Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

özkan

yeteneksizliğinden değilde sanki maç tecrübesizliğinden.

beşnumara

La kardeşim soner içerde dışarda 0-0 ken bile zamana oynar sen öndeyken bile acele ediyorsun. Sakinn relax :)

Musti

Ben Furkan'ı beğendim, Soner ve Attila'dan eksiği yok gibi duruyor. Üstelik genç ve atlet özelliklere sahip.

Sadece Samsunspor

Bence kumaşı iyi gelecek kalecimiz olur

Furkan

Degajları rakip yarı sahasının ortasına kadar gönderiyor bu dikkatimi çekti

GençKozluklu

Biraz daha maç tecrübesini artırması gerekiyor. Bazı acemilikler yapması olanağn bir durum. Gelecek vaat ediyor.

SSKLA

Topu oyuna kotu sokuyor daha dogrusu hatta yapmaktan korktugu icin topu atabildigi kadar uzaga top atmaya calisiyor ve cok top sektiriyor bunun disinda iyiydi.

##kdc##

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 22 Şubat 2014, 12:41:19
Topu oyuna kotu sokuyor daha dogrusu hatta yapmaktan korktugu icin topu atabildigi kadar uzaga top atmaya calisiyor ve cok top sektiriyor bunun disinda iyiydi.

Allah'ım az bu yorumları yapana bakın  :rulet: :'(

oguz_5528

Hasan Özer takımına her topu kaleye vurun demediyse adam değilim,etkili bir şut yoktu.Balıkesir maçı hayatının maçı olacabilir belki tabi Soner Atilla iyileşmezse.

kumköylü ahmet

kisaca Kalemize Yakisiyor

ult55ras

seneye kiraya verilmesi lazım. eğer patlarsa bi on yıl kalemizi korur :D

Arkeomen

Alıntı yapılan: ult55ras - 01 Mart 2014, 12:52:47
seneye kiraya verilmesi lazım. eğer patlarsa bi on yıl kalemizi korur :D

Bu sene sözleşmesi bitiyo ilk önce sözleşmesini uzatmamız lazım

Ayberk

Bence ayağını hem Soner'den hem de Atilla'dan iyi kullanıyor. Diğer meziyetleri zaten zamanla görülecek, olur mu, olmaz mı?

Sadece Samsunspor

kalemiz emin ellerde. artık furkanın ismini görünce tırsmıyorum aksine güveniyorum

ngonge

Helal olsun be, keşke Balıkesir maçında da kaleyde olaydın. Bence Soner iyileşse de şu anda kaleyi bırakmaması lazım.