Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

Oflu

Babasi Ali Can ile simdi görüstüm, Termedeymis. Buruk bir sohbet oldu. Mesaj atmistim, sagolsun aradi ve tesekkür etti. Acisini paylasmis olduk, çok sevindi attigimiz mesajlara.
Mehmet abiye ve Ali Can ile konusmama vesile olan herkeze çok tesekkür ediyorum, sizler çok iyi insanlarsiniz, çok doldum suan, tesekkürler abiler...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 15 Mart 2010, 23:49:13
Maçta HarbiSamsunSporlu için pankart açıldımı açıldıysa bu konuya resimler eklensin

Başka bir emrin var mı?

mehmet yılmaz

Öğleden sonra Terme'deki köye gittik. Biraz güç de olsa bulabildik, Süleyman'ın yazlarını geçirdiği yerleri gördük. Ailesiyle konuştuk, hepimizin ilgisi onları çok sevindirmiş, büyük yangınlarına sular serpilmiş.

Süleyman'ın kardeşi Hakan, İstanbul'da Polislik okuyor. Siteye üye olmasını söyledim, bundan sonra o bize Süleyman'ın bir hatırasıdır, emanetidir.

Maçta pankart açıldı, Şirinler Grubuna "Süleyman Ölmedi, kalbimizde yaşıyor" tezahüratı için hassaten teşekkür ederim.

Mekanı cennet olsun demeyeceğim, inanıyorum ki öyledir zaten...

Güzel kardeşim benim, içimizi dağladın :(

celebi

sadece55

King Of The North

İçimdeki sıkıntının sebebi buymuş demek, gerçek Samsunsporlu birini daha kaybetmenin hüznünü yaşıyorum. :'( Allah mekanını cennet eylesin...

Tribün_ali

Benimde sohbetliğim oluyordu msnde olsun allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun gerçek samsunsporluydu :'( ailesine allah sabırlık versin tek tek gercek samsunsporluları kaybediyoruz :'(

Nuri Asan

Çok genç ve hayatını daha yaşayamadan gelen bir ölüm,söylnecek kelime yok!
ALLAH rahmet eylesin.Mekanı Cennet olsun.
İlk önce ailesinin ve hepimizin başı sağ olsun.

Pankart için teşekkürler.

mehmet yılmaz

red_white

Allah rahmet eylesin kardeşimizin kendisiyle netten konuşuyorduk mükemmel bir Samsunsporluydu gözlerimden yaşlar süzüldü duyduğumda. hangimiz odurumda olsak Samsunspora bukadar sahip çıkardık:( mekanın cennnet olsun kardeşim nur içinde yat  :-[

dilatino

emoh55

allah rahmet eylesın kabrın cennetten bahce olsun....

alperen

ALLAH rahmet eylesin..mekanı cennet olsun harbisamsunsporlu kardeşimizin

jean

ailesine allah sabir versin mekani cennet olsun gercekten uzuntu verici bir durum

kadir55ist

ALLAH RAHMET EYLESİN.
sevenlerine ve ailesine sabırlar versin