2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

cembaba

Bence de düşünmeyecekler bu sezon Abdülkadir'i. Bugün kamplarının son günü. Hafta sonu da bize gelsin. :)

King1965

Alıntı yapılan: uçarlı - 31 Temmuz 2013, 15:11:30
Abdulkadiri alacak yönetim lazım. Şu ana kadar bir gelişme sağlanamadı ya. en önemli kamp olan bolu kampında bu iş bitmiş olacaktı. Çok yazık. Hani Attemahlar Umarlar
hiç ses yok.

İNCE ELEYİP SIK DOKUYORUZ  ;) :evet:

Shane_Falco

Alıntı yapılan: uçarlı - 31 Temmuz 2013, 15:11:30
Abdulkadiri alacak yönetim lazım. Şu ana kadar bir gelişme sağlanamadı ya. en önemli kamp olan bolu kampında bu iş bitmiş olacaktı. Çok yazık. Hani Attemahlar Umarlar
hiç ses yok.

Adamı bonservisi elinde olan takım göndermezse,satmazsa nasıl alacaksın ??

AllydeenleaR

sivas john utaka'yı almış, forvet kanat ve santrafor oynayabiliyor. atıf ve grosicki olduğu için muhtemelen merkez forvette değerlendirilir.

sivas bir tane türk forvet alırsa abdulkadiri kesin gönderir.

Kais

ya kac haftadır aynı sey bı kac gune bıtcek de bıtcek bıtcek de bıtcek yabancı transferı bı bıtemedı ya pffff

SivasLee

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 31 Temmuz 2013, 14:56:32
sivas gönderiyor ama "sivas lee" nickli arkadaş göndermiyor  :D

Sivasspor göndermiyor kardeş ama bende kalmasını istiyorum tabiki de :)

Bu arada yerli forvet gönderilmeyecek. Sivasspor'da 3 yabancı forvet oldu. Bu çok lüks. Büyük bir ihtimalle Piech ile yollar ayrılacak.

Zaten şu an için elde adam akıllı yerli bir forvet olarak Abdulkadir duruyor. O da yollanmaz.

Gaziosmanpaşalı3455

twitter

55.hakan

Bence Ekigho için de Emin Başkan'a baskı yapalım gözden çıkarılmış biz almazsak başka biri alacak.

cakir55

Piech, Rengifo Hernán, Utaka, Ahmet Aras, Cihan Özkara

5 forveti oldu Sivasın salın artık Abdülkadir'i.

s_uzunkaya

Çok acele edildi kritik transferlerde.ligde hevesli takımlar zaten kurdular kadrolarını. şimdi süperligden boşa çıkacak bissürü yabancı da dahil oyuncular olacak ve el mahkum bi takımla anlaşacaklar....bence gerek yok o polanyalıya filan yaa.. sernatı getir mesela. 3 kuruş daha fazla para ver ama garanti olsun.

Sol Açık

Alıntı yapılan: uçarlı - 31 Temmuz 2013, 15:19:05
Göstepenin durumuna düşeceğiz gibi geliyor bana.

Yanlış benzetme olmuş. Göztepe geçen sezon parayı bastırıp önüne geleni almıştı. Bu sezonki Bolu örneği gibi.

Ölümüne_Samsunspor

samsunluhakan

Carlos gözden çıkardı

Samsunspor'un tekrar renklerine bağlamak için peşinde olduğu golcü oyuncu Abdulkadir Özgen'e ilk günlerde ağırlık veren Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos'un, oynanan 4 hazırlık maçında çok az süre vermesi gözden çıkardığının mesajını verdi. Abdulkadir, için Carlos'un net kararını bekleyen Samsunspor Başkanı Emin Kar'ın ise, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'dan oyuncu için söz aldığı öğrenildi.

yirmiuc