Adnan Polat : Uyanik´la basarili olursunuz !

Başlatan MeL_55, 21 Haziran 2007, 14:27:04

« önceki - sonraki »

veis

turkoman biz ve ts et ve tırnak nealaka topragım

hasselbaink

adnan polat kimdir yahu? böyle minnet eder gibi tavırlar falan, bu adamlar samsunsporu iyice ayağa düşürdüler.

alın size iki resim

dün oynanan dostluk maçı ve gs formalıya dikkat. orası neresi peki? samsunsporun kalbi, yani nuri asan tesisleri... yuh artık!

bu da ismail uyanık'ın eğilip bükülmez hallerinden birisi.

adnan efendi uyanıkla başarırsınız buyurmuş, uyanıkla başaramamamız için neler neler yaptığını pek çabuk unutmuş demek ki!

HoLiGanisT

zamanında Uyanığın arkasından konuşanlardan bir tanesi adnan polat.kimseye ihti yacımız yok ne adnana ne de azizeye ne de başka birine

hasselbaink

kimdir kardeşim bu adnan polat? 2. lige düştüysek de itibarımızı kaybetmemeliyiz. ama başta şu hakkı tomaç olmak üzere adnan'ı cumhurbaşkanı gibi ağırlayıp, forma hediye edenlere ne diyebiliriz ki?

beyler, sene 1987... Samsunspor belki de alabileceği tek şampiyonluğa koşarken rakibi g.saraydı. o gs tam 14 yıldır şampiyon olamamıştı. eskişehir maçımızdan önce milli takım kampına giden savaş'ı mustafa denizli kandırmış ve kaçırıp altay ile idmanlara çıkarmıştı. gs fanatiği uyuz hıncal "eses samsuna maçı satacak" diye manşetler attırıyordu. gs eski başkanı ve dönemin içişleri bakanı ve özal'ın da bacanağı olan ali tanrıyar, hasbi ağayı vergi denetmenleriyle sindiriyordu. g.sarayı bize anlatmasınlar, yeni nesil bilmez bunları.

hadi deyin ki, o zaman polat yoktu. 1999-00 sezonunda g.saray uefayı kazanırken türkiye kupası yarıfinalinde istanbul'da g.s. ile eşleşmiştik. ilhanın golüyle 1-0 öne geçtik ve süper oynuyorduk. maçı brt vermişti, belki hatırlayan olur. sonra ne oldu? hakem komik bir şekilde önce eprueanu'yu ardından da ercanı attı oyundan. bir de penaltı uydurdu ve 2-1 kaybedip elendik. sevgşlş adnanı o zaman da görmek isterdik.

maço

ıstabul takımlarının hepsının anasını avradını .......... samsunum duserse kapanırsa artık futbolla ılgılenmem bırakırım bırnılerının bu laflarına kaldıysak yandık

veis

adnan polat bile uyanık diyor uyanıkdan ses yok bumu samsunsporluluk başkan olma tamam ama gel oluşumun içinde ol işte bu yüzden ben uyanuga destek vermedigimde benimle ters düşenler oldu pireye kızıp yorgan yakıyor ismail uyanık yoksa gelmemesi için bi sebep yok

supporter

canikliye katılıyorum. biz de İsmail Başkan'ın değerini buranın insanına anlatamamaktan dertliyiz. fakat bu iş polata kalmadı. ayrıca yöneticiler-emniyet karması maçına gese forması ile çıkan vali bey in oğlu da polat ın üst düzeyde ağırlanması kadar üzücü. bunlar geleneğimizde olmayan şeyler. bence amatöre de düşsek geleneklerden taviz vermemek lazım.

celebi

Neredesin İsmail Başkan hala mı inat ediyorsun ya. 9 temmuzda bekliyoruz

veis

okadar msj ragmen gelmeyen hatta yeni yönetime destek verecegim bile demeyen bi adam samsuna gelmez

jean

adamin hizmetleri tartisilmaz benim aradigimda gelmeyecegini belirtmisti ama cok zor durumda kalirsak destegini esirgemeyeceginden eminim

HoLiGanisT

İsmail uyanık gelmeyeceğini defalarca açıkladı.ben İsmail Uyanığa sonuna kadar saygı duyuyorum.ona yapılan haksızlıklar bize yapılsa bu şehrin belkide yanından bile geçmezdik.canını ortaya koyacak kadar Samsunsporludur.İsmail uyanık gelmeyeceğine göre onun ismini daha fazla zikretip yıpratmamalıyız diye düşünüyorum.İsmail başkanın yeri her zaman farklıdır kalbimizde.onu küstüren hırsızlar utansın

celebi

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"İsmail uyanık gelmeyeceğini defalarca açıkladı.ben İsmail Uyanığa sonuna kadar saygı duyuyorum.ona yapılan haksızlıklar bize yapılsa bu şehrin belkide yanından bile geçmezdik.canını ortaya koyacak kadar Samsunsporludur.İsmail uyanık gelmeyeceğine göre onun ismini daha fazla zikretip yıpratmamalıyız diye düşünüyorum.İsmail başkanın yeri her zaman farklıdır kalbimizde.onu küstüren hırsızlar utansın

Ya arkadaşım sende sürekşli yıpratmamaktan bahsediyorsun.ne yıpratması. tamam İsmail Uyanığı seviyoruz saygımız var ancak adam gelmek istemezse zaten gelmez bu mesajlar veya telefonlar mı yıpratacak Uyanığı

HoLiGanisT

gelmeyeceğini zaten defalarca açıkladı Uyanık.gelmeyecek bir kişiyi yıpratıyoruz onun hakkında yazılar yazarak.örnek istersen orhan gencebay postuna bakabilirsin.

celebi

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"gelmeyeceğini zaten defalarca açıkladı Uyanık.gelmeyecek bir kişiyi yıpratıyoruz onun hakkında yazılar yazarak.örnek istersen orhan gencebay postuna bakabilirsin.

Senin anlayışın buysa böyle devam et güzel kardeşim benim.

HoLiGanisT

çelebi yaşını bilmem senide tanımam.şu internete ancak ancak alışmaya çalışıyoruz yaşımız itibari ile.menteşoğlu zamanında maçlara geliyormuydun bilmiyorum.menteşoğlunun fabrikalarına yapılanları bilirmisin bilmiyorum.uyanığa yapılanları biliyormusun?ikisini gözünün önünden geçir sana yapıldığını farzet şehrin yanından bile geçmessin.2 kişiye laf dedirtmem.Menteşoğlu ve Uyanık.Samsunspor'u Samsunspor yapan bunlar.ama haksızlığa çok uğradılar.buna rağmen sapına kadar Samsunsporlulardır.gelmeyeceğini açıklayan bir kişi için sen buradan ne kadar yazarsan yaz.buraya dışardan okuyan biri,Uyanığı tanımayan biri yanlış bir düşünceye sahip olabilir ve olacaktırda.tanımayan biri ya bu ne biçim adam takım o kadar zor günde olduğu halde gelmiyor diye aklından geçirecektir.o yüzden de diyorum ki üzerine daha fazla gidip,yanlış düşünceler düşünülmesine izin vermeyelim.onun yeri kalbimizde ayrı yerdedir.her zaman abimizdir,her zaman babamızdır,her zaman öz kardeşimiz gibidir.