SÜPER LİG 2023-2024 | 22.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Kayserispor

Başlatan brigand, 22 Ocak 2024, 07:56:11

« önceki - sonraki »

Stoper

İlk köşe vuruşunu dakika 81'de kullandık.
Duran toptan 2 gol geldi ve kazandık. Muhammed becerikli olsa 3 olacaktı.
Takımın koşu mesafesi, mücadelesi yüksek. Bir de ileriye üretken, A kalite  hücum oyuncuları transfer edebilsek, beklentilerimiz değişir.

diocid

Alıntı yapılan: ugurozkan - 25 Ocak 2024, 19:20:41Bence taraftarın onun bu çabasını teşvik edici, gururunu okşayıcı şeyler yapması gerekiyor.

Kesinlikle katılıyorum, sürekli araya top istiyor, ben böyle ciğerli bir oyuncu görmedim..

brigand

Ligde gerçekleşen diğer sonuçlardan sonra çok değerli bir 3 puan daha aldık. Bunu yine oyun gücüyle, yetenekle değil mücadele ve koşu mesafemizle gerçekleştirdik. Kayseri gibi defansif anlamda çok fazla zaafa sahip bir takıma karşı, akan oyunda değil duran toplarla üstünlük kurduk. Sonuç olarak bu maçta da gördük ki bize takım yetenek seviyesinin üstünde ve çabuk oyuncular gerekiyor. Rakibi geri koşturabilecek bir tane bile hızlı oyuncumuz yok mesela. Laura bile yok demek istediğim. Hal böyleyken transfer edilecek oyuncuların nasıl bir seviye ve yetenekte olması gerektiğini tartışmaya da gerek yok. Stoper, bek, merkez orta saha, hızlı 2 kanat ve bitiricilik anlamında üst seviye 1 santrafor olmak üzere toplam en az 6 net ve 11'de direkt şans verebileceğimiz oyuncuya ihtiyacımız var.

Takımın mücadele gücü ve koşu mesafesi hep aynı kalmayacak maalesef. Sakatlıklar, yorgunluklar ve cezalarla sendelediğimiz an tekrar kötü bir trendin içine gireriz ve pişmanlıklarla üzülebilecek bir lükse sahip değiliz durum olarak. 

emre

Frikikten gol atamadığımız sezonlar geçiriyorduk. İki maçta, iki ayrı topçu, iki gol peşpeşe frikik golü attık. En son ne zaman iki serbest vuruş golü attık peşpeşe acaba ?

binikalamadım

arkadaşlar benimle aynı fikirde olan var mı merak ettim doğrusu...Satka çok iyi oynadı maçın adamıydı diyorum hatta.