Samsun Pidesi Pizzaya Rakip ( Helal Olsun Galip Öztürk )

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Aralık 2008, 11:28:28

« önceki - sonraki »

yesil55

55.hakan

ben de ankaradayım yanık simit yemekten mideyi mafettik öğrenciyken....geçen samsun da simit yedik de kendimize geldik samsundayken her öğleden sonra mahalleden geçen ağlayarak simitçiyaaaaaağğa diyen adamdan simit alıp yerdim.ben samsun dayken size garip gelebilir ama saleple ve dondurmayla simit yerdim süper olurdu..

CeLL-O

Helal Galip Öztürk , çok güzel işe daha imza atmış. Samsun'da var mı Sampi ben hiç görmedim ? yada dikkat etmedim

Akyol

Samsunumuzda ne zaman güzel bi olay olsa altında hep Galip Öztürk imzası var HELAL OLSUN SANA Galip Öztürk Samsun sana minnettar..

King Of The North

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 12 Aralık 2008, 02:26:54
Pide gibisi yok yaaa...

yok valla ben aslında pizzayıda çok severim ama bafra pidesini hiç birine değişmem :P

kuzey55

Bugün posta gazetesinde haberini okudum.SAMPİ ilk 50 yatırımcıdan franchise bedeli almayacak diye başlık atılmış.Samsun pidesini marka haline geiren sampi kriz dolayısıyla yatırımıcıyı teşvik ediyor falan yazıyodu.

BekiRcaN_5s

sampi ve Galip Öztürk iyi hoş da ben ankara'da yaşıyorum birkaç yerde war herbirinde de denedim ama hiçbiri gerçek tadı değil dondurulmuş ürünlerden yapıyorlar plastik gibi oluyo samsunlu olmayanlar yediği zaman samsun pidesi bumuymuş diyo.. bi ara samsundan bi usta getirip burda dükkan açmayı bile düşündüm inşallah gerçekleştireceğim... !!!

Ertuğrul Sağlam

Allahım seni kat kat zengin etsin çünkü sen zenginsen bu şehirde zengindir  Samsun seninle gurur duyuyor

Mert

Alıntı yapılan: hakanelgun - 26 Aralık 2008, 23:09:38
samsundayken her öğleden sonra mahalleden geçen ağlayarak simitçiyaaaaaağğa diyen adamdan simit alıp yerdim.

Üstad gülmekten öldüm ya  ;D ;D

55.hakan

Alıntı yapılan: Mert 55 - 24 Şubat 2009, 01:25:53
Üstad gülmekten öldüm ya  ;D ;D
;D ;D  tabi bu 10 sene önceydi samsun a geldiğimde hiç rastlamadım ona...bir de simit alana çekilişle cep telefonu veren simitçi ayhan vardı..amasyanın unundan yeni çıktı fırından yenii diye bağırıyordu!!güzel bir kız görünce abla çok taze derdi  :) ey gidi günler

eLLis

Alıntı yapılan: hakanelgun - 24 Şubat 2009, 01:47:58
;D ;D  tabi bu 10 sene önceydi samsun a geldiğimde hiç rastlamadım ona...bir de simit alana çekilişle cep telefonu veren simitçi ayhan vardı..amasyanın unundan yeni çıktı fırından yenii diye bağırıyordu!!güzel bir kız görünce abla çok taze derdi  :) ey gidi günler
Hey gidi ya simitçi ayhanı bende biliyorum çiftlikte otururken çoğu zaman geçerdi evin önünden :(

Mert

İsmini duydum belki de görmüşümdür.Samsunda çok var öyle örnekler özellikle dediğin gibi güzel bayanları görünce onlara yanaşıyolardı  ;D

BekiRcaN_5s

ben hatırlıyorum bi tane simitciyle konusuyoduk adam sırf milletle kaynatmak için bu işi yapıyorum aslında bağkurdan maaşım da war demişti mecidiyede :)