Halk gazetesi haberi

Başlatan körfez55, 04 Temmuz 2007, 15:05:57

« önceki - sonraki »

körfez55

TARAFTAR İSTANBUL'DA BULUŞTU
Samsun dışında yaşayan Kırmızı-Beyazlı taraftar temsilcilerinin İstanbul'da buluştu.
04 Temmuz 2007 Çarşamba 13:11
Samsun dışında yaşayan Kırmızı-Beyazlı taraftar temsilcilerinin İstanbul'da buluştu. Yapılan toplantıda dernek başkanları, güçlü bir taraftar dayanışması sağlamak ile kalmayarak kulübe ekonomik destekte vereceklerini açıkladılar

BÜYÜK BULUŞMA
Bursa, Samsun, İstanbul ve Kocaeli'den gelen taraftar temsilcileri İstanbul'da buluştu. Yoğun katılımın gerçekleştiği toplantıda taraftarlığın gerekliliğinin sadece sözde olmaması ve bugünlerde kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan çıkması için İstanbul'da yardım kampanyasına destek sağlanması için dernek nezninde kurulan komite ile önde gelen Samsunluların ziyaret edilmesine karar verildi.

DESTEK SÖZÜ
Dernek Başkanı yaptığı açıklamada; destek için planlarının olduğu ve bu planları uygulamaya başladıklarını bunun meyvesini en kısa sürede almayı hedeflediklerini belirtmiştir. Güçlü bir taraftar dayanışması sağlamak ile kalmayıp ekonomik destek verecek Samsunlu'ları dernek çatısı altında Samsunspor için toplayacaklarınıda ifade eden Başkan, başarılı bir Samsunspor için desteklerini artıracaklarını söyledi.

KOMİSYON KURULDU
Yapılan toplantıda derneğin bir komisyon kurduğu, bu komisyon ile İstanbul'daki önde gelen Samsunlular'la bir grup görüşme yapacağı; valilik nezninde başlatılan kumbara projesine destek için İstanbul'daki derneklere koymak üzere talep edileceği kararlaştırılmıştır. Ayrıca taraftarların maçlara katılımı için İstanbul'un çeşitli semtlerinden araç organizasyonları sağlayacakları yönünde bilgi verilmiştir.

UYANIK TELEFONLA KATILDI
Toplantıya eski başkanlardan İsmail Uyanık'ın, Zaman Gazetesi Spor Yazarı Mehmet Yılmaz, Samsunsporun eski kalecisi Zaman Gazetesi Spor Yazarı Fatih Uraz, eski yöneticilerden Şafak Gedikoğlu'nun telefonla selamlarını iletmeleri toplantıya katılanlar tarafından memnuniyetle karşılandı. İstanbul Samsunspor Taraftarlar Derneği öncelikli olarak ulusal basına ilanlar vererek Samsunluları desteğe çağıracak.

evet burda bi komisyon seçtik  sayın komisyon üyeleri ve dernek başkanımız nerde acaba???

teşekkür için admin@halkgazetesi.com.tr adresine mail atabilirisnz.

nilsah

Evet artık yürüme zamanı artık emekleme bitmeli.bundan sonrası görev işi bundan sonrası adının başına samsunlu diyenlerin işi.SANIRIM BEN DAHIL BIRILERINE TSK ETMEMIZ LAZIM SANIRIM BIRILERINE (BEN DAHIL) OLMAYACAK DIYE ICIMIZDEN YORUM YAPTIGIMIZ ICIN OZUR DILEME GUNU.

METE

evett abılerım arkadaslarım yaa ne oluyo hanı ıstanbuldakı komısyon uyelerı...az cok bseyler yapmaya calısıyduk gene.toplantı yapalım dıoduk hıc bırsey yok ortalıkta bseyler yapalım gozunuzu sevım abılerım yaaa...yaa kızarsınız belkı ama en azından ıstanbulda oldugumuzu belırtelım samsun ıcın bsey yapmıosak ıstanbul tayfası olarak bseyler yapmaya calısalım nebılıyım  ıste  polarımızı bastıralım hıc olmassa gercı onlara varana kadar neler var sırada ama nedıyım abı ben bu yasta sıze fazla karısamamm....gene toplantı duzenlıyelım!!!İST TAYFASI...

nilsah

Haklısın ne desen haklısın bu işin abilik ve kardeşlikle alakası yok bu iş gönül işi sen gönül koymuşsun yazmışsın biz gönül koyup yan yana gelemiyorsak bu bizim terbiyesizliğimiz.....

bengülü

bu habere çok sevindim emeği geçen arkadaşlarımıza tşk ederim

veis

ünalandaki dernekde 2.ci toplantı için ve üyelikler için toplanmamız gerekmekdedir ve dernek başkanımızdan yer ve zaman konusunda bi haber bekliyorum.