Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Türkiye Bank Asya 1. Lig 2009/2010  
Kocaelispor v Samsunspor

Tarih : 14.02.2010
Stad : İsmet paşa
Saat : 13:30

2 Haftadır Moraller yerinde Bir çok konu başğılı paylaştım fakat ilk defa bir maç başlığı açıyorum inşallah Geride bıraktığımız son iki maçımız gibi bu Haftada Kocaelispor karşısında aynı güzellikleri yaşarız. Kocaelispor'a her zaman şansımız tutmuştur Devam etmesi en büyük dileğim..

KareAs55

Yar Saçların Lüle Lüle Körfez Sana Güle Güle :)  4-1 plaka yazarız :)

55erhan55

son iki maçımıza göre rahat alırıız gibime geliyor

kuzey55

korkuyorum uzun zaman sonra taraftarı önünde oynayacak kocaeli.ayrıca tamam devam maçı onlar için inşallah kazanırız hem körfezi ligb ye gönderir hemde playoff adına umutlarımızı yeşertiriz.

serce055

07 Şubat 2010, 18:14:23 #4 Son düzenlenme: 07 Şubat 2010, 18:21:20 serce055
BEKLE SAMSUNSPOR GELİYORUMMMMMMMMMMM
ALLAH İZİN VERİRSE
ÇOK ÖZLEDİM SENİ SAMSUNSPORUM    

GELİYORUZ İZMİT İSMETPAŞAYA SAMSUNUM SENİN İÇİN CIKACAĞIZ İSTANBULDAN İZMİTE    

alperen

güzel bi hava yakaladık.seriye devam kolpaeli nide geçeriz

GurbetciFanatik

Cok tehlikeli mac bence.Insallah anlimizin akkiyla cikariz.
Adamlarin neredeyse ya tamam ya devam maci olacak.
Bugünkü gibi oynarsak zaten kazanairiz.
Bu deplasmani gecersek takim bence iyice sahlanir ve zor daha tutulur.

utku_01

Zorda olsa kazanmışız bu hafta.Kocaeli ilk yarıdaki kocaeli değil kadroları kaliteli son kozlarını oynuyorlar.Samsunda bugn rize macındaki gibi oynasın birazda şansı yaver gitsin 3 tane sallar kocaeline

Jnr.Serkan

kocaeli gerçekten son kozlarını oynuyor...biz gol yemeden bir gol atarsak herzamanki gibi bu maçı farka götürürüz.önemli olan ilk golü bulmak.zaten kocaeli uzun süre sonra taraftarının yanında maç oynıcak...bu stresin altında kalır inşallah kocaeli ftbolcuları.

bluegreen55

Onlar içinde çok zor maç bu maçıda alamazlarsa artık düşmeleri kesin olur,o yüzden bu maçta 'her türlü yolu' deniyeceklerdir takımımızın serinkanlı olup aynı futbolunu oynaması gerekir. Bu güzel oyun devam ederse galip gelmemiz zor olmaz yeterki maçın stresine yenik düşmeyelim...

Artık bu maçta gol patlaması bekliyorum umarım 4-5 tane atarız sonraki haftalarada moral olur.

Kocaeliyi yenelim,Hacettepeyi yenelim, Bolu deplasmanında play-oof şansımızı devam ettirebilirsek sonra evimizde peşpeşe 2 maç oynuycaz stad full çeker ve devamı gelir....

SCAPULA

şimdi büyük ve iiddalı konuşmamak lazım ama kocaeli düştü yani bizim maç tamam devam maçı çok zor...yenseler bile düştüler bence.... Birde ben Samsunsporun iyibir hava yakaladığını düşünüyorum,takım oyunu baya iyiii sonmaçlarda.Ayrıca Bizim Körfeze şansımız hep tutmuştur.oynadığımız futbol gerçekten haddini bilmek manasını tam karşılıyor daha çok deplasman futbolu ynuyoruz ve takım bu oyunu sevdi sanırım... körfezdede hızlı oyuncularımızla baya pozisyona gireriz diye düşünüyorum.samsun orta alanda takım halinde yığılıp kazandığı topları çok hızlı bir şekilde ileriye taşıyor bence maçı 2-1 kazanırız mersinde olduğu gibi olur. herşeyden önce bu takım savaşıyor artık bunu görüyoruz....tamam yetenekler sınırlı ama sahada savaşan koşan basan bir samsunspor var...bu umut verici.... maçı kesinlikle kaybetmeyiz..... inşallahta kazanırız....

celebi

tamda ben konuyu açacaktım. ama neyse hayırlısı kazanırız dye düşünüyorum skor tahmini 0-2 yada 0-3 yada 1-3

emre

kocaeli eskisi kadar güçsüz değil ancak bizim kocaeli'nden çok daha iyi takım olduğumuz aşikar..nedense bu maçtan çekiniyorum..inş kocaeli'nde takımımızı destekleyeceğiz 3 puanı alıp seriyi devam ettirmek dileğiyle..

55Melek55

kocaeliy gemcmis olsun..hosgeldiniz lig b ye bi daha insallah cikamazsiniz

vur samalar kocaeliyi gitsin kaybolsun

holigan_itü

sevgılıler gununde kocaelınde tek askımız samsunsporu desteklemek dılegıyle...