Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 16 Mart 2009, 11:21:15
artık malatya maçı var ben bu maçta tarihi fark bekliyorum belki çoğu arkadaşım gülecek ama benim içimden 5-0 veya 5-1 lik bir skor geçiyor inşallah yanıltmaz  futbolcularımız bizleri bu sene böyle bir galibiyete ihtiyacımız var çünkü ;)
ben de katılıyorum.malatyaya karşı ingilizler gibi maymun iştahıyla saldırmamız lazım.inanın kartalspor kadar kaliteleri yok. kartal maçındaki gibi 4-0dan sonra bırakmamamız lazım.tabii önce ruh olacak değil mi?kadrolarında celil de yok.celil ki bunları atağa çıkaran adam.ilerde bir serkan turhan eşeği var bizde oynayan evren turhanın kardeşidir kendisi.2 sene adanademirde oynadı en sonunda buldu kendine yakışır bir kulüp.

ramcQ_55

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 16 Mart 2009, 00:58:14
BENCE ROVANŞ MACI BU MACTIR BİZİM İÇİN HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN MACTIR malatya'YI BİZ KESİN YENECEZ LİGDE KALACAZ onlar 2. b ye düşecekler SENEYEDE SÜPER LİGE CIKACAZ malatyada 3. lige büşecekler BİZ SÜPER LİGDE ŞAMPİYON OLACAZ malatya'da amatörlerin içine düşecek BİZ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ŞAMPİYON OLACAZ malatya'da bölece kapanıp sona erecek  SAMSUNSPOR'UMDA DÜNYANIN BİR NUMARALI TAKIMI OLACAK ve  bir rüya bölece bitmiş olacak  biraz abarttımmı ne

kendimide alıntı yapabiliyomuşum  ::) ::) ::)

beşnumara

malatya samsuna 1 puan için gelecek ama inşaallah yerlerde sürünmezler.gitsinler kendi statlarında paspas görevi yapsınlar.bizim stadımızda yerlerde sürünüp pisletmeyin stadımızı >:(

Gaziosmanpaşalı3455

celebi

ben bu maçtan işin açıkcası korkuyorum bilmiyorum ama bzim takım kritik maçları nedense kaybetmiştir. bu durumdaki takımlara puan verir. inşaallah bu sefer olmaz

kaptan 55

herkes rahat olsun taraftarın muhteşem desteğiyle malatyayı çimlere gömeceğiz

CriminaL

Nuri Asan

ezeceğiz rahat olun.
en azından taraftar alacak maçı.Umarım geçen haftaki gibi kale arkasına vermezler bizi

Akyol

bu hafta ŞİRİNLER maratona gelmeyecek mi ne kale arkası yahu  :-\ bu hafta hep beraber maratondayız sadece bu maç için kale arkası 1 lira çekirdek 1 lira çekirdekçiler kale arkasına bütün gruplar maratona inşallah

Kais

söğüylübahçe şirinler mekansızlar şimşekler 55 gençlik hep maratonda olca geğilmi?

celebi

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 19 Mart 2009, 12:15:11
gruplar maartonda olacak değil mi arkadaşlar

Grupları bırak sen nerede olacaksın  :D

kaptan 55

şimdi taraftar derneğinin önde gelen kişileriyle görüştüm bu konu hakkında su an için böyle bi proje için diğer gruplarla görüşülmediğinin ve diğer gruplardanda böyle bi talebin kendilerine iletilmediğini öğrendim ama yarın ve maç gününe kadar ne değişir bilemem

celebi

Ertuğrul Sağlam

evet arkadaşlar delikanlı samsunspor taraftarı herkes marotana gelsin çekirdekçiler maroton hariç heryere gidebilir