2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

celebi

YOK ÇAMOT REİS SANAYİDE. BU ADAM KUAFÖR. AMA SANAYİDE KUAFÖRLÜKTE YAPIYOR OLABİLİR.

Ellibeş Numara

28 Ağustos 2013, 16:02:44 #3691 Son düzenlenme: 28 Ağustos 2013, 16:07:29 Sadece Samsunsporlu
Kaliteli Bir Futbolcuya Benziyor, İstatistikleri Güzel MaşaAllah..  :D İnşallah Olursa Bir Yıl Değilde, İki Yıllık Anlaşma Yapılmalı. Bir Yıllık Bu Topçuyla Anlaşırsak Hemen Kaparlar Elimizden.. Kulüp Para Falan Kazanmaz Yani..  ;D

samsunsporlu1994

Ercüment Gül ‏@samsungol 4 sa
Samsunspor Bosna Hersek'li santrafor Adiloviç transferini bugün bitirebilir.

SSKLA

Daha öncede dedim golcü gibi golcü eldin adilovic. :) sağ ve sol ayağını kullanıyor attığı gollerde ve gayet teknik vuruyor topa. Bazı sert şutlarıda var tam köşeye olanlardan. :) Kafa vuruşlarıda temiz. Net bir Striker.

SSKLA

teksas3455

King1965

germencisse

Eldin Adilovic ile ilgilendigimizi transfermarkt'a bildirdim.Şuan gelen transferlerimizde gözükmekte..

maviay55

Samet Torun

samsun 55

isyan

King1965

Alıntı yapılan: germencisse - 28 Ağustos 2013, 17:07:39
Eldin Adilovic ile ilgilendigimizi transfermarkt'a bildirdim.Şuan gelen transferlerimizde gözükmekte..

Aydın Toscalıyıda bıldırdın adam tranfer olmadı ancak transfer diye geçti transfer mrkt

Ardından bunu bildirdin bunuda geçtiler.

Ardından bunu gören Bosna basınıda transfer mrkt tan görerek haber yapmışlar  8)

samuray

ya biz kime el atsak başka takımlar giriyor devreye bucaü da el atmış adiloviçe doğrumu bilmiyorum

samsunsporlu1994

Transfermarkete bakarsak Mehmet Yıldız,Adiloviç,Aydın Toscalı,Jaba kadromuzda görünüyor.