2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

King1965

adnan öyle böyle gelecek bu takıma görün de bakın biz istediğimiz kadar bi tarafımızı yırtalım ..

Sadece Samsunspor

Has Samsunsporlu yonetimler bile bu usaklarla bas edemiyor adnani kimse istemiyor ya zorlami kardesim almayin ya destekkleri batsin kalalim bu ligde yemisim ya

Ellibeş Numara

04 Temmuz 2013, 15:44:29 #1367 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2013, 15:57:53 Sadece Samsunsporlu
Mehmet Batdal'a süper lig kulüplerinden aksihar talipmiş duyduğum kadarıyla, ama emin başkan hamza hocayla görüşüyor. Ve almasınlar diye ikna etmeye çalışıyormuş.. Zaten mehmet batdal, süper lig kulüplerinden hiçbiriyle anlaşamazsam, ptt 1.ligde gideceğim tek Samsunspordur demiş ve söz vermiş.  ;)

İnşallah süper ligden kimseyle anlaşmazda bize gelir batdal.. :evet:

Ayrıca dün mehmet nas'ın menajeri başkanı aramış. Mehmet nas'ın Samsunspor'a gelmek istediğini ve maddi anlamda kulübe sıkıntı vermeden transfer olmak istediğini söylemiş. Emin başkan da sıcak bakıyor..

Nijeryalı yabancılar için, nijerya u-20 milli takımın kaldığı otele başkan kulüpten görevli göndermiş. Turnuva biter bitmez, getirebilirler samsuna.. Birde bu karaoğlanların kulüpleriyle bonservis ücretleri için görüşüyorlar.

Bugünde erkan taşkıran ve ahmet burak solakel imza atacaktı. Şuan imza atıldı mı bilmiyorum.. Zaten resmi siteye düşer..

Benim edindiğim haberler bunlar..

King1965

Mehmet Nas'ın gelmesine Emin Kar sıcak mı bakıyor ??? ??? :hnk:

fanatik samsunsporlu

_Jack Daniels_

Nijeryalılar inşallah gelir. Uçurur bizi her ikiside. :)

King1965

fanatik samsunsporlu

Sadece Samsunspor

getirin la getirim musa adnan Mehmet nas. Caner altını sercanı hatta celil hala top oynar ya. off takıma bak bee uçurur bizi papazspor

fanatik samsunsporlu

musa aydın ile adnan kanka ya bizi şampiyon yaparlar bu sene :rulet:

King1965

2 .Nizi karıstırıyorum he birinzi sadece Samsunspor biriniz sadece Samsunsporlu :))
Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Temmuz 2013, 15:59:37
getirin la getirim musa adnan Mehmet nas. Caner altını sercanı hatta celil hala top oynar ya. off takıma bak bee uçurur bizi papazspor
Alıntı yapılan: Sadece Samsunsporlu - 04 Temmuz 2013, 15:59:16
dobi hasan.. :D ;D

Dartagnan

Gelirlerse gelsinler ya .Aldım boşa .Öyle de üzüleceğiz böyle de .Düşünmemek güzelmiş.Tavsiye ederim ;)

Serkan

Alıntı yapılan: Stoper - 04 Temmuz 2013, 15:04:40
Bu Caner Agca ile tweetleşen Çağlar Aslan , geçen sene devre arasında Abdulkadir Göztepe'ye gelecekti Suat Kılıç devreye girdi Samsun'a gitti diye yaygara çıkaran kişi. Çarşambalı Göztepe taraftarı. Bir de yazmış,Samsun zaten benim şehrim Adnan Güngör'le başarılı olacaksınız diye..

Caner Agca Samsunspor'da yazmış..Caner, benim niye haberim yok diye geri dönmüş.Kaypak,yalancı gazeteciye bak..

ben twitter'dan verdim ayarı Birde Samsunluyum yazmış ****...

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: King1965 - 04 Temmuz 2013, 16:01:30
2 .Nizi karıstırıyorum he birinzi sadece Samsunspor biriniz sadece Samsunsporlu :))
kardeşim benim 'lu' fazlam var.. Lüttfen ama profil resimlerimiz değişik, ordan mevzuyu çakabilirsin..  :D