç saha maçlarımız böyle onların işine gelmeyen saat ve havada olsa..biz he türlü gideriz maça onlar olmadan sinir olmadan maç izleriz saçma yorumlarını çekmeden.. az ama takımına sonuna kadar ahip çıkan kalifiye taraftar lazım bize

ozkan17

allah bellalarını versin EN BÜYÜK TARAFTAE FUTBOLCULAR SAHTEKAR  nolcak gene her macta olduu gibi yeniliris ama yenilmessek ve bu ......  yönetim istifa etmesse onların allah belalarını versin su mübarek günlerxde

foreversamsun

bu mac3-1 bizim.gopller serkan ozdemır.caner ve evren den

bluegreen55

D Spor canlı yayına başladı...

sağnak yağış var...

stadta şimdilik kimse yok...

hadi hayırlısı bakalım samsunsporu ilk defa izleyeceğim.inşallah  o kötü halini izlemem ve bundan sonrada izlemem samsunspor çıkışını yakalar....

sinoplu

kanal s vermıyo macı hanı verecekti
macı ızleyen varsa nedir durum

bluegreen55

yine saçmasapan bir gol yedik..
0-1 yeniliyoz.

maçın kilit adamı serkan özdemir yapmışlar..
ama bütün topları öldürüyo..

ataklarımızı durduruyo..
düzgün pas yapamıyo...

bu adamın bu takımda ne işi var

foreversamsun

takım derlı toplu oynayamıyo yıne.1 tane bıle gol pozısyonumuz yok bu nebıcım bı takım.yıne defans oynuyo mecburen onlara yuklenılıyo.forvet ve ortasaha gorevını yapmazsa defans ne yapsın 10 toptan 1 tanesı gol olur tabı.forvetlwer ve ortasaha ılerıde pres yapsa belkı bıse olur.ama gol pozısyonuna gırememe sıkıntısı aynen devam edıyor.ıkıncı devre ınsallah ustlerındekı ölü topragını savururlar ve galıp gelrız.yoksa cok kotu gunlere hazır olun...

south_london