2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

Ölümüne_Samsunspor

Eski Takım geri mi dönüyor yoksa :)

SAMSUNSPOR RUHU VAY BE :)

BUNLARIN HEPSİNİ BİR  SERKAN AYKUTA TEK GEÇERİM

Ellibeş Numara

Akyol

yirmiuc

Gelismelere bakilirsa , Emin Kar'in basina yansidigi icin elimizden kacirdik dedigi oyuncu muhtemelen Orhan tasdelen'di.
Musa aydin ve mehmet nasi elimizden kacirma sansimiz yok , baska bir takim almaz cunku..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

maraton

cgr

Sercan

Transferde geç kalsak bile bu kadar olmazdı. Hiç olmadığımız kadar sabırlı olmalıyız. İnşallah çok kaliteli oyuncularla görüşüldüğü, fiyatları yükselmesin diye sızdırılmadığı doğrudur. Diğer türlü bu sene harbiden fena patlarız...

maraton

celebi

ismail haktan  :)

ha bu arada futbolcu seçmeleri ne zaman ya

FaTiH_HaN

Beni rahatsiz eden adnanin tsli olmasi degil o aciklamada ...kimde degil sadece yeri ve zamani geldiginde herkesten cok Samsunsporlu oluyorlar bu sinir bozucu, Memleketim trabzon bende dogdum sehrin takimini tutuyorum derse gelsin oynasin beni bozmaz tsye kufredildigine midesi kaldiracaksa kendi bilir ama Samsunsporluymus gibi davraniyor ya o koyuyur adama. Ayni seyi suat kilicta yapiyor oglu twitterda tsli oldugunu acikca belirtmis, Samsunsporlu bir babanin cocugu tsli olabilir mi ya da tam tersi, degilsiniz arkadas Samsunsporlu bunu soyleyin niye bizi enayi yerine koyarmiscasina uzerine basa basa Samsunsporluyum diyorsunuz.

Ölümüne_Samsunspor

Bucaspor'dan Erkan Taşkıran ve Denizlispor'dan Ahmet Burak Solakel, Nuri Asan tesislerimize gelerek Samsunspor'umuz ile resmi sözleşmeye imza atmıştır. Camiamıza Hayırlı Olsun

Facebookta sayfalarda böyle yazılar var

manas_55

twitter

adnan'ı da mehmet'i de sevmem ama katkı sağlayacaklarını düşünüyorum takıma.