Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Ağzıyla kuş da tutsa Hüseyin Kalpar varken ya 3. kaleci olur yada 4. kaleci olur.

##kdc##

İki tane yan top aldı diye Buffon yaptınız adamı hemen abiler ya  :)
Bu da ne zamandır alt yapıdan bi adam çıkaramadığımızın kanıtıdır işte, gençleri ilk iki maçtan gözümüzde büyütüyoruz..
İnşallah sizin dediğiniz gibi iyi bi kaleci olur da işimize yarar..

beşnumara

La cingo halisahaya orucu yazarken buffon yazıyon :D bırak da çocuğa da desinler :) ne desinler gova yaşar mı desinler?

##kdc##

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Şubat 2014, 12:13:51
İnşallah sizin dediğiniz gibi iyi bi kaleci olur da işimize yarar..

ult55ras

90 dakika bir maçda oynamadan bişey diyemeyiz, ama şurası kesin soğukkanlı, kendine güvenen birine benziyor, kalecide bunlar önemli ama yeneğinini, reflekslerini, toğ dağımını, birebirlerini bilemiyorum.

Sioux

17 Şubat 2014, 18:12:57 #35 Son düzenlenme: 17 Şubat 2014, 18:22:35 Sioux
1993 Samsun doğumlu ve altyapımızdan yetişen bir futbolcu olarak inşallah memleketin neresi diye sorulduğunda Trabzon demekten vazgeçip, 'Samsun' demeye de başlar. Gerçi daha genç, öğrenir zamanla.

oguz_5528

Aslında Furkan kaleye geçince kaleye top gelmiyor,bolu bir defa tehlikeli geldi.Düşünüyorum da ilk 11 mi oynasa ne kaleye top gelmez şanslı çocuk vesselam  ;D

##kdc##

Alıntı yapılan: Sioux - 17 Şubat 2014, 18:12:57
1993 Samsun doğumlu ve altyapımızdan yetişen bir futbolcu olarak inşallah memleketin neresi diye sorulduğunda Trabzon demekten vazgeçip, 'Samsun' demeye de başlar. Gerçi daha genç, öğrenir zamanla.

Bak ben söylemedim, Kızılderili Abim ne güzel söylemiş. Şimdilik sizin buffon olsun Sayın Beşnumara, inşallah aklı başına gelirse ilerde ben de buffon derim  :)

fanatik samsunsporlu

furkanın yedeği kim olacak?fenerden gelen kaleci duruyor mu?

Furkan

Bu ne kaleci bolluğuymuş maşallah

Shane_Falco

Maşallah adam gol yemiyor daa :))

Sioux

Bu akşam iki topa hatalı çıktı, bir topu sektirdi. Önemli hatalardı ama kısmetl, ballı bir çocuk. Allaha şükür tehlike olmadı.
Daha gol yemedi.
Buyük ihtimalle 1461 maçında da kalede olur, Balkes'te Soner'e bırakır.

kuzey55

Cok onemli hatalar yapti ama şans yanimizdaydi.insallah bu macta patlamaz

Furkan

Çok basit topları kaçırdı bugün ama allahtan bişey olmadı. Güven vermiyor bence.

Burak

Saatli bomba maalesef allahtan defans güven veriyor