14 Subat MEVLID Kandili PEYGAMBER EFENDiMiZiN Dogum Gunu....

Başlatan kumköylü ahmet, 14 Şubat 2011, 00:13:40

« önceki - sonraki »

berusa55

Tum İslam aleminin ve değerli www.samsunspor.biz forum üyelerinin Mevlid Kandili mübarek olsun.

spooks

Herkezin mevlid kandili mubarek olsun.Allah'tan takımımıza ve biz taraftarlara bol şans diliyorum.Bu büyük takıma şampıyonluk yakışır.

fat55

Gül güzellik olsun sevene..Değer lütuf olsun bilene..Çile sevap olsun çekene.Sabır kurtuluş olsun sabredene.Ufkumuz cennet,kandilimiz mübarek olsun.

uykan

kırk yaşındasın

rahmetini umarak
günahkar bir dille ALLAH (a.c.v]
ya rasüllah alemlere rahmed
hayatın geçiyor kalbimizden
kalbimizden seyrediyoruz seni
işte 1 yaşındasın meni-sad yurdundasın
sana sut anne olmadı kadınlar
bu yuzden dargın bulutlar bir damla yagmur indirmiyor
kıtlık hukum sutuyo meni-sad yurdunda
minicik bir bulut war gokyuzunde sana aşık ayrılmıyor bas ucundan
Ve...
insanlar yagmur duasında
Hz.Halime kucagında alıyor seni!
yüzünde bir golgelik gunesten korumak için seni
oysa minicik bir bulut sana meftun sana kilitli
ve dua eden rahimin kucagındasın dunyalar guzeli gozlerine bakıyor rahim kıtlıgıda unutuyor .. yagmuruda .. duayıda ama sen unutmuyorsun ugruna canlarımız feda o gozlerinle sen gokyuzune bakıyorsun
o minicik bulut ilişiyor bakıslarına buyuyor buyuyor sonra nazlı nazlı yagmur damlaları iniyor buluttan
fakat cogusu bilmiyor yagmurun geliş sebebini
cogusu bilmiyor seni
6 yasındasın ...
medineyi munevvere yolundasın yanında aziz annen ve ummu eymen yetimliğini hissediyorsun baba kabristanında sonra yolda...
evvada oksuzluk karsılıyo seni mekkeye annesiz giriyorsun abdülmuttalip bir baska seviyor seni
ebu talip bir baska seviyor seni ..
Ya resülallah mekke cocukları annelerine seslenirlermiydi senin yanında onlar anne derken yere mi bakardın
Mekke ruzgarları kac gece gozyaslarını tasıdı evvaya akc gece anne diye hıckırdın efendim senin yerinede anne dedik annemize senin yerinede babaa dedik ..
25 yasındasın ve bambaskasın kimse sana denk deil sefkat yayıyor kokun güven veriyor sesin sen Muhammed-ül eminsin
33 yasındasın dalga dalga rahmet var
35 yasındasın hadi gel bekletme yar iniltiler calıyor kapısı goklerin hadi gel bekletme yar sinesi catlıycak rasül bekleyenlerin hadi gel ey yar ... nur dagına davet var
işte 40 yasındasın hira nur dagındasın cibril iniyor goklerden ve nokta nokta her yerden salat selam .. ! yukseliyor ^^sen kainatin yureyinden kopan apsın karanlık gecelerimize sabahsın
Sen NEBİULLAHSIN!
Sen HABİBULLAHSIN!
Sen RASÜLALLAHSIN!
niye incittilerki seni sultanım niye işkence yaptılar ki sana ebu talip oldu diyemi bu perfazcısca saldırı...
himayesiz kaldı diyemi..
kabede ağlayısın geliyor aklımıza amca "yoklugunu ne cabuk hissettirdin"diyisin
haremde namaz kılısın geliyor aklımıza basına pislikler sacılıyor baslar feda o mubarek basına
nasibsizler sana bakıp nasıl guluyor-iler
biri kosuyor mekke sokaklarından sana dogru
biri kosuyor ama sanki yere inmiş arsa ala
bu kosan kim diye soru dolasıyor boslukta bu kosann kim?ve cevap veriyor biri
Muhammedin kızı Fatma-tul Zerra velilerin anası
yuzunu gozunu siliyor biricik kızın
yeryuzunde sana en cok benzeyen
gulmesi sen..
aglaması sen ... !
"aglama kızım" diyisin geliyor aklımıza niye cıkardılar ki yurdundan seni himayesiz kaldın diyemi onlar bilmiyorlar mıydı ki? seni himaye edeni seni yetim bulup barındıranı seni alemlere rahmet kılanı
onlar deli diyorlardı sana sen susuyordun mecnun diyorlardı sair diyorlardı sen susuyordun
seni bizim elimizden kim kurtaracak diyorları sen... sen ... AlLAH! diyordun ALLAH (a.z.v),
semayı harset kaplıyordu sen allah diyordun arsa ala titriyordu bedirde allah diyordun 3000 melek iniyordu alacaklardan 125000 sahabi anam babam sana feda olsun diyordu
Ya Rasülallah ...!
medineyi munevveri sokaklarında yuruyordun
neccar ogullarının kucuk kızları seni gorunce sevinçten ne yapacaklarını bilememişlerdi
"beni seviyormusunuz" diye sormustun onlara
"seni sok seviyoruz ya habiballah"demişlerdi
sende allah biliyor ki"bende sizi cok seviyorum demiştin
bugun yasıyan gencler war neccar ogullarının kızları değiller ama seni onlarda cok seviyor,,
goz yaslarından da belliki seni canlarından cok seviyorlar ...
senden baska kimseleri yok
Allah biliyorki sende onları cok seviyorsun
63 yasındasın...
refiki ala duasındasın
senin için siyah yunden çizgili bir cubbe dokunmustu...kenarları beyazdı onu giyerek ashabının yanına cıkmıstın ve mubarek ellerini dizine vurarak goruyormusunuz? ne kdar guzel demiştin..
meclisinden birisi ayaga kalkıp
anam babam sana feda olsun Ya Rasülallah onu bana verirmisin?
niye istemişti ki senden cok sevdğini bile bile
istendiğinde katiyen hayır demediğini bile bile
peki dedin o hala ve sen yine yamalı eski cubbeni giydin..!
dostuna kavusmana 1 hafta kalmıstı aynı cubbeden yine diktiler ama giyinmek nasip olmadı..
haberler ucurmustun ebu hureydenin diliyle
benden sonra ole kişiler gelicek ki..!keske peygamberi gorsekte ne malımız nede evladımız olsaydı ve hz enesle paylasmıstın ozlemini beni gormedikleri halde bana iman eden kardeslerimi gormeyi cok isterdim
Sultanım
ey medine munevverinde ummedi ummedi diye huznü giyen sevgilim
ey mekke hirabinda alemler hesabına ALLAH diyen sevgili bize lutfu ilahi basedilen kapına diz coktun beyaat ettik rabbinden bize ne getirdiysen amenna
duyduk itaat ettik
YA RASULALLAH
SEN HALA KIRK YASINDASIN VE UMMETİNİN BASINDASIN ...!

Salât ve Selam O'nun Üzerine Olsun" Kandiliniz Mübarek Olsun

twitter

forza_devil

serdaryavuz

usare

Ekrem

Tum Islam Aleminin ve Tum ss.biz ailesinin MEVLID Kandili Mübarek Olsun..

alperen

maviay55

sercan5592

red_white

kabacevizli55

samet_55