Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

deado

yazmıyayım dedim nazar değecek ama dayanamadım. bir kalecinin ne yapması gerekir gol yememesi adam gol yemiyor işte daha ne olsun :)

ngonge

Atilla ve Soner iyileşince kim kaleye geçecek merak ediyorum. Furkan bu formu yakalamışken devam etme tarftarıyım ama tecrübesiz sonuçta, bir maçta yaktı mı telafisi olmayacak.

MeL_55

Soner 2 macimizi yakti..

GençKozluklu

Bence kalede Furkan devam etmeli. Gol yemedi formda neden vazgeçilsin ki. Üstelik tecrübe kazanrak önümüzdeki yılların kalecisini de hazırlamış oluyoruz.

kuzey55

Soner'den daha çok güveniyorum Furkan'a.

Levent ÖCAL

Soneri hemen silmemek lazım takımın buralara gelmesinde büyük payı var. Ancak Furkan istikrar sağlamışken de devam etmesinden yanayım. Gelecek için umut veriyor. Çok şükür yıllardır kaleden yana sıkıntı çekmiyoruz.

jean

soner bizi yaksada gecen seneki karsiyaka macinda kurtardigi penalti olmasa belkide super lig degilde ptt icin oynuyor olurduk

sadece55

O zaman Heykelini dikelim sonuna kadar da kötü oynasa dahi kalemizi korusun...

Musti

Soner en fazla 1 sene daha oynar bu verimle. Furkan'ın önünde 10+ senesi var. Bir Ertuğrul neden olmasın?

Muhammet Şişik

Alıntı yapılan: MeL_55 - 27 Mart 2014, 00:16:53
Soner 2 macimizi yakti..

geçen sene de küme de tuttu be abi :(

##kdc##

Geçen sene ikinci yarı gelen transferler bizi ligde tuttu.
İşi Soner'e bağlamaya gerek yok bence.

Soner kredisini ADS ve Balıkesir maçında tüketmiştir. Bundan sonra form tuttuğu zaman geçer kaleye.

orucreis

Istikrarlı bi şekilde furkan ggidiyor ve devam da etmeli kalede soner kaleye aksi bir durum olduğunda girmeli şimdi furkanin morali yerinde yavaş yavaş kendine güvende gelecek sonra 10 yıl boyunca kaleciye ihtiyacın yok bence furkan bizi süper lige taşır allah bozmasın gol yemeden devam  :evet:

GençKozluklu

Bence kalede Furkan'ın devam etmesi demek Soner'in silinemsi demek değil. Profesyonel bir hayat. İy iolan yoluna devam eder. Soner hem sakatlık hem de form düşüklüğü nedeniyle Furkan'ı beklemesi gayet normal. Umarım Furkan istikrarlı ve her geçen gü ndaha iy ibir şekilde yoluna devam eder. Yeni bir kaleci kazanırız. Soner'i seviyoruz. Sırası gelicne yine görevi devralır

özkan

bugün üzerine düşeni yaptı.

sadece55

Çok iyi olacak Çok :_nazar