Piazza AVM

Başlatan Sadece Samsunspor, 22 Şubat 2008, 20:09:36

« önceki - sonraki »

epçeli köylü

Bugün Zaman gazetesinde Özdilek AVM'nin de Samsuna açılacağı yazıyordu.....

berusa55

22 Aralık 2011, 18:48:54 #226 Son düzenlenme: 22 Aralık 2011, 19:05:14 berusa55
Evet Özdilek de açılacak ama yer konusunda herhangi bir bilgi yok şu an için... Ankara yolu üzeri olabilir diye duymuştum sadece. Bu konuda başlığımız da var:

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=7601.0

AntZ

AVM güzel görünüyorda proje her değiştiğinde otel biraz daha kötüleşiyor. Şehrin silüetine katkısı olacak bir bina beklerken sıradan bir binaya dönüşmüş :( Bi' daha değişirse Yafeya gibi birşey çıkar artık ortaya :(

berusa55

İnşaatta harıl harıl geceli gündüzlü çalışma var; baya ilerlemişler. Zeminden iki kalt altta da otopark ve bölümler olacağı için bu kadar büyük alanda inşaat ilerlemiyormuş gibi görünse de aslında çok iyi gidiyorlar.

Akyol

Adamlar işi epey ciddiye aldı... Şehirdeki şantiye olayları bittikten sonra (yeni adliye, lovelet, bulvar ve rönesans) ciddi manada siluet değişecek. Bu arada kaç kez teşekkür ettim bilmiyorum ama konu SAMSUN ise BERUSA'nın müthiş fotoları ile bilgileniyoruz bu yüzden çok teşekkürler Ersin abi ellerine sağlık...  :--*

hakan55

Burası bittiğinde gerçekten devasa birşey çıkacak ortaya. Merakla bekliyorum..

Tufan

20dk önce geçtim yanından özellikle şantiyenin kapısında durdum baktım vinçler, mikserler çalışıyordu devasa duruyor yakından.

Serkan

Alıntı yapılan: hakan55 - 30 Aralık 2011, 01:45:16
Burası bittiğinde gerçekten devasa birşey çıkacak ortaya. Merakla bekliyorum..

Nasıl bir şey  (=

hakan55

Serkan

berusa55

19 Ocak 2012, 03:49:52 #235 Son düzenlenme: 19 Ocak 2012, 03:57:03 berusa55
Baya ilerlemiş inşaat. Çalışan vinç sayısı üç ve gece de çalışmalar devam ediyor bu devasa alanda.

##kdc##

Ersin abi bu avmlerin(meydandaki olsun rönesans olsun) inşaatlarının tahmini bitme tarihleri neydi acaba bilgi verebilir misin??

berusa55

Cüneyt kardeşim; Lovelet AVM Nisan - Mayıs ayı gibi, Bulvar AVM 2012 ilk yarı demişler ama şu anki gidişatlarına göre yaz aylarından biri diyebiliriz.

Rönesans grubunun yaptığı AVM ise 29 Ekim 2012 denilse de yıl sonuna sarkabilir...

Sercan

Ancak yapılan avm lerin yerleri çok iyi, şehrin her iki yakasında ve merkezinde olmaları mükemmel oldu...

sadece55

Rönesans Avm 2013 mart gibi anca açılır gibime geliyor çünkü bayağı zaman kaybı yaşadılar