Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: evolution55 - 08 Ağustos 2018, 11:11:12
Bu nasıl bir haber ya, necidir bu site??

http://www.akasyam.com/kulubun-geriye-donuk-borclarini-odemeyen-samsunspor-as-ismail-uyanika-50-bin-tl-maas-mi-veriyor-162079/

bu site sağcı görünen bir sitedir. mesela atakumda sahilde neden camii yok diye haber yapar falan. yalamadır. bişey olmaz bu siteden uzak durun.

eprianu

Ufak bir araştırma ile sahibinin Trabzonlu olduğunu öğrenebilirsiniz. Söylenecek çok söz var da kime ne fayda.
Geçenlerde de söylediğim gibi biz 2. Lig'de iken bu haberleri yapanlar, kuyruk acılarını dile getirenler, Süper Lig'e çıktığımız zaman neler yapacaklar kim bilir?
Mümkün olduğu kadar bunlardan uzak durmak lazım. Zihniyetleri değişmiyor, değişmeyecek. Samsun'u ve Samsunspor'u sevmiyorlar, sevmeyecekler...

Şunu da belirtmek lazım, bunlar yine niyetlerini açıkça belli etmiş. Uyanık'tan korkusuna köstebek gibi yuvasına çekilenleri de biliyoruz.
Birkaç ay öncesine kadar camiayı yerden yere vuranların korkudan sesi çıkmıyor şu anda.

Levent ÖCAL

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. bugün itibariyle hisselerinin %100 ü Samsunspor Derneğine ait olarak resmen kurulmuştur.

Hayırlı uğurlu olsun.

ugrass

bu arada kombineler nerede satışa çıktı?

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: ugrass - 08 Ağustos 2018, 12:16:54
bu arada kombineler nerede satışa çıktı?

56'lar daki storeda başlanacaktı bugün

salihcakir

arkadaşlar dün basın toplantısında ifade ettik aslında ama basına yansıtılamadı
biz de eksik bilgilendirdik sanırım kendi sosyal medya hesaplarımızdan

bugün intertten satışa başlanacak
56 lar store, yeşilyurt ve piazza noktalarında en geç cuma günü başlayacak

heryerdesamsunlu

Alıntı yapılan: eprianu - 08 Ağustos 2018, 12:05:21
Ufak bir araştırma ile sahibinin Trabzonlu olduğunu öğrenebilirsiniz. Söylenecek çok söz var da kime ne fayda.
Geçenlerde de söylediğim gibi biz 2. Lig'de iken bu haberleri yapanlar, kuyruk acılarını dile getirenler, Süper Lig'e çıktığımız zaman neler yapacaklar kim bilir?
Mümkün olduğu kadar bunlardan uzak durmak lazım. Zihniyetleri değişmiyor, değişmeyecek. Samsun'u ve Samsunspor'u sevmiyorlar, sevmeyecekler...

Şunu da belirtmek lazım, bunlar yine niyetlerini açıkça belli etmiş. Uyanık'tan korkusuna köstebek gibi yuvasına çekilenleri de biliyoruz.
Birkaç ay öncesine kadar camiayı yerden yere vuranların korkudan sesi çıkmıyor şu anda.
ben bu itoş lara başka türlü hitab ediyorum ama buraya yazarsa ceza alırım yazmıyorum. Sonuna kadar katılıyorum. Samsundaki 61 plakaların nasıl çoğaldığını hepimiz görüyoruz. Biz sıfır borçla süper lige çıkarken bunlar 1katirilyon borçla 1.lige düşecekler inşaALLAH. Tabi arkalarındaki süper yetkili damat ta gitmiş olacak😀😀😀😀😀

salihcakir

2018-2019 Uyanış Sezonu Kombine Duyurusu

En büyük destekçimiz siz taraftarlarımızı 2018-2019 sezonunda 19 Mayıs Stadı'na bekliyoruz. Birlikte daha büyük zaferlere imza atmak için omuz omuza verdiğimiz taraftarlarımıza "kombine" ve "taraftar kart" ile ilgili bazı detayları tekrar paylaşmak istiyoruz.

1- Kadın ve 15 yaşından küçük taraftarlarımız için 55 TL olarak belirlenen kombine fiyatı, VİP Tribün hariç diğer tüm tribünler için geçerlidir. Bu kombineler devredilemez ve ancak internet dışındaki satış noktalarından temin edilebilir.

2- Batı Tribünleri (Batı Alt ve VIP Protokol) ile Doğu Alt Tribünlerinde, kombine alan taraftarlarımızın satın aldıkları koltuklarda oturması beklenmektedir. Bu sezon yukarıda bahsi edilen tribünlerden kombine alan taraftarlarımız, bir sonraki sezon için aynı koltuğa satın alma önceliğine sahip olacak ve kombine bedelinde yüzde 10 indirim sağlanacaktır.

3- Kombine ödemelerinde kredi kartına taksit yapmak isteyen taraftarlarımıza %6 komisyon bedeli ile kredi kartına 6 taksit imkanı Passolig tarafından sunulmaktadır.

4- Passolig yıllık kart ücreti 22.5 TL olup, bu ücret kombine fiyatına dahil değildir.

5- Maç günlerinde tramvay geçişleri sadece 1919 taraftar kart sahiplerine ücretsiz olacaktır. Bu taraftar kart, ayrıca ücretlendirilecek olup yıllık bedel 20 TL'dir. Taraftar kart başvuruları da sabit kombine satış noktalarından yapılabilir.

6- Kombine satışları, passo.com.tr üzerinden başlamıştır. 56'lar Store, Piazza AVM ve Yeşilyurt AVM'deki satış noktalarımızdan cuma günü itibari ile satışlar başlayacaktır.

Taraftarlarımızın bilgisine sunarız.

Samsunspor Kulübü

Mert

Merhaba arkadaşlar.Biraz önce kombine aldım fakat aklıma takılan bir soru var.Sanırım alınan koltuk numaralarına oturma zorunluluğu var mı yoksa geçip kombine aldığım tribünden her hangi bir yere oturabiliyor muyum? Aslında her zaman böyle bir zorunluluk vardı ama uyan yoktu belki yönetim böyle bir zorunluluk getirmiş olabilir diye soruyorum.

samsunum

Benim de merak ettiğim bu sene passolig uyguladığımız için tff cezaları nasıl uygulanacak? Örneğin bu ligte 5 kez küfürlü tezahurat olduğu zaman seyircisiz oynuyorsun,passoligte blok kapatma oluyordu.

Yine blok kapatma olacaksa kombineleri köşelerden almak mantıklı gözüküyor.

muzaffer4

Herkesin kendi koltuğuna oturması amaçlanıyor bununla ilgili personel istihdam edileceği söylenmişti ayrıca aynı koltuğu seneye de öncelikli alma hakkına sahipsiniz

evolution55

yeni sezon forma satışları ne zaman başlayacak, belli oldu mu? bayrama memlekete gelince alırdık, güzel olurdu

Sadece Samsunspor

Herkesin kendi koltugunda oturmasi sart. Bu sene hangi macti hatirlamiyorum 3 bayan gelmisler 2si oturdu yanlarinda ben vardim beraber gelmisler beraber otursunlar yerimden kalktim yer verdim. Kendime yer bulamadim taa arkalara gittim. Bayada tartisma vardi herkes arasinda orasi benim burasi benim diye. Biri cikiyor yer yok diyor herkes karisik diyor. Guvenligin bisey yaptigi yok. Bu sene duzelir insallah

salihcakir

Arkadaşlar batı tribünleri ile doğu alt tribünde herkesin satın aldığı koltuğa oturması talep edilecek
Diğer tribünlerde eski düzen devam şimdilik