TFF 1.LİG 2020-2021 24. HAFTA | Keçiörengücü 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Şubat 2021, 22:20:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1. Lig | Keçiörengücü 1-1 SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 28 Şubat 2021 - Pazar
Saat: 13.30
Yayın: TRT Spor - Bein Sports

Yine kritik bir maç. Ancak hocamıza ve takımımıza güvenimiz tam. Üç puanla ayrılacağımıza inanıyorum.

AhmetDenizci

Galibiyete inancımız tam. Rakip çok farklı bir ekip, bu sezon Keçiören'e 1 golden fazla atabilen Eskişehirspor ve biziz. Eskişehir 2 gol, biz 4 gol atmışız. Diğer maçlarda ya hiç gol yememiş ya da tek gol yemişler.

Sadece Samsunspor

Zor bir mac. Kitlenebilecek bir mac. Kubiyle çözeriz gibime geliyor.

jean

Zor mac ama eskisehir maci kadar korkum yok nedense bu macida insaallah alirsak en onemli viraja avantajli gireriz

Sol Açık

Süper Lige çıkışımızı matematiksel olarak da garantileyene kadar puan kaybetme olasılığımız olan bence tek maç. Yani kalan maçlarımız içinde en tehlikeli maç.

Zor olacak, hem de çok zor olacak, ama kazanacağız diye düşünüyorum...

Stoper

Keçiören ve Altınordu, en çekindiğim iki maç. Biz, içerde Adana Demirspor ve Giresun'u yeneriz de bu iki deplasman çok keskin virajlı.

Yanılmıyorsam, zemin sentetik ve bu bizim için handikap olabilir. Bazen ise teknik oyuncu çok ve pas oyununu seviyoruz, işimize de gelebilir diyorum.

Bakalım umarım iyi bir hafta geçiririz.

Sercan

Her ne kadar Giresunspor efsane bir seriyle lider olsa da, ben asıl korkulan takımın biz olduğunu düşünüyorum. Keçirörengücü için de bu durum böyledir. Yeneceğiz inşallah.

Elyesa

ynmekden baska caremiz yok oyle boyle yenmeliyiz guveniyoruz cocuklar size basarilar

Furkan

Beraberlik için gidersek 1 puanla döneriz.
Beraberlik için gitmezsek rahat kazanırız kaza bela sakatlık hakem faciası olmazsa diye düşünüyorum. Yenilsek de önemli değil kalan kredimizden yiyeceksek bu maçta yenmesinde sorun yok ama içerideki Giresun maçında galip gelip onları o maçta altımıza almak Giresunun ligi böyle domine ettiği bir sezonda, sezonun sonunda akılda kalan olaylarından biri olur, çok da güzel olur.

ask55

Ben puan kaybı beklıyorum.
Zor deplasman.3 puan ıcın cok ıyı oynamak ya da buldugunu atmak lazım.
Deplasman performansımızı da dusununce cok umutlu degılım.

kaan

Normalde deplasmanlarda karamsar olurum. Bu sefer rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

_SoN_

Defansif anlamda sağlam oyunumuzu bozmadan, ilerde etkili oyuncularımızla yine kazanacağımızı düşünüyorum. Defansta savi ve burak çalık formayı kaptırmazsa oturmuş kadro yine maça başlar.

Nurullah

Erkam - boli - yalçın - kerem

Savi (oğuz) dje dje

Burak ( hamroun) gökhan karadeniz -yasin

Mathias

SSKLA

ilk maçta önde baskı ile afallamıştı keçi, bu maçta da aynı şekilde yaparsak alırız bence. Çünkü onların antisi bu taktik, onların felsefesi olabildiğince önde bir savunma hattı oluşturmak. Önümüzdeki 5 maçtan en zoru bu ama bunu da inşallah 3 puan ile geçeceğiz.

ercan0655

Geçen hafta deplasmanda bir kişi eksik takımla berabere kaldılar, bir önceki hafta sahalarında yenildiler. Zor bir deplasman sahalarının suni çim olması bizimkileri şaşırtır ama artık takıma güveniyorum.

maviay55

Sevdamız yaşadığımız şehre geliyor biz gidemiyoruz
Bundan daha kötü birşey olamaz gurbette yaşayanlar için.
Tez zamanda şu illetten kurtulalım çok özledik tribünü,omuz omuza olmayı..

Önde basarak başlarsak rahat kazanacağımızı düşünüyorum, aksi olursa uzun süre 0-0 a kitlenebilir maç.